www.sudzibas.lv Daikin Nekvalitatīva prece

Daikin - Nekvalitatīva prece

Vēlos padalīties ar mūsu pavisam nepatīkamo pieredzi saistībā ar Daikin siltumsūkni. Precīzāk - Altherma 3 (priecājos par tiem, kuriem viss iet un apmierina, jums ir paveicies). Tomēr pēc iegūtās pieredzes, es neiesaku vispār skatīties virsū uz šī ražotāja ss, jo, ticiet man, tāpat kā daudziem ražotājiem, viņi grib tikai piepelnīties, bet kad jārisina problēma, viņiem būs pie vienas vietas un viņi atradīs jebkādu iemeslu, lai nepiešķirtu garantiju.

Šo siltumsūkni iegādājāmies pirms aptuveni gada. Viss tika uzstādīts, forši, mājās silti un tā tālāk. Tomēr problēmas sāka parādīties jau pavasarī. Pamanījām, ka siltumsūknis vairs nespēj uzsildīt karsto ūdeni. Protams, zvanījām meistaram (cepuri nost meistaram, esam pilnībā apmierināti ar viņa pakalpojumiem). Ilgi netikām skaidrībā par to, kas tieši ir par problēmu.
Oktobrī ārējo bloku aizveda uz diagnostiku un skaidru atbildi mēs nesagaidījām līdz pat decembrim.

Šajā brīdī jau mazliet sāk uzdzīt dusmu, jo siltumsūknis noteikti nav viena no lētajām precēm, bet ja papildus vēl jāpērk granulas, lai apsildītu māju, kamēr kāds "cenšās labot" siltumsūkni, kuram vispār bija jādarbojas kā puķītei, nu vismaz pāris gadus, tad ticiet, ka pat vismierīgākais cilvēks jau sāks palikt nemierīgs.

Šajā brīdī, kad esam izmetuši kaudzi naudas par ss, kaudzi naudas par granulām, beidzot saņemam ziņu, ka pēc mūsu sapratnes, būs garantija ārējam blokam un jāpiemaksā par darbu, tiktāl viss forši. Tomēr sapriecājāmies par ātru. Daikin garantiju nedošot, jo esot konstatējuši, ka mēs esam pie vainas, jo kompresors esot pārkarsis, jo pie ieplūdes esot nolobījusies krāsa. Šis izklausās pēc pilnīga debīlisma, jo tas nesaražo tik lielu karstumu, lai kaut kas varētu pārkarst.

Rezultātā pēc pusgada palietošanas, mums ir jāpērk jauns āra bloks vai kompresos, kā arī, protams, samaksa par darbu, kas noteikti nesastādīs mazu summu. Mēs esam ļoti priecīgi "pārmaksāt" par Daikin preci, lai nekad mūžā negribētu redzēt vai dzirdēt par viņu precēm.

Ja tomēr vēlies pasargāt savus nervus, naudu un laiku, labāk pārdomā savu izvēli un neiegrābies Daikin "kvalitatīvajā precē", lai pēc tam tiktu vainots par kaut ko, kur neesi vainīgs. Kā mēs vispār varam izmainīt ieplūdes siltumu, tas strādā kā strādā un mēs nevaram izmainīt nekādas darbības.

P.S. Un aizmirsti par garantiju, viņiem vienalga.

Tā lūk. Lai visiem jauks vakars un lai siltumsūkņi kalpo vēl ilgi.

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes