www.sudzibas.lv Daiga Barovska Vēlas izkrāpt naudu

Daiga Barovska - Vēlas izkrāpt naudu

Daiga Barovska izīrēja man dzīvokli Jelgava Atmodas iela 72-6 ar īres līgumu uz pus gadu 120 plus komunālie maksājumi drošības nauda bija 240 eiro tagad kad līgums beidzas viņa man pieprasa naudu par komunālajiem 130 eiro kad pateicu ka bija drošības nauda viņa pateica kad neko nesot saņēmusi un tagad mani un manus bērnus nomelno feisbuka lūdzu palīdziet

J

M Maģistre 11.10.2017

Ne pirmo dienu pasaulē dzīvo.Visu samaksāto naudu pret parakstu !

T theprophet 12.10.2017

Izmetusi - jo dzīvokli līdz neatpazīšanai , pīpējot istabas iekšā , kas ar bija aizliegts, jo bija balkons!
Netika maksāti komunālie.
Tika dzerts un kaimiņi bija nu looooti neapmierināti! Ir daudz cilvēku kas spēj pierādīt cik pretīgi īrētāju jūs esat!

Dzīvoja dzīvokli atrunāti 2 cilvēki, bet beigas jau 4.
Taka nav ko te izlikties par aitu , šādiem ka jūs es pat dzīvokļa durvis neatvērtu.

Aplama melošana.

Nav ko melot! Es esmu Viena no kāpņutelpas iedzīvotājam ! Fui! Maki tikai šeit apmelot? Kaunies! Par publisku apmelošanu interneta ir piemērojams sods. Visa dokumentācija un Tavas ar Daigu sarakstes ir saglabātas un tiks nestas tiesa , ja neatdosi naudu, un turpināsi šādi uzvesties !

D Daiga Barovska 12.10.2017

1.Tu meloji par cilvēku skaitu! Teici ka nāksi ar 2 bērniem un šad tad būs vīrs. Kad ienācu dzīvoklī dzīvoja 4 bērni viņas māte un suns! Labi nodomāju cilvēkiem nav kur iet lai jau paliek! Kad nācu uz dzīvokli vienu reizi mēnesi dzivoklis bija netīrs un oda pēc tabakas, personiski redzēju ka virtuvē uz burkas vāciņa metājās izsmēķis! Kaut es noteicu ka iekštelpās smeķēt aizliegts! 2. kas attiecā uz skaļo uzvedību to man pateica kaimiņi! 3. Visi tika brīdināti menesi iepriekš par to ka dzivoklis jaatbrivo. Pat personiski palīdzēju un mekleju viņiem lētaku dzīves vietu. To pēdejo menesi ko ğimene ar 7 cilvekiem nodzīvoja man neiedeva ne vienu centu, un noteica atnāks rēķins viņi visus savus nodzīvotos komunalos segs! Komunalie ir diezgan lieli. Ir visas sms kurās Jana atzist ka ir parādā man naudu! Un sola jau 2 mēnešus!

A apaaac 12.10.2017

Pirms tam dzīvokli dzīvoja citi īrnieki,kas regulāri lietoja alkoholu,smēķēja dzīvokli uz nebēdu,un nebija dienas,kad viņus nevarēja nedzirdēt+ tam visam vēl nāca palūgt kādu eiro līdz pensijai lai varētu turpināt iesākto!Tad bija problēmas,cik zinu tajā dzīvokli ir parādi,varbut tgd spiež pa kabatu un no kāda ir jāņem lai atdotu????Jana iegāja dzīvokli,kura indēja prusakus pēc tam,dzivoklis bija nu ne laba stāvokli,logiski ja tur tika smēķētājs,tad kāpēc lai to neturpināt?remontu jana saka pati pamazām taisīt jo tur pat tapetes nebija koridora!Ligums uz rokas,naudas iemaksātās kur ir problema?Kada starpība cik bērni,nu lūk piemērs Latvija maza dzimstība,kam laist pasaulē ja pat tev dzīvokli nedod īrēt,jo tev ir 4 bērni?vienkarsi prātam neaptverami,cik tālu cilveki var iet ar kko tādu vsp pateiktdami!

D Daiga Barovska 12.10.2017

Pakaunejusies būtu. Dzīvoklis tika man mantots no omes kura nesmēķēja un godigi pelnija savu naudu! Kopa un gādāja visu priekš dzīvokļa! Jā nebija eiro remonts, bet dzīvoklis bija sakopts un tīrs! Kad ielaidu šos cilvekis dzīoklis bija pārvērsts lidz cukkutij! Sekcijas stikli nolieti , aplimeti ar uzlīmēm, sekcijas durvis izlausta. Visi kontakti no sienam izrauti. Gulta salieta tepiķis bija metams āra jo oda un bija saliets nez ar ko! Leduskapis oda. Aiz gultas mētājās zeķes papiri edienu atliekas, un daudz kas vel! Tapetes viņi noplesa un teica ka uzlimes savas. Ok es piekritu bet kad ieraudziju tas bija kautkas,tapetes pietika tikai vienai sienai izlimetas bija krustu šķersu! Viena vardā teikšu netīrīga meliga krāpniece ir Jana Fomina!

E ESpati17 16.10.2017

Esam dzīvojuši ar Janu Fominu un viņas ģimeni vienā kāpņu telpā. Tas ir izmisums! Gaidam katru dienu, kad viņi izvaksies no turienes. Atverot durvis, smaka ir neizturama. Viņas ģimenes locekļi kāpņu telpā satiekas, pīpē un lieto alkoholu (iespējams arī narkotikas). Kāpņu telpā apgrozās daudz nepatīkamu personāžu! Viņas bērni neskaitāmas reizes ir salauzuši durvju kodu. Kā arī spēlējās uz netīrajām kapnēm un piemēslo tās vēl vairāk.

Goda vārds, turieties no šīs nelabvēlīgās ģimenes pēc iespējas tālāk.