www.sudzibas.lv Daavanas Par daavanaam

Daavanas - Par daavanaam

Kaadas sogad buus juusu izmaksas ziemassveetku davanaam?
Manas pagaajuso gad bija apmeeram 100 ls un vairaak, pirku miilas, jaukas daavaninas.
Sogad manas izmaksas bus ja labi 10 ls, un tiesaam nezinu ko iesaakt, kaa pikrt daavaninas saviem cabuliisiem maniem 8.klasniekiem meiteinei un puikaam. Veelas kautkaadu speeli pa 140 ls ani divi, paari 200 ls iznaak, meita veelas jaunu rozaa mobilo kas esot baigi forss u.c daavanas.
Diemzeel, laikam sogad nekas taads nebuus jo nespeeju tik daargas daavanas pirkt, bet loti ceru kad mani sauleni piedos man, par to kad sapni nepiepildiiji.
Kraat pa veelu un nav ispeejams.
Ko juus daavinaasiet, vai man nemt kaadu pabalstu lai maniem berniem buutu daavanas zem egles veeleetas, nevis egliite tuksa...ja vispaar buus... :( saap... vajag padomu savaadaak atkal saaks blaustiities un vazaaties pa aaru visu dienu nenaakdami majaas, j viens mans deels, tresais kurs maacaas 6 klasee, deel savas veleetass davanas atmena smeekeesanu ko dariija 2 gadus, un soliiju kad buus daavana ja atmetiis...
tagad saak atkal jo nespeeju samaksaat saadu summu davanai...

G

I Ilze 02.12.2009

Es gan teresu apmeram 2000 ls. Kraju naudu 3 gadus, lai nomaksatu kreditus, bet tomer izteresu kam skaistam ko gribesu un sadavinasu davanas.
Krasu citreiz. Iesaku tev kautko pardot lai naudu sanemtu.
Mans mazais (16.g) velas sev apple portativo un mobilo... Labi, labi sacis macities, pagaidam visi 4 atzimes, jo pats macas 6.klase ari, jo negaja uz skolu bet pa cik sacis iet un katra prieksmeta 4, iznemot vesture kur ir 5 ir pelnijis. :) Netaupaties

J juris 02.12.2009

Te jau ir lutināšana.
Diemžēl lielākā daļa no mums pat iepriekšējos gadus saviem bērniem netērēja 100Ls uz Ziemassvētkiem, jo neesam tik bagāti kā autore.

R Raitis 02.12.2009

Gita pārdod dzīvokli, būs tev 100Ls dāvanām un vairāk.Savādāk tavi sauļuki tevi laikam nemīlēs vairs.

A Aivars 02.12.2009

Nozelojami!
Es savam meitinam lieku noteikumus, pec kuram vinas var dabut savas karotas davanas, lidz 100-ls.
Tadi ka, mazgat gridu, traukus, tirit, mazgat velasmasina aiskarus, dvielus, velu un darit visu ta lai maja mirdz un laistas.
Tagad ir patikami braukt majas, kad viss ir tirs, izmazgats un smarzigs.
Bus tiesam pelnijusas sev daavanas...
Pa brivu, tapat nekas vinam netiek dots! Ka kautkads parkapums, ta sods uzreiz bez runasanas.

L Liene 02.12.2009

ES SAVAM DELAM KAJAS LAIZISU TIKAI LAI JUSTOS LABI, MANAM KARLITIM!
DARISU KO GRIBES, BET VINS NECIETIS NO MANIS VARDARBIBU TAPEC KAD NEVARU VINAM NOPIRKT KO GRIB UN SAKSIES DEPRESIJA.
NEKAD!

D Darjusha 02.12.2009

Privetik!
es gan busu pirku sogad davanas pa 5 lati katram pa kartinai un svecei jo labak ira kad ir kads apsveikuma visparigi jo tas
jau daris prieku un sajutas kad ir labi un bus ari kads ziemesvetku noskana jo ir labi darit labis lietas jo tad ir labi man jo ir ka priecaties ar krasivajam karti4kam!

E Eseseseseseseses 02.12.2009

Gita, teiksu godiigi - debiils teksts.
Nezinu vai tu centies iezeelinaat publiku un patiesiibaa sii ir kraapsana, publiceeta ar merkji - "a varbuut kaads idins atradiisies un paarskaitiis man naudu?"
Tu neizklausies peec taadas, kura ir galiigaa izmisumaa, taatad pelni, nauda ir, vienkaarsi neproti saimniekot...mani sis fakts vienmeer izbiina, ja cilveekam ir 2 beerni...
Beerniem ir teevs; ja maate ir taada 'waste of space', sajaa briidii uz skatuves uznaak teetins (nu, protams, ja vinjam tie beerni ir kaut kas vairaak kaa paaris reizes nodraazties bez prezervatiiva; ja tas ir taa un arii so dziives sfeeru tu neesi speejusi sakaartot, tad dazus cilveekus vajadzeetu sterilizeet peec definiicijas..)
Un galu galaa - ja visai sai beedu lejai ir objektiivi iemesli, tad naaksies vien izskaidrot saviem saulukiem, ka nauda no gaisa nekiit, ka dziive nav rozu darzs un visa pasaule negiezas ap jaunaako kompjuuterspeeli un rozaa telefonu...jociigas veertiibas jums gimenee vispaar - manas maasas 10-gadnieks priecaajas par pasaules atlantu anglju valodaa, kino biljeteem un nosu graamataam gjitaaras speelei...bet nu labi - ne man par to spriest...

bik' skarbi sanaaca, bet nu sorry - tas ir tas, ko es domaaju..

