www.sudzibas.lv CSDD Vadītāja apliecības termiņa pagarināšana

CSDD - Vadītāja apliecības termiņa pagarināšana

Manai vadītāja apliecībai, kā arī medicīniskai pārbaudei bij beidzies termiņš kamēr strādāju Nīderlandē.
Darbs NL ir oficiāls bet ar mašīnu es nebraukāju un tiesības principā man Nīderlandes nav vajadzīgas.
Nopirku biļetes:
NL-Rīgā Rīga-NL 188 EUR
Hotelis trijām dienām 100 EUR
Taxi aptuveni 50 EUR
Ierados CSDD : Piegāju pie informācija, izskaidroju visu ko man vajag uz ko man atbildēja- ja nekādu problēmu un aizsūtīja uz medicīnisko pārbaudi.
Tur aizgāja aptuveni 1h un 40 EUR
Tālāk devos uz apliecības izsniegšanas kabinetu,ieejot iekšā darbiniece paņēma manu veco vadītāja apliecību partijas nedaudz monitora un ar smaidu uz sejas saka ka nevar samainīt tiesības jo es atrodos Nīderlandē!
ATVAINOJOS KO? Esmu Latvijas pilsonis, ar Latvijas pasi un dzives vietu , kāpēc es nevaru pagarināt savas tiesības wtf?
Uz ko viņa atbildēja ja jūs atrodaties tur mēs jums nevaram mainīt, kas priekš manis ir pilnīgs murgs jo ka jau pieminēju esmu Latvijas pilsonis bez jeb kādam likuma problēmām. Un man kā pilsonim atsaka izdot nepieciešamus dokumentus, pie viena liekot man pirms tam samaksāt par visu lai beigas pateiktu NE.
MANI DZĪVĒ NAV TĀ APTINUŠI AP PIRKSTU KĀ TO TĪKO IZDARĪJA VIŅI.

05.07.2023

Velvetpopstar 05.07.2023

Likums paliek likums.

Kads likums jo viņš ir LATVIJĀ?

V vitols 05.07.2023

Latvijas pilsonim jābūt deklarētam Latvijā!
Piedeklarējies kaut uz 1 dienu pie kāda un ej pakaļ tiesībām!