www.sudzibas.lv Daces kūkas Ozolniekos Bezatbildība, slikta attieksme pret klientu

Daces kūkas Ozolniekos - Bezatbildība, slikta attieksme pret klientu

Nevienam neiesaku neko pasūtīt šajā kantorī, ja negribat sev sabojāt svētkus un garastāvokli. Pasūtījām pie šīs “meistares” kāzu torti. Bija sarunāta degustācija, taču tieši pirms tās saņēmām zvanu, ka “viņa ir baigi aizņemta” un iedos pagaršot uz mājām. Taču mājās atverot kasti, pamanījām, ka iekšā ir tikai šķībie nogriezumi no dažām tortēm, kurus pat ēst bija pretīgi. Visjautrākais bija tad, kad atbraucām pēc kāzu tortes sarunātajā vietā un laikā, taču viss bija ciet. Un telefons izslēgts! Sagaidījām šo būtni tikai pēc 40 minūtēm un viņai bija absolūti vienalga, viņa nejūtās vainīga. Skumji un pretīgi!

Paradeez 17.09.2020

Mūsdienās, cilvēkiem grūti izklāstīt savu viedokli, neaizskarot citus personīgi. Skumji un pretīgi!

L lalala121212 17.09.2020

Tas nav viedoklis, bet sūdzība! Un tai ir jāskar konkrēta persona/uzņēmums. Tas ir sūdzību, nevis viedokļu portāls.

Paradeez 17.09.2020

sūdzība netiek pareizi novērtēta, ja jūs aizskarat cilvēku personīgi. Kādi klienti, tāda attieksme

A absk12 17.09.2020

Jūs saņemat "nogriezumus no vairākām tortēm" un pēc šīs "pretīgās" degustācijas tomēr pasūtat kāzu torti? Nu nopietni? Un vēl brīnāties...

L lalala121212 18.09.2020

:DDD