www.sudzibas.lv D-NET не подключайтесь

D-NET - не подключайтесь

Если вы читаете эти строки то никогда и ни зачто не пользуйтесь услугами данного провайдера, обманывает и обвешивает, тупо блокирует скорость и каждый день - КАЖДЫЙ день отключает интернет на 2-3 часа .Графика отключений кстате не выдаёт и ссылается на то что у них всё в порядке . Тестировал интернет ЗелтаЗивтини скорость и пинг на порядок выше !!!тупо подключал телефон к компьютеру в качестве модема и спокойно досматривал фильм!!!

K kliete 12.06.2011

Līguma nosacījumi ir nejauki, PTAC būtu šokā, par pārējo pagaidām nesūdzos.

Internets x 5ātrāks nekā līgumā, esmu apmierināts ar kvalitāti, iepriekš bija Lattelecoms visu laiku viebos, nekad nebija sasniedzams solītais ātrums.

T taisniba 20.06.2011

Piekrītu, līgumā iekļauts punkts, ka interneta lietotājam ir jāmaksās 500Ls sods par wifi izmantošanu, pakalpojuma kvalitāte ļoti nestabila ātrums lēkā, internets atslēdzas ik pēc 5-10.minūtēm lietojot wifi, neiesaku vispār šo kantori izvēlēties, boikotējiet un viss, kam tāds mēsls vajadzīgs, ja wifi rūteri neļauj lietot.

Brīvdienās neviens jums internetu nelabos, varēsiet maksāt par automātiskā atbildētāja sarunām.

Nožēloju to dienu, kad pieslēdzos šai firmelei.

Neticiet speedtest.net rezultātiem, jo tie melo, uzrāda lielākus ātrumus nekā patiesībā ir.

P Peteris.goba 16.05.2012

Man ir Dnets, tas punkts līguma viņiem ir par to ja lieto neaizsargātu WiFi. wifi problēmas parasti rodas tieši no rūtera.
nepiekritīšu arī par speedtest.net mana pieredze nav bijis tāds gadījums, kad sie rādijumi nesakristu ar oficiālo Latvijas mērītāju.