www.sudzibas.lv Daina Ozola, dzimusi 1965.g. arste, kuru es atlaistu no darba

Daina Ozola, dzimusi 1965.g. - arste, kuru es atlaistu no darba

Daina Ozola-arste, kas butu no darba jaatlaiz-absoluti neieintereseta sava darba...negribas rakstit kada, jo nav patikami un nav ari ierasts sliktu rakstit, bet, ja man jautatu vai vinai dot tiesibas pienemt slimniekus- es teiktu ne1 Tamdel, ja vien varat, labak pie vinas neiet. Ietaupisiet laiku, iespejams, ja Jums par viziti jamaksa ari naudu, bet galvenais nervus, jo kvalificetu palidizbu diez vai varesiet sanemt.

M MopkoBka 26.03.2015

Pilnīgi piekritu! Ārstu neesmu izvēlējusies, jo viņa aizvieto manu ģimenes ārstu, kura ir dekrētā. Pirmajā reizē, kad biju pie Ozolas vizītē nepamanīju neko sliktu, jo bija tikai nepieciešams norīkojums uz asins analīzi, savukārt otrajā reizē "daktere" mani pilnīgi noveda līdz histerijai, kad palūdzu norīkojumu uz asins analīzi potei pret ērču enceflītu, teica, ka nevajag ej taisi poti un viss, kad palūdzu norīkojumu pie oftalmologa, arī atteica, jo var iet bez norīkojuma, taču mana apdrošināšana man neapmaksā oftalmologa vizīti, ja nav ārsta norīkojuma, ko es arī viņai pateicu, un tad atbilde mani galīgi pārsteidza, man bija piedāvāts pierakstīties uz valsts apmaksātu vizīti, kuru jāgaida gadiem un laiks nebūs man piemērots, jo parasti valsts apmaksa vizītes darba laikā, un man no darba ir diezgan grūti tik prom. Es mēģināju normāli argumentēt un vest dialogu un diezgan pieklajīgi to visu viņai lūdzu, taču uz katru savu lūgumu - saņemu pretī negatīvu atbildi ar atrunu - "es labāk zinu, kas man jādara". Mani nervi neizturēja šo "sievieti" un "ārstu", pilnīgs pohuizms uz cilvēkiem, viņai labāk būtu piemērota bendes profesija, bet ne ārsta... Man bija tada sajūta, ka esmu kaut kāds noziednieks, beigās es ātri paņemu savas mantas un aiskreju pierakstīties pie cita ģimenes ārsta, nervu šūnas neatjaunojās. Cilvēki, neejiet pie viņas, no ārsta tur tikai nosaukums, es nesaprotu kā var šādiem cilvēkiem ļaut strādāt šādu darbu, ar tādu negatīvu attieksmi pret pacientiem viņa nevis veicinās veselīu, bet otrādi nogandēs to...!

S santaklaus 02.04.2015

Dargie iedzivotaji .diemzel esmu ari loti nepatikani parsteigts par vinjas darbosanos, izraksta mazam bernam antibiotikas nemaz neveicot ierastasproceduras. (izklausiisanu un kakla parbaudi) bez sim svarigam lietam ir vel daudz lietas kas vinju padara par necilveku manas acis... iesim visi kopa uz Vesalibas inspekciju vai ari indviduali un pieliksim punktu shim murgam...

Gaidu komentarus un rikojamies...

K kia2015 27.05.2015

Cerams, ka daktere Skricka drīz atgirzīsies no b.k. atvaļinājuma un mums vairs nebūs jāmokās ar šo ārsti.

J jaanaa 16.12.2015

Pilnīgi piekrītu iepriekš teiktajam!!!Ar nepacietību gaidu Skrickas atgriešanos!!! Ar Dainas Ozolas neatsaucību, nekvalitatīvu ārstēšanu jeb pareizāk sakot neārstēšanu esmu saskārusies jau 3 reizes...Skumji, ka šādas aizvietotājas dēļ Skricka iespējams būs zaudējusi daudzus savus pacientus...

S sedov 04.07.2016

Дайна Озола (очень плохой семейныи врач, Юглас медицинас центрс) человек настроения, очень увереная в себе и любит повышать голос на пациентов в момент сильных душевных волнении, ставит диагноз не понятно по какими признакам, а также не хочет посылать на анализы и давать какие бы то ни было направления к специалистам. Ну прям царь и бог на своем месте.Не выслушиват до конца, все время перебивает, потому что уже поставила диагноз с первого взгляда.
А ее цитаты?
"если ребенок ходит по кабинету и играет с игрушками , значит он здоров",
"37-37.5 для ребенка это не температура, это физиология!",
"кто они такие в детском саду чтобы мерить температуру ребенку? они не мед учереждение!"
"если не можете сидеть дома без больничного, то нанимайте няньку для ребенка!",
"я все делаю по закону!",
"я не кричу это у меня голос такой" ,
"анализы все равно ничего не дают", ну и конечно поучения жизни несознательным родителям маленьких детишек.
Как человек несомненно старой закалки любои критический коментарий или сомнение в правдивовости ее божественных диагнозов старается растоптать криком и нервным поведением. А эта смешная попытка вызвать неприятные чувства у русскоязычного пациента переходом разговора только на латышский язык? Лично мне пофик на каком разговаривать, а вот доктору видимо это так важно подчеркнуть. Ну ну доктор Озола, ваша квалификация от этого только растет. И если бы Дайна Озола не заменяла доктора Скрицку, то думаю такими методами и отношением к пациентам зарплату она бы себе не заработала.
Как везде и вегда историю творят неравнодушные люди. Теперешние и будущие пациенты и клиенты очень плохого доктора Дайны Озолы не будьте равнодушными и напишите в контролирующие органы ваши неприятные истории и возможно Ваше неравнодушие спасет кому нибудь жизнь. Ну а те, кто свято верит в непогрешимость очень плохого семейного врача Дайны Озолы, держитесь за свое здоровье крепче!

Государственная инспекция здоровья (Клияну 7, 8.30-17.00, т.67221244 )
Комисия по этике при Латвииском обществе врачей (Сколас 3, т.67287321)

. ..... 06.07.2016

Pilnīgi piekritu,dr. Skrickas aizvietotājai tā saucamai " ārstei" Ozolai nav ne mazākās kompetences, attieksme briesmīga, neprot lasīt medicīnas izrakstus, norādītās diagnozes nesaprot, atsakās izsniegt norīkojumus uz izmeklējumiem, tikai ar draudiem tos varējām dabūt, norīkojumi tiek nepareizi aprakstīti, vajadzīgo zāļu vietā izraksta citas, pēc 2 vizītēm nomainījām ārstu, un iesaku to darīt visiem

A aluksniete2018 02.03.2018

Tā ir viņa?

A Anna 14.02.2020

A Anna 14.02.2020

Profesionālās kvalitātes šīm cilvēkam nepiemīt. Neārstē, nekonsultē, neinformēt. Liek "diagnozes", kas neatbilst viņas kvalifikācijai, piemēram, gan man, gan bija dzirdams caur durvīm, kā izteicās par psihisko pacienta stāvokli, kaut gan cilvēkam ir klēpus. Par telefonu kliedz uz pacientu, neuzklasot kāpēc cilvēks vispār zvanā. Uz analīzēm nedod norādījumus. Es rakstīšu sūdzību, jo tā ārste nekāda gadījumā nedrīkst praktizēt. Aizmukusi no Rīgas uz Alūksni. Nedod dievs vēst bērnu pie viņas.