H Hugo Djego 02.12.2009

Es nevienam neko nedāvināšu, jo krīze.Ceru, ka būsiet pamanijuši.Gita, ko ta vīrs saka?Varbut uzjautā viņam.Mēs jau vispār nezinam situāciju, kas Tev tur darās.

D D 02.12.2009

mani visvairāk imponē teksts par to, ka 6- klasnieks pīpē 2 gadus! tur rīksti derēja nevis dāvanas, uzmanību bērniem vajag ne dāvanas. pēc tā izklausās. Bet kopumā- tēma skumja, man kā mājās sēdošai mātei, kam ienākumi nav dižie un primārais ir rēķinus nomaksāt. Domāju radiem, draugiem paštaisītas končas un piparkūkas dāvināt, nieciņus, jo 100 Ls naudas dāvanām noteikti nebūs. Bet autores ģimenē gan vērtības citas, vispār 8. klases bērnam, kurš jau pietiekami liels, vajadzētu saprast, ko var prasīt un ko nē- vai tad neredz, kā vecākiem ar naudu.

E Eseseseseseseses 02.12.2009

buusu atkal ciniska - man liekas, ka teema ir kraapniecisks provo ar merkji atrast naivas zeelsirdiigas dveeseles, kuras 'samestos ziemassveetkiem'...sorry, es sajaa stipri apsaubaamajaa akcijaa nepiedalos; mana ziemassveetku labdariiba tiek novirziita uz www.ziedot.lv

G Gita 02.12.2009

Paklau ko var nemties?
Jaa a kas, piipeeja 2 gadus un teica ja nebuus daavanas tad piipes veel.
Ko man vajag maniit manu deelinu solot vinam un tad apmaaniit?
Neveelos klausiities paarmetumus un drausmas par to cik esmu slikta, debiila, kuce utt.. kaa mani saak saukaat kad neko nenopeerku, un kad naudu neiedodu jo nav...
Peec tam vareesu staigaat pa iecirkniem un mekleet kur pazudusi mani miilumi, jo biju tik slikta kad neuzdaavinaaju ko gribeeja!
Hugo Djego - aizver savu smirdigo muti!!! neko tu nejedz tapec paslaik tu runaa par sevi, bet ne pa teemu!
Sii nav nekaada akcija bet ja kadam nav zeel tad noziedojiet maniem berniniem sauliteem - meitai 14 gadi, un 3 puikaam, 16 gadi, 16 gadi, un 13 gadi veelamaas daavanas!
Viirs man ir miris taapeec kad meita saindeeja deel taa kad viniem bija striids un par to kad nenopirka veelamo daavanu meitina atriebaas, un veelaak kluva pa dzeeraaju un naacaas mekleet man vinuy visur lai atrastu!!!
Ko man ddariit? Protams kad mekleesu risinaajumu lai tas vairaak nenotiktu savaadak pametiisu vinus!!!
Es savus mazos cabuliisus loti loti miilu un netaisos viniem darit paari savas naudas probleemu deel savaadaak cietisu es!!!
Kadam kas nepatiik-ejiet na*uj! Raikstu kaa paslaik ir!!!

I Ilvera 02.12.2009

Es gan savus siikos situ ar siksnu un ja neklausa tad lieku mazgat gridu 3 h no vietas ar ziepem lai berz.
Ja runa preti tad situ pa muti ar siksnu un lieku mazgat logus lai tie mirdz.
Ja neklausa tad ir ka ir. Ja klausa tad ir bucinas un davaninas jaukas.
Ja nekadas attieksmes tad tapat pret viniem tikai daudz sapigak.
Pedejo reizi - vakar, par mutes varstisanu nosedinaju uz divana un situ ar tortes lapstinu no dzelzs, lai sajut manas sapes.
Davanas nekadas nebus, tikai varbut kada gramata lai lasa.
Nekadas tur spelites jo dators viniem nav pieejams par uzvedibu, un atslegts uz 2 menesiem lidz 14. janvarim.
Toties man visas virtuves trubas ir izberztas, un varu pelniti atpusties kamer palaidni strada! Ka man tas patiik!

E Eseseseseseseses 02.12.2009

nu tak' teicu, ka sii ir 'kraapnieciskaa zeelsirdiibas akcija'...(citaats) "cik esmu slikta, debiila, kuce utt.. kaa mani saak saukaat kad neko nenopeerku.."(citaata beigas)... man fiziski slikti paliek saprotot, ka saadi cilveeki pa zemes virsu staigaa un ka vinji savas 'veertiibas' taalaak nodod beerniem...atbilde uz so ir viens vieniigs vaards - STERILIZACIJA...

R Raitis 02.12.2009

Gita ir 12 gadus jauns puņķutapa, kurš izdomājis, ka šadi ir baigi stilīgi, kko ierakstīt vienalga kur, galvenais lai visi redz cik puņķutapa ir debils.
Ja to tomēr ir rakstījis pieaudzis cilvēks, tad skaidrs, ka ar šo cilvēku nav ko strīdēties vai skaidroties, jo viņš ir vnk debils.

I Ilze 04.12.2009

nu nezinu gan, ja mani bērni paprasītu es gribu portatīvo un to i-phone, piedod man, vai tanī brīdī esi to pelnījis???
Kas vainas dāvanām, kuras nāk no mums pašiem- no mūsu izdomas, ne to ko vēlas bērni???Kādi gan būs tie bērni pēc 10 gadiem???

A Animalpopoo 09.12.2009

Raiti ieraksti Tu arī kaut ko super prātīgu un gudru. Bet tā, lai neviens neteiktu, ka esi maukumēbele un aunapiere.
Piedod, Raiti, - kā Tu tā es. Man liekas, ka esi jebnijs koņs.