www.sudzibas.lv CSDD Valmieras CSDD jeb naudas kāsēju kantoris?

CSDD - Valmieras CSDD jeb naudas kāsēju kantoris?

Jau piekto reizi nevaru nolikt braukšanas eksāmenu Valmieras CSDD (kas nav lēti! 21LS pa reizi). Katru reizi ir cits eksāmenu pieņēmējs, līdz ar to arī citas prasības (kaut gan satiksmes noteikumi ir vieni). Kas vienam ir labi tas otram ir slikti, ja vienam bedres jāapbrauc tad otram jābrauc cauri, ja vienam braucu pa ātru, tad otram par lēnu (braucot ar to pašu ātrumu), ja vienam braucu pa tālu no malas, tad otram pa tuvu (kaut gan attālums vienāds) un tādu situāciju ir daudz un dažādu. Man radās priekšstats ja arī izbrauktu nevainojami, arī atrastu kļūdas un es eksāmenu nenoliktu, jo naudu tak viņiem vajag (Rakstisko eksāmenu noliku pirmajā reizē, jo tas jau maksā tikai 8Ls).KO MAN TAGAD DARĪT?: * Mainīt eksāmena vietu? *Mēģināt iedot "pateicību"? *Mainīt matu krāsu?

. ... 19.03.2011

Brauc likt uz Gulbeni. Atkritīs daudz problēmu. Nekad nav rindu un exāmenu pieņēmēji ir vnk super! Iesaku.

E Eseessesesesesees 19.03.2011

Nu bet ja tu visu tik labi proti, kaapeec atd nevari nokaartot eksaamenu? Nervi uzdod? Visaas CSDD eksaminaacijas masiinaas ir kameras; ja pasam skiet, ka visu izdariiji pareizi, tad ej un apstriidi eksaamena pienjeemeeja leemumu. Jeb varbuut viss nav taa kaa tu te staasti? Piemeeram, visu eksaamenu tu nobrauc perfekti, bet beigaas izdari vienu rupju kluudu, piemeeram 3 joslu vienvirziena ielaa nogriezies pa kreisi no videejaas joslas, domaajot, ka taa ir divvirzienu iela. Ar to pietiek, lai eksaamenaa izlidotu, jo taa ir smaga, biistama kljuuda, tas nekas, ja visu paareejo pareizi izdariiji. Par aatrumiem nav nekaadas improvizaacijas iespeejas, jo kaartojot eksaamenu vienmeer ir jaabrauc ar konkreetajaa celja posmaa maksimaali atlauto aatrumu. Par bedreem - nedomaaju, ka tajaas iebraucot eksamineetaajs to var pieskaitit kaa kluudu; ja var, tad kaa pavisam nieciigu. Cita lieta, ja centies taas bedres apbraukt un taadeelj rauj ieksaa blakus joslaa nemaz nepaskatoties, vai kaads tur jau nebrauc - taa gan ir rupja kluuda. Un kaapeec ir jaapiespiezas pie vienas vai otras malas? Brauc pa vidu!
Taa, ka peec visa tevis rakstiitaa sanaak, ka pats/-i vien vainiigs/a esi un braukt iisti neproti. Cepuri nost instruktoru prieksaa, kuri tevi kaa potenciaalo killeri uz ielas nelaiz.
P.s. tie 3 stulbie jautaajumi teemas beigaas vien noraada, ka cilvim ar galvinju kaut kas nav kaartiibaa; vispirms iemaacies braukt un tad apsuudzi visu pasauli, jo ja eksaamenu nevari nolikt 5 reizes, tad ar tevi pasu kaut kas nav kaartibaa, ne instruktoru!

č Čoms 19.03.2011

Labvakar!Atkal tu visās jomās spraucies iekšā par ļoti kruto eksperti, kaut gan pašai diez vai aitu baru varētu uzticēt ganīt, kur nu vēl vadīt mašīnu!Un atkal esi nofenderējusi mana drauga niku.

