www.sudzibas.lv CSDD Neadekvātā attieksme

AtrisinātaCSDD tehniska apskate - Neadekvātā attieksme

Neadekvāts darbinieks veic automašīnu tehnisko apskati. Gāju divām mašīnām - pirmajai atteicās veikt dūmgāžu pārbaudi, jo auto motoram esot “netipiski” trokšņi. Izgāju ar otro reizi, dūmgāzes iekļāvās normā, taču šis cilvēks turpināja “gāzēt”, kamēr viņa kolēģis viņam teica, lai pārtrauc to darīt, jo “iekļaujas” taču. Pēc mēneša gāju otrajai mašīnai tehnisko apskati - tikko no servisa, nomainīta eļļa, eļļas filtrs. Šis pats darbinieks šoreiz saka, ka dūmgāzes nemērīs, jo esot pārāk daudz eļļas! Neko, braucu atpakaļ uz servisu, meistars šokā - tikko visu precīzi salēja, labi nolej nedaudz nost, braucam atpakaļ uz tehnisko apskati (meistars uzstāj, ka brauks līdzi) . Tur šis pats darbinieks šoreiz saka, ka nemērīs dūmgāzes, jo ir “netipiski trokšņi motorā! Vai tā ir adekvāta attieksme, tajā pat dienā stundas laikā mainīt iemeslu kāpēc nemērīs dūmgāzes?

Papildināts Dontknow 11.11.2018

Csdd Limbaži

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dontknow 20.11.2018

Pēc atkārtotas apskates servisā, automašīnai tikai konstatētas nopietnas tehniskas problēmas, tātad sūdzība bija nepamatota.

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes