CVPLUS.NET - Meli

Kantoris CVPLUS.NET ir labie apkāsēji, apsola atrast darbu, sūta īsziņas par naudu (1 īsziņa 0.77 santīmi), reizēm trīs, četras īsziņas par vienu un to pašu vakanci, bet finālā telefona rēķins par pakalpojumu apm. 40.Ls.Ja jau tās vakances vēl būtu reālas, piezvani -tur galā darbā iekārtošanas kantoris, kurš par to pašu vakanci prasa, lai ar viņiem noslēdz līgumu par 25.Ls mēnesī, aizsūtot meilus uz citam minētajām vakancēm-klusums, piezvani pa atsūtīto telefonu-tāda vakance neeksistē.Kad gribi, lai pārtrauc sūtīt īsziņas (dzīvā nauda taču) aizsūti viņiem STOP, vēl labu laiku nāk tās pašas īzziņas ko saņēmi jau vakar.Piezvanīt var tikai pāris stundas dienā, tikai ne sestdien vai svētdien. Finālā no visām atsūtītājām apm. 43 vakancēm man nenoderēja neviena.Kretīni labi taisa naudu, laikā-kad cilvēki izmisīgi meklē kaut kādu darbu un ķeras pie pēdējā salmiņa...

Skrubis 05.10.2009.

E Eseseseseseseseses 05.10.2009

neraudi internetaa, bet zino kur pienakas..taa ir tiiraakaa kraapnieciba..ja nav darba, tad ls 40, - ir nenormala summa..

V Vilnis 06.10.2009

Ja man tā pat gadījās un nu BEZ TABU iesutijam. :)

E Eryk 06.10.2009

Es uz viņu SMS neatsaucos, bija aizdomas, ka tas kaut kāds razvods-lohotrons izrādīsies.

S sfsdfsd 06.10.2009

nu ko ākstās, paņem reālu personāla atlases kompāniju un noslēdz līgumu, bet no otras puses, neviens pa velti tev darbu nemeklēs un ir otra lieta, saproti, ir dažādi līgumi dažādiem variantiem, ja paraksti info saņemšanu - tad tev tikai info dos, ja tu noslēdz līgumu par darbā iekārtošanu konkrētā amatā un tev ir tam amatam atbilstoši diploi un sertifikāti - tas tev nemaksās 25Ls, bet 100-150Ls, bet ja tu par savu profesiju melo un nevari pierādīt ar diplomiem, tad tā ir tava vaina

S Skrubis 06.10.2009

Skrubis jau neraud internātā, bet vienkārši elementāri, informācija par ''kretīnu kantori'' darba gribētājiem, jo šamējā situācija mūsu'' supervalstī'' var daudziem iegadīties...

S sfsdfsd 06.10.2009

un pakalpojums MANSDARBS nekādā ziņā nav saistīts ar portālu www.MansDarbs.lv, ja to apgalvo - sūtiet info uz e-pastu [slēpt]@mansdarbs.lv - mēr sarūpēsim lieldienas šitam kantorim.

B beta 06.10.2009

Arī man tāds stāsts... 18 LVL pa kabatu. Nosūtīju sūdzību Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai bet tie pateica, ka "ka tā savas kompetences ietvaros uzrauga un regulē elektronisko sakaru nozari atbilstoši likumam „Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem” un Elektronisko sakaru likumam." un vē šie rakstīja : "ka pretenzijas nav pret elektronisko sakaru komersantu par sniegtajiem elektronisko sakaru pakalpojumiem. Pamatojoties uz Iesnieguma likuma 4.panta pirmo daļu Komisija pārsūta Jūsu elektroniskā pasta vēstuli izskatīšanai kompetences ietvaros Patērētāju tiesību aizsardzības centram.
Papildus Komisija Jums ar šo iesniegumu iesaka vērsties tiesībsargājošā iestādē."

Es tā arī nesaprotu... es sūdējos tieši par elektronisko sakaru komersantu par sniegtajiem elektronisko sakaru pakalpojumiem - krāpniecību pakalpojumos...