E Esesesseseseseses 19.03.2011

Čoms, pofig, lai jau tai aitai tiek tas prieciņš! :D :D :D :D

R Raimonds 19.03.2011

Kas vienam ir labi tas otram ir slikti, ja vienam bedres jāapbrauc tad otram jābrauc cauri, ja vienam braucu pa ātru, tad otram par lēnu (braucot ar to pašu ātrumu), ja vienam braucu pa tālu no malas, tad otram pa tuvu (kaut gan attālums vienāds) un tādu situāciju ir daudz un dažādu-nu ja ir tā kā raksti tad vajadzētu rakstīt sūdzību, bet tas ir mans subjektīvs viedoklis, jo tevi nepazīstu, varbūt vienkārši esi piekasīgs cilvēks un tiešām nemāki braukt, nu šajā gadījumā tev būs jaizvērte pašam/ai ko, kā darīt.

E Eseessesesesesees 19.03.2011

Kas tev par kompleksiem, Com? Tovakar parak daudz ko pateicu un patiesiiba aciis koz?
Teemaas jaucos ieksaa tik pat daudz cik tu; patiesiibaa pat mazaak, jo komenteeju tikai tad, kad ir laiks un ir ko teikt, nevis visu peec kaartas kaa tu. Tu, starp citu, aizmirsi, ka teema sajaa gadiijumaa ir nemaakuliigs brauceejs un vinja nespeeja nolikt brauksanas eksaamenu nevis manu komentu apspriesana.
Un tagad pieraksti kaut ko vispirms no sava nika un tad no maneejaa...

č Čoms 20.03.2011

Labrīt! Bet tu pašreiz arī raksti ne no sava nika, tātad pārmetumi nevietā.Par to mācēšanu braukt-tici man, esmu savas dzīves laikā daudz braucējus redzējis, jo pats esmu profesionāls autovadītājs kopš 1978 gada, kad tu vēl pat projektā nebiji.Un savus komentārus tu raksti pa naktīm nevis aizņemtības dēl, bet gan lai kad vecāki devušies gulēt, jo nerātnajai meitiņai liegta pieeja internetam.Šādus interneta varoņus var pazīt uzreiz pēc viņu bravūras un pārējo cilvēku nīšanas pakāpes.
Jauku šo dieniņu tev meitenīt!
Čoms.

E Esesesseseseseses 20.03.2011

Eseessesesesesees, aita ibio, Tev ko mandrāža atkal sākusies vai? Kas kam patīk, tas arī to komentē! Atradusies noteicēja, ko citam tagad komentēt! Nepatīk kautkas - pis nahuj! :D :D :D :D Blozga fakinā! :D :D :D

č Čoms 20.03.2011

Viņai tāda pati masturbācija kā Ievai.Ieva sargā savu sūdzību vairāk par savu celku.

E Eseessesesesesees 20.03.2011

Es ar so niku rakstiiju jau ilgi pirms tu saaki. Ja interesee - paskaties gadu, pusotru vecas teemas un tad parunasim, kurs kura niku piesavinaas. Par to meitinju/vecaakiem/un interneta pieejas iespeejaam nosaavi tik greizi, cik vien iespeejams. Daudz celoju, taapeec tad, kad tev ir 2 naktii, man varbuut ir 4 peecpusdienaa vai 9 no riita - kaa kuro reizi sanaak. Un kaa naakas, ka tu veeljoprojaam neko par teemu neesi pateicis, bet gari un plasi izplaajies par mani, manaam personiibas ieziimeem un rakstiisanas stilu? Un kaa naakas, ka tur, kur ir Coms, vienmeer uzrodas arii mans alter ego Eseseseseseseses? Taa kaadreiz bija ar Valeeriju, sorry, Zinaiidu un Cangali Plesku - kur viens, tur otrs ar paris desmit sekunzu starpibu...zeel man tevis nabaga slimaa cilveecinja ar daliito personiibu...

č Čoms 20.03.2011

Vienīgā vieta, kur tev ceļot ir Čakmarijas iela, un katra mauķele mani nemācīs.Man ir pilnīgi vienalga kādus nēģerus vai pakistāniešus tu apkalpo, tikai zinu to, ka tu centies ielīst visās škirbās par baigo eksperti, kaut gan saprašanas tev ir mazāk nekā pamatskolas audzēkņiem.Ja tu saki, ka šis ir tavs niks, tad jau tu ne tikai pēdējās prāta paliekas esi pārpisusi, bet ari vairs nemāki lasīt.

