Czech Airlines

Uvazaemie Dami i Gospoda!!obrasajus k vam s vaznoj infoj, nikogda ne polzujtes etoj firmoj, etoj uzasnoj avio kompaniej. Otnosenie k klientu prosto kak k sobakam, ni4ego ne delajut sidjat sloziv ruki, pri naezde daze ne ogovorjat nikakoj kontaktnij telefon, prosto kladut trubku i potom ne podnimajut.

V Veniamins 10.10.2006

Czech Airlines tie?ām izrāda bezatbildīgu attieksmi pret pasa?ieriem un to mantu. Kad cietu?ie raksta pretenzijas, tad saņem tikai formālas atbildes, "ātrakstī?anās". Esmu gatavs palīdzēt visiem cietu?iem no Czech Airlines nelikumīgām rīcībām. Man ir pieredze, ka vajag cīnīties pret Czech Airlines tiesā. Rakstiet uz e-pastu: [slēpt]@apollo.lv.

1 1 14.10.2006

dumjie cilveki, aviokompanija nenodarbojas ar cemodanu meklesanu, prieksh tam ir lost and found lidostaa pieejams

V Val 03.11.2006

A ja 3 raza polzovals ih uslugami, 2 raza v usa letela i 1 raz na kipr - vse bilo super dazhe bolee togo..

C Celotaja 15.11.2008

bieži izmantoju CZECH airlines -super! stujuartes laipnas, lidojumi notiek laikā. labs serviss. Visiem iesaku!!!

E est 04.03.2009

Par ko vispar ir sudziba?Kada lieta aviokompanija bija nekorekta?Ja jusu saruna ar viniem bija tik nesaprotama (jo no sudzibas nav saprotams par ko sudzas), ka si sudziba vini jums nevareja palidzet.

K K 23.09.2009

Ja, bet aviokompanija ir atbildiga par to lai cemodans butu aizgadats tur kur vinam ir jabut, un par bagazhu nozushanu un apzagshanu shi kompanija nodarbojas gan! es pati ar viniem saskaros.. Katrai aviokompanijai ir savs ofiss kas nodarbojas ar to! dumjie cilveki