Dailkrasotaji, Krasotaju iela

Izkartnju izgatavoshanas firma, kura neko nenomera tikai pazinjo, ka ir profesionali. Kad izgatavota izkarne negaaja iekshaa saskanjotajaa projektaa un man ta bija japiestiprina citaa vietaa, tad izraadiijaas, ka pasuutiitajs ir vainigs, jo nav nomerijis izmerus!!!

I

K Karlis 22.11.2006

piekrītu, ka iespējams tur nav laba kvalitāte, tachu iesaku Jums www.mpieci.lv - tur ir pavisam cita attieksme - starp citu - tur var juusu uznjeemumam taadu pasaakumu noorganizeet, ka Jums maz neliksies! :)

L Linda 25.12.2007

U menja tozhe bil negativnij opit sotrudni4estva s etoj firmoj. Zvonila, zhelaja uznat' rascenki na konkretnuju reklamnuju vivesku. So mnoj mjagko govorja "nevezhlivo" pogovorili, obeshav perezvonit'. Nikto ne perezvonil. Ja reshila sprosit' u nih eshe raz, nadejas', 4to oni prosto zabili soobshit' mne ceni. No v otvet uslishala, 4to u nih net vremeni zanimatsja moimi ras4etami. Super otnoshenie k klientam!