Un šādiem negēļiem birokrātiem es algu maksāju... bet tā jau cita tēma..
Savukārt LMT atbildēja ka atbildi sniegs 1 mēneša laikā. Nu nesaprotu, kamdēļ šajā valstī nodokļi jāmaksā, ja pie atklātas krāpniecības neviens neko nevar palīdzēt...

Skumji...

Ir aitas ir cērpēji...
Ko es varu ieteikt šinī sitācijā..
1- griezties pie sava mobilā telefona operātora ar sūdzību par krāpniecību vai pakalpojumu sniegšanu neatbilstoši patērētaju tiesību aizsardzības likumam.Starp operātoriem ir noslēgts līgums, šinī gadījumā Lattelecom (157) starp un jūsu mobilo sakaru operatoru, kad tiek anulēti rēķini, ja pakalpojumu sniedzējs ir darbojies nelikumīgi.Vienkārši sakot pēc jūsu iesnieguma jūsu mobilo sakaru operātors, nepārskaita jūsu apstrīdēto summu pakalpojumu sniedzējam līdz savstarpējo operatoru un iespējams tiesībsargajoši instanču izmeklēšanas beigām.
2-griezties PTAC jeb patērētāju tiesību aizsardzības centrā ar sūdzibu (ticiet man tas ir efektīvs risinājums)
3-Nēbūtu slikti ja grieztos valsts vai ekonomikas policijā !

Un šie 3 varianti garantēs jums vēlamu rezultatu, tikai vajadzēs pacietibu, bet tagad mūsdienās katrs santīms ir no svara..
Cerams ka atkal neuzkāpsiet nākotnē uz tiem pašiem grābekļiem!
Jo krāpnieki un to pasniegšanas"veids" mainās !!!

E Enigma 08.10.2009

Nekad neveiciet jebkādas priekšapmaksas pa darba, īres utt sludinājumiem !
Vienmēr prasiet līguma kopiju(neparakstītu) uz mājām, lai vēlāk būtu laiks mierīgi tos līguma datus parbaudīt uz patiesīgumu un tiesiskumu (LR uzņēmumu registrs, Lursoft, Creditreform utt)
Meklējiet jeb kur un jeb kādu informāciju par šo firmu(darba iekārtošanas atļaujas, statūti, pamatkapitāls utt), labāk pāris stundas parakņāties par internetu, nekā rūgti samaksājot par savu nauvumu un stulbību !!
Paši labi zienitmka krāpnieki krīzes laikā aug kā sēnes pēc lietus !!!
Kā saka: pats sevi sargās, tad i Dievs tevi sargās... !!!

E Enigma 08.10.2009

Cien. Beta ! mobilo sakaru komersanti nesniedz paaugstinatās maksas pakalpojumus, viņi tikai sava veida "tiltu" starp tevi un pakalpojumu sniedzēju !
Tas ir kā tu nopirktu autobusu biļeti uz Rīgu no Tukuma.Ja tu kā pakalpojumu pircēja nopirki biļeti, bet autobusa reiss nenotika, tāpēc ka tevi apmānija, tad nekādā gadijumā pie vainas nebūs Latvijas valsts ceļi, jo viņi tikai nodrošina satiksmi.
Tā arī mobilie sakaru operātori nodrošina tavu sms/zvanu nonākšanu lidz gala mērķim(pakalpojumu sniedzējam)
Esi uzmanīga !!!

E Enigma 08.10.2009

Cien. Beta ! mobilo sakaru komersanti (sava veida"pastnieki")nesniedz paaugstinatās maksas pakalpojumus, viņi tikai nodrošina sava veida "tiltu" starp tevi(pakalpojumu pircējs) un pakalpojumu sniedzēju !
Esi uzmanīga !!!

A Anna Leja 09.10.2009

Arī es šodien saņēmu sms no CVPLUS par administrātores vakanci. Izbrīnījos, kas tā par sms, neesmu viņiem lūgusi man darbu meklēt! Labi, ka atradu šo rakstiņu! Paldies!!!