www.sudzibas.lv CX2 Briesmīga attieksme

CX2 - Briesmīga attieksme

Niesaku iet uz darba interviju uz CX2. Briesmīga attieksme no personāla. Interviju sarunā uz 15:00. Aizeju uz uzņēmumu, pilns ar cilvēkiem, rinda priekšā, bet esmu ieradies laikā -bez 10min 15:00. Gaidu, kad mani pasuks, bet laiks tikai iet uz priekšu. Intervija notiek cilvēkam apmēram 40min. Pulkstenis jau 17:30, bet mani vēl neviens nav izsaucis. Attieksme jau izbesījusi, tā arī nesagaidot savu kārtu aizgāju prom!!!

C

ilmaars 19.05.2013

Es šitos k*ņas bērnus nesaprotu - cik sūtu pats epastu, neviens neatbild, tikai liek tur sludinājumus - steidzami, nu ļoti steidzami vajag darbiniekus un tā, nevar pat atbildēt, kad cilvēks netiek.

C CX2 administrācija 10.07.2013

Ļoti atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām. Dažkārt intervijas notiek daudz ilgāk, nekā sākotnēji tiek plānotas un tādēļ izveidojas rinda un kandidātiem nākas uzgaidīt.

C CX2 administrācija 10.07.2013

Ilmār, kā Jūs domājat, ja Jūs izmantojat tādu leksiku vai tiešām Jūs būtu labs pretendents uz darbam ar klientiem?

Z Zippi 28.07.2013

Heh, šis kantoris pēdējais sviests! Neiesaku nevienam tur pat uz to štrunta darba interviju iet. Viens draugs nostrādāja tur pāris mēnešus. Strādāsiet kā zirgi, staigājot pa dzīvokļiem cenšoties iesmērēt visiem, kas pagadās TELE2, neko jums tur nemaksās, jo pamatalgas kā tādas tur nav, tikai procenti no dīliem. Vēl liks arī brīvdienās strādāt. Priekšnieks tikai smadzenes pūderēt prot. Tā ka, neiesaku nevienam tur iet! Apčakarēs tur no visām pusēm!

W Wolkows 01.11.2013

Es biju vienreiz zvanijis pat ar lielako prieku teica lai naku uz parunam. Kad aizgaju izrunajam visu pec tam pasaka mes velak dosim attbildi, bet es gaidu atbildi un beigas izlemu pec divam dienam pats piezvanit. Kad piezvaniju man atbildeja " Mes tomer izlemam kad neesat mums piemerots, " Es jautaju kapec tad nedevat zinu, Vini atbildeja : "Mes Par Jums aizmirsam!!!" Un ka tad ir ar algam ari aizmirstat!!!