www.sudzibas.lv Cut Centre Nekompetents direktors

Cut Centre - Nekompetents direktors

Ja direktors vel aizvien bus Andrejs Podurec mukat prom...solis zelta kalnus, pēc pārbaudes lielāku algu utt...muļķības...cilvēks kas no puku biznesa ticis metāla apstrāde pilnīgi neko nesaprot, personība kurai jau ir problēmas ar nerviem...skatas katru bridi kameras vai pat slepjas aiz kaktiem ražošana un vero ko kurš dara, pasniegs roku skatoties telefona nemaz runajot ja operators pilna savus pienākumus un iet ražošana paralēli var prasit slaucit grīdas putekļus utt kur nu vel par algu pielikumu pēc gadiem 2 nostrādatiem varat pat neprasit...cilvēki vienkārši kas strādajuši vairākus kadus visi muk prom vnk neiztur viņu pēc rakstura kur katra teksta galā var but draudi par atlaišanu vai lidziga zemteksta. bedīgi bet gada laika jau ir nomainījusies puse darbinieku tas jau par kaut ko liecina pie tam tadi kam liela pieredze ražošana visi inženieri, kvalitātes kontrolieris, noliktavas parzinis, operatori utt...loti daudzi...padomājat vai ir verts bojat pašam savus nervus strādājot tāda kantori + ar samaksu kas ir zemāka neka parasti metālapstrāde.

B

Работяга 21.08.2017

Pec likuma jastrada devinas stundas, taja laika darba devejs var prasit jeb ko ar ko tu vari tikt gala jo tu esi darba vieta.. un ka tu nepildiji pilnigi savus pienakumus tad nevars spriest ka tur nemaksa...

M MariteKalnina 22.08.2017

Я молодой, сильный, трудолюбивый человек. Дайте номер, чтобы я мог позвонить по работе. Мне действительно нужна работа.

B Braucejs 23.09.2017

es neziinu ko tu tur pipe...bet pec likuma jastrada nevis 9 bet 8 stundas diena