E Esesesseseseseses 20.03.2011

Eseessesesesesees, tiešām sajūta, ka Tu esi dumja zoss!!! Nu bļ... atver taču savas aizdzertās-pārpistās ačteles un salīdzini savu niku ar manējo, dura jobanā! Vai tie ir identiski vienādi, vai arī tomēr ir kāda starpība?
Ceļotāja hujova! Laikam tiešām ceļo pa Čakmarijas ielu turp un atpakaļ! :D :D :D :D :D

E Eseessesesesesees 23.03.2011

Nozeelojami, Com - vienas vieniigas rupjibas un plagiaats. Peedejiem 2 taviem komentiem no nikiem 'Čoms' un 'Esesesseseseseses' ir viens un tas pats stils un rupjiibas - neapniik? Taa arii neko par Valmieras CSDD neesi uzrakstijis, toties izplaajies gari un plasi par tavai sirdij tik tuvaam teemaam kaa Cakmarijas iela, melnie un pakistaaniesi un sazin kas vweel.
Par nikiem - niku tu lieto maneejo, nezinu, kaapeec ir tik gruuti izdomaat saveejo. Neiedzilinaasos burtu skaita niansees, ne par to ir runa; tev ir vairaak kaa vienu reizi teikts, ka sis niks ir aiznjemts, bet laikam esi par dumju, lai saprastu un tev liekas, ka, ja viens burts atskiras, tad tas jau ir pavisam cits niks. Taa nav. Ja tu veel speetu ko sakariigu uzrakstiit, neiebilstu, bet pamataa tas, ko tu raksti, ir vienas vieniigas glupiibas...Nozeelojami!

č Čoms 24.03.2011

Toties izlasīju tavus izcilos komentārus, kuros aprakstīta tava viesošanās pie dermatologa, lai ārstētu kādu nelāgu kaiti, tavas pamācības erotisku izpriecu cienītājiem, kā arī tavus padomus ārdemju sekstūristiem, kas viņiem jādara, kad tie ierodas Latvijā.Tomēs atšķirībā no tevis, es tiem veltīju mazu vērību.Izskatās, ka mana nika parād`1išanās vien izsauc tevī tādu pašu reakciju kā vērsim uz sarkanu lupatu, un tas liecina par nopietnas slimības pazīmēm.Par tiem nikiem tev arī ir galīgi samaitāta fantāzija, ar to tev līdzīgo man vienkārši būtu liels pazemijums pat rakstīt.Mans padoms tev mazgadīgā palaistuve, paārstējies kādu laiciņu Tvaika ielā, varbūt vēl līdzēs.

č Čoms 24.03.2011

Aizmirsu pieminēt pašu galveno.Vai tu zini, kurā debesspusē tāda Valmiera vispār atrodas?Es, piemēram zinu, un breaucu meitās uz Valmieru, kad tu vēl savam tēvam pautos šūpojies.Stulbā kaza, izbeidz reiz šo masturbāciju, un guli mierīga!

G GE 31.03.2011

Es Valmierā liku uz 4 kategorijaam un katraa eksaamenaa bija cits inspektors un visas kategorijas noliku ar pirmo reizi nevaru suudzeeties ka kaads speciaali gaaztu aaraa.

A acid_kid 21.08.2011

Pirms meneša liku C-kat. -izkritu! Inspektors likas ir vienkarši kretins! Bet! Pats jau biju uzvilcies, sanervozejies(kas ir jau nepieļaujami) un 30min sakas sikas kļudas! 35min biju jau parbraucis stop linijai un eksis ir beidzies. )) Pirms ned. atkal liku, un pirmais parbaudijums cits smagais auto un savadaku karbu! Bet pacik biju psiholoģiski sagatavojies, visus misekļus(ar atruma karbu) uzreiz laboju-rezultats 3 nenozimigas kļudas! Viņi negaž eksamenu! Bet var dažreiz uz kadu sikumu pievert acis un tas ir dažadas lietas!

J Jānis Baumanis 27.04.2018
Šausmīgs ceļš, Smagie auto izbraukājuši.

Smagās automašīnas braukā cauru diennakti, kaut arī nau atļauts braukt virs 10 Tonnām.
Braukā fūre ar lielo vircu mucu, ceļš pilns ar izsistām bedrēm, un smilšu kalniem.