www.sudzibas.lv CSDD tehniskā apskate

CSDD - tehniskā apskate

Šodien neizgāju tehnisko apskati, jo inspektors ielika 2, par to, ka nav aizmugurēja miglas liktura! Mašīna ideālā tehniskā kārtībā un tenhisko iziet Latvijā kopš 2004.gada, amerikāņu variants, lukturis nav paredzēts no rupnīcas-ražotāja! Sazvanījos ar Nissan centru, tur teica, ka oriģinālo detaļu neeksistē, rupnīca neražo, vajag "samopalu" kaut-kādu meklēt. Sanāk ka līdz 2013.gadam visi inspektori, kas apskatīja manu mašīnu bija nekompetenti!! Un tikai Dainis Rauza to atklāja un gaida mani uz atkārtoto apskati ar "samopalu"!! Marasms!! Ko darīt???

U User136686p 07.02.2013

Jāgriežas augstākās instancēs ar pierādošiem dokumentiem.
Reiz gāju un ar piesējās, teicu lai kāpj mašīnā un atrod. Man tādu nebija vispār.
Tagadējai, ir bet nezinu kur un kā ieslēgt. Nelietoju.

U User136687p 07.02.2013

Ak jā un uzvaras gadījumā pieprasīt, lai, , kompetentais speciālists, , vairs nestrādātu kamēr nav izietu kvalifikācija kursi.

Y YoYo 07.02.2013

Bet ja ražotājs to nav paredzējis, tad var nebūt!
Kāda nejēdzība, vajadzēja uzreiz izsaukt maiņas vecāko un kārtīgi nodot mizā!
Tur nav ar viņiem jāauklējās kā jēlām olām, jo tie čuģiki paši brīžiem nesaprot ko prasa!

A angelina 08.02.2013

Pēc MK noteikumiem 466 no 29.04.2004. jebkurai automašīnai jābūt aprīkotai ar pakaļējo miglas lukturi, ja nav, tad vajag pašai uzstādīt. Sazvanījos ar Rīgu, ar vecāko inspektoru, kurš teica, ka viņš personīgi iedotu man tehnisko ar nosacījumu, ka nākošreiz es uzstādīšu to nelaimīgo lukturi! (kuru nelietošu nekad!!) Bet Dainis Rauza nav cilvēks, viņš ir robots, kuram nav ne emociju, ne jūtu! Žēl, kā tādi cilvēki strādā CSDD, kur jākontaktējās katru dienu ar cilvēkiem!

Dannii Disaster 13.02.2013

Tur, drsohi vien, daudz taadu. Vai dabuusi TA uzliimi ir atkariigs no taa vai "inspektoram" sieva pagaishnakt iedeva vai nee.

Man arii taads bija gadiijies. Man mashiina bija no aarzemeem atvesta un tik tikko dabuuti LV numuri - veel neuzspeeju nostiprinaat. Nostaaveeju rindaa, un tas duraks man saka, ka neredzot registraacijas numurus - lai eju piestiprinaat un tad atkal staavu rindaa!!!

Kur tik dumji cilveeki rodas!? Es vinjam saku: "Re kur ir numuri, tikko izsniegti; un arii raamiitis man rokaas - tikko nopirkts, veel nepaspeeju nostiprinaat!", bet vinjsh man to pashu, ka neredzot numurus UZ MASHIINAS un, liidz ar to, nevar tos pierakstiit. Pirmo reizi dziivee TIK dumju cilveeku sastapu. Vinjsh man atgaadinaaja, ka esmu atgriezusies LATVIJAA!

A angelina 14.02.2013

Nerunājot jau par dažu inspektoru cilvēcisko attieksmi, paši MK noteikumi ir absurdi! Nu kā var uzstādīt pašiem kaut-kādu lukturi mašīnai, kurai tas nav paredzēts no rūpnīcas!! Konsultējos ar ceļa policistu, kurš apgalvoja, ka pēc satiksmes noteikumiem nav neviena punkta, kurš nosaka, ka man obligāti vajag to miglas lukturi ieslēgt! Jautājums - priekš kam ir tāda prasība MK noteikumos?
Ja ar mašīnu kaut-kas notiks pēc tādas iejaukšanas el.savienojumā, kurš atbildēs?? Ministru kabinets, kad pieņēma noteikumus par tādu situāciju neaizdomājās?

