www.sudzibas.lv Dailes teātris cafe Sapelējis zemeņu kokteilis

Dailes teātris cafe - Sapelējis zemeņu kokteilis

Apmeklējot dailes teātri jau 30 gadus, vienmēr starplaikā ciemojos arī jaukajā kafejnīcā. Šoreiz - 29. 09. Liels bija mans pārsteigums, ka nopērkot biezpiena krēmu ar zemeņu mērci un augļu kokteili, kur arī acīmredzot ietilpa šī pati zemeņu mērce, tas viss kopa garšoja atbaidoši. Zemeņu mērce bija pamatīgi sapelējusi, kas momentali nodrošināja to, ka viss ēdiens kopa ari garšo pēc pelējuma. Turklāt biezpiena krēmam pa virsu esošā sapelējusī zemeņu mērce vel tikusi atšķaidīta 1 / 2 ar ūdeni. Vai tiešām kafejnīcā esošais cenu līmenis, ko nenosauksim par vidējo Rīgā, nav pietiekošs, lai būtu baudāms kvalitatīvs ēdiens? Lūgums par to padomāt. Jo šī pieredze bija gaužām nepatīkama. Labi, ka izrāde un aktierspēle 2. Cēlienā bija augstā līmeni, kas mīkstināja kafejnīcā iegūto rūgtumu.

D

I Innuendo 10.02.2016

а почему не вернули обратно десерт? стоило им сообщить о таком досадном недоразумении

U Uzticams partneris 11.02.2016

nado bilo vernutj