D8 Corporation - Darba intervija

Iedeva uzdevumu, kuru pildīju divas nedēļas, katru dienu kādas 6 stundas. Izpildīju uzdevumu un atnācu uz darba interviju. Man teica, ka netic, ka es pati izpildīju uzdevumu, pie tam neko nekomentēja un nepateica, vai uzdevums ir kvalitatīvi izpildīts vai nē. Teica, ka nevar apgūt tehnoloģijas patstāvīgi - tas ir iespējams tikai un vienīgi universitātē (jā, jā, kā tad citādāk). Darbs ir no 9:00 līdz 18:00, kaut motivācijas vēstulē brīdināju, ka vēlos savienot darbu ar pilna laika klātienes studijām un varu strādāt tikai vakaros un brīvdienās. Pie tam izteiksmīgi uz mani paskatījās un teica, ka viņiem ir vīriešu kolektīvs (tajā ziņā, ka meitene - darbiniece viņiem neder). Alga ir 200 Ls uz rokas, noformējoties kā pašnodarbināta persona (nezinu, vai tā ir patiesība vai viņi man sameloja). VAI TIEŠĀM VAJAG IEDOT PILDĪT UZDEVUMUS UN AICINĀT UZ INTERVIJĀM KANDIDĀTES, KAS NEDER, UN TĒRĒT SVEŠO LAIKU?

I

import 10.02.2013

Pilnīgi nepiekrīu, es šobrīd studēju LLU ITF 3.kursā. Darba pieteicos 2012. gada 31. oktobrī. Teikšu godīgi, viss ir lieliski. Man ir pieejams birojs Jelgavā, elastīgs grafiks - spēju apvienot darbu ar pilna laika studijām. Alga uz rokas ir pat ļoti laba, it īpaši priekš studenta, protams, dienā tpc ir jāstrādā 6h... Ir pagrūti, bet mēs tiekam galā, jā mēs, mums šobrīd Jelgavas biroja ir sešu cilvēku kolektīvs, ļoti radošs un ĻOTI draudzīgs studentu kolektīvs.
Saprotu, ka gads ir jau pagājis, bet rakstu šo, lai cilvēki, kas izvērtējot šo darba vietu un uzduroties šai atsauksmei zinātu, ka tā nebūt nav, kā rakstīts 'igkons' atsauksmē. :)

P.S.
"Pie tam izteiksmīgi uz mani paskatījās un teica, ka viņiem ir vīriešu kolektīvs (tajā ziņā, ka meitene - darbiniece viņiem neder)." - Mūsu D8 kolektīvā veiksmīgi darbojas vairākas sievietes. :)
Vēlu veiksmi visiem lasītājiem!

Ar cieņu,
Dmitrijs. :)

K Krotow 16.04.2013

Pirmo kursu studentiem ar pilnā laika dienas studijām apvienot būs grūti. Par to kāreiz vajadzēja runāt jau kad pirmoreiz ar mums sazinājies. Pilna slodze tur nesanāks. Tāpēc arī algas cipars tik mazs. Maģistratūras studentiem gan neredzu problēmu. Taču programmēšanas uzdevumu pildīt 2 nedēļas būs par ilgu. Tik sarežģīts tas nav.

Tikai vīŗiešu kolektīvs? Kas tās par muļķībām? Sievietes ir un netiek diskriminētas :) Un ja viņas prot arī programmēt, lai droši dodas šurp.

D Dob 03.10.2015

šodrīd daudzi darba devēji grib bez maksas saņemt gatavus risinājumus vai kādas idejas, tāpēc prasa kādam speciālistam
pirms ņemt darbā izpildīt mājas uzdevumus)))) nebūsiet tik stulbi un damājiet ar galvu!!!