www.sudzibas.lv CSDD Slikts servis

CSDD tehniska apskate - Slikts servis

CSDD tehniska apskate tiek veikta nekorekti. Ierodoties Valmiera uz tehnisko apskati Raimonds Vorps veica manam auto pārbaudi kurā pēc viņa domām motora eļļa nebija līmeni.Pēc prasības veikt atkārtotu eļļas līmeņa pārbaudi viņš meiģināja pierādīt savu taisnību.Paceļot balsi uz klientiem.Izsaucot maiņas vecāko viņš piekrita savam darbiniekam līdz brīdim kad pateicu kad rakstīšu sūdzību par viņiem.Un pēc šī visa rodas man jautājum cik adekvāti darbinieku veic tehniskas apskates?

24.07.2019

Li

Vi vitols 24.07.2019

Es braucu ar dīzeļauto un man ir ļoti lieli iebildumi, par to ka veicot atgāzu pārbaudi, tehniskās apskates darbinieks gāzē, līdz pat sarkanajai atzīmei, tādējādi radot ļoti lielu pārslodzi, radot riskuka vēlāk auto dzinējs var sabojāties.
Un faktiski lai pilnvērtīgi pārbaudītu auto drošumu uz ceļa, tehniskās apskates darbiniekam vajadzētu ar viņu izbraukt vismaz apli.

Tu Turkey901 24.07.2019

"pēc viņa domām motora eļļa nebija līmeni"

Kādām domām?! Eļļa vai nu ir, vai nu nav un to nav iespējams nepamanīt!
Neies jau tehniskās apskates stacijas darbinieki dancot apkārt katram apmeklētājam, ja tiem katrs pieprasīs atkārtoti pārbaudīt vienu vai otru lietu.
Jums principā nav tiesību kaut ko pieprasīt, iebraucat, viņi izdara savu darbu un izbraucat, dodaties novērst nepilnības.

Li Lieneliepina 24.07.2019

Kas domā ja strādā csdd tad viss ir atļaut.Es neesmu stulba zinu ka eļļas līmenim viss ir kārtība. Vienkārši vajag korekti veikt savu darba pienākumus.

Tu Turkey901 24.07.2019

"Izsaucot maiņas vecāko viņš piekrita savam darbiniekam līdz brīdim kad pateicu kad rakstīšu sūdzību par viņiem."

Kas Jūs esat par lupatu un balamuti, kas neatbild par saviem vārdiem?! Piedraudējāt, ka sūdzēsieties, cilvēks mainīja savu viedokli un attieksmi, izdarīja pa Jūsu prātam un Jūs tāpat sūdzaties?!

Li Lieneliepina 24.07.2019

Īsti nevārēja saprast piekrita vai nē.Jo tikai apklusa neko neteica iedeva lapu kur nekas nebija mainīts un viss.Tapēc arī lieku sūdzību.Jo lapa jau nav noņemts tas eļļas līmenis.

Tu Turkey901 24.07.2019

Nav noņemts, jo eļļas līmenis nav pietiekams? Jūs arī pati varējāt to viņa acu priekšā nodemontrēt, ja eļļa tomēr bija kā Jūs apgalvojat!

No Noboby 03.08.2019

Vai gadījumā pats neesi mazliet saspiedies? Jebkuram ir tiesības pieprasīt atkaroti pārbaudi, jo visur var rasties cilvēciskas kļūdas vai arī krāpšanās gadījumi. Nedzīvojam vairs pagātnē kur katrs vienkārši sadod pa muti viens otram bet Tev laikam tas ir bijis par maz