www.sudzibas.lv Cubus Domina pārdevēji piepelnās

Cubus Domina - pārdevēji piepelnās

Pārdevēja Dana izsitot kases čeku, ātri sameklē piemērotāko cenu pircēja izskatam. Tā kā pirku vairākas lietas un viss bija sarēķināts zibenīgi, tad nespēju uzreiz tam momentā izsekot. Samaksājusi ar karti, sāku salīdzināt cenas kases čekā. Precei, kurai nebija skaidra atlaides cena, tika sarēķināta kaut kāda cena, kas bija mazāka par sākotnējo, bet arī ne aktuālā cena. Domājams, ka kases aparātā var izvēlēties starp vairākām cenām, kā tas ir vairākos tirdzniecības tīklos. Uz manu aizrādījumu pārdevēja aizgāja aplūkot identiskās lietas, kur cenu zīmes bija skaidri saredzamas. Atnākusi, attaisīja kasi, izvilka attiecīgo starpību un nolika uz letes. Ne kādu papīru rakstīšanas, ne viena atvainojuma vārda, ne lūdzu, ne paldies, kur nu vēl- labdien vai uz redzēšanos. Pats šokējošākais- atver kasi- paņem cik vajag... un liek kur grib- vai nu atdod pircējam, vai vakarā- savā maciņā... laikam jau pa dienu tīri tā nekas sanāk...

P

K katja 14.09.2011

kā māk, tā piepelnās. ja pati mācētu, arī tā piepelnītos:D

T ToPircēja 14.09.2011

Labāk nebūtu blamējusies, jo pati atzini, ka izskaties pēc losenes. Veiksmi darbā izdomas bagātajai, veiklajai pārdevējai!

I inga 22.09.2011

ha ha neteelo gudro ja nezini no taa ne suuda...sinii gadijumaa vinja nepiepelnaas bet driizaak iebrauc miinusos, vnk kluudijaas un kluudu labos arii bez tavas klaatbuutnes

D Dita 23.09.2011

Es arī strādāju apkalpojošā sfērā un pilnīgi labi saprotu pārdevēju. Cilvēks nopērk preci ar atlaidi pa latu un pēc tam vēl piekasās santīmu dēļ. Un var jau redzēt, ka pircējai citu neko nav ko darīt kā pārbaudīt vai kases aparāts izrēķina pareizi un tad skriet uz mājām un rakstīt sūdzības, kur vien tas ir iespējams. Tai pašā laikā cilvēki veikalā ir kā cūkas, izrakā visas drēbes uz galdiem un kas darās ģērbtuvēs - samet drēbes kā pagadās čupās vai uz grīdas un mīcas pavirsu un tad grib lai viņus laipni apkalpo. Un dārgā pircēja pirms pērkat preci pārliecinies par preces cenu, jo paši pircēji jau vien visu veikalu sagriež ar kājām gaisā, ka pat pārdevējs vairs nesaprot no kura atlaižu stenda, kas ir paņemts.

T trallalā 23.09.2011

kur aitas, tur cirpēji, būtu labāk šausminājusies par apsargu patvaļu novērojot pārģērbtuvēs sievietes nevis par cenām un sīkumiem!

A anete 23.09.2011

Es jums arī iesaku mainīt profesiju, iet strādāt apkalpošanas sfērā, varēsiet ar smaidu apkalpot kašķīgas vecnes kā jūs, un bāzt pilnas kabatas ar latiem!
Pārdevēja vēlējās labot savu kļūdu, lai jums nav jāstāv un jāgaida, atdot jums pārmaksāto naudu, taču jums vēl nav labi...
Cik eju Dominas Cubusa iepirkties, mani vienmēr sagaida laipni un izpalīdzīgi pārdevēji.

L liene 30.09.2011

tieši, tā pārdevēja atzina savu kļūdu nu iebrauca miinusos, ja man tā gadās(strdādāju hesiiti) un nejauši neiesitu cilvēkam kuponu, lai gan atnācis ar tadu, tad arii atveru kasi un atdodu tos 50 sant( pati, protams, tā iebraucot mīnusos) tā ka, esmu pārdevējas pusē, un dažu brīd cilvēki to4 ir kā cuukas, vai vnk viņiem rokas aug no d...sas...