H Henrijs H 14.02.2013

Angelina, ja jau likumos nostiprināts, ka vajag to lukturi, tad nolikt apskates veci, liekas ir vairāk nekā nesmuki. Viņš tikai dara savu darbu. Un zini tas miglas lukturis glābj dzīvības, bet tu jau to tāpat nekad nelietosi. Bet daram tā-kad būs stipra migla, pavēro priekšā braucošo mašīnu ar degošu miglas lukturi, tad varbūt sapratīsi, ka tas miglas apstākļos dūšīgāk par visiem lukturiem spīd un tu neieplēsīsi tam autiņam pakaļā un tavs bērns negūs galvas traumu uz mūžu un pati paliksi bez plēstas brūces uz sejas. Bet ja turpināsi braukt bet tā, tad, ja miglā tev kāds ieplēsīs pakaļā, tad vainīga būsi tu un nekāda apdrošināšana Tev nemaksās, bet visu reversa kārtībā noplēsīs no tevis, bet tas nu tā, vel jau tā migla jāsagaida.
Taču tas ir risināms elementāri-nopērc kādā auto bodē visseksīgāko lukturi, kurš tevi uzrunā un kurš der miglas lukturim. Paņem kādus 10m auto vadu un kādu seksīgu slēdzi ar kuru to lukturi ieslēgt. Tad atrod kādu censoni, bet ne servisu, jo tur tevi izģērbs un alus sešpaku un dodies pie censoņa, kur pēc 60min draudzīgās sarunās pavadīta laika uzmontēs tev to lukturi. Nu ne tev bet mašīnai. Vari braukt kaut vai pie manis. Sievai neteikšu.

H Henrijs H 14.02.2013

Danii Katastrofa. Varēji vēl riteņus nomontēt un bagāžniekā ielikt. Bremžu eļlu noliet un parādīt Maximā iegādāto pudelīti gatavu ieliešanai. Sorry, bet tevi nesaprotu. Numurs ir svarīgāka padarīšana par ādas salonu un sievieti, kura sēd tev blakus. Neapcērties tikai. Lai veicas!!!

A angelina 14.02.2013

Cien. Henrijs, runa iet ne par darba pienākumu pildīšanu, bet par attieksmi. 8 gadus mašīna gāja tehnisko bez luktura, bet šitais uzreiz "zaporol'' ieliekot 2. Varēja taču paskaidrot, kā ir tādi noteikumi un vajag uzstādīt, ieliktu piezīmi - uzstādīt lukturi nākošajai apskatei. Tas būtu cilvēciski, jo ir CSDD vaina arī- 8 gadus neredzēt, un pēkšņi pamanīt! Kāpēc man jāmaksā par atkārtoto apskati?

O OLY 14.02.2013

PALASI NOTEIKUMUS! DAINIM RAUZAM IR TAISNĪBA!!!

Dannii Disaster 14.02.2013

Henrijs H: Es arii Tevi nesaprotu, bet, droshi vien, nekad civilizeetaa videe neesi dziivojis, un, liidz ar to, nesaproti par ko iet runa.

"Numurs ir svarīgāka padarīšana par ādas salonu un sievieti, kura sēd tev blakus."

A? Kaada sieviete? Kaads salons? Tu, man taa liekas, vispaar neiebrauc. Tev ar galvu veel trakaak nekaa tam CSDD inspektoram, es skatos.

Es joprojaam briinos kur es atbraucu!!! "Made in Latvia", blin!

A angelina 15.02.2013

Oly, cik tu esi gudrs/gudra! Izlasīju es jau sen visus noteikumus...Tu laikam esi viņa radinieks, jo neiebrauc situācijā...Izlasi uzmanīgi iepriekšējos komentārus!

I inesss 15.02.2013

angelina!!! tu laikam igaunijas pilsone.ne?

A angelina 18.02.2013

Varbūt i Igaunijas, Inesss. Bet nez kāpēc pēc manas sūdzības pie nodaļas priekšnieka, protokolu anulēja, un paņēma mašīnu uz apskati bezmaksas. Apskatīja lukturīti, iedeva jaunu protokolu ar vērtējumu - ideālā tehniskā kārtībā un atvainojas. Nu lūk, kurš no mums ir no Igaunijas?? Un ja kas, igauņi dzīvo daudz labāk nekā latvieši. Viela pārdomām. Visu labu komentētājiem un nevajag baidīties cīnīties par savām (klienta) tiesībām.