www.sudzibas.lv CSDD Sūdzība par Jelgavas CSDD instruktoriem

CSDD - Sūdzība par Jelgavas CSDD instruktoriem

Sūdzība ir par Jelgavas CSDD instruktoru... Neviens jaunais autovadītājs nav piedzimis ar tiesībām kabatā, saprotu ka jebkurš vēlas nopelnīt, bet to ka māceklis nav dinamisks es uzskatu ka to var neuzskatīt par kļūdu, jo viss nāk ar pieredzi, un tā ka Jelgavas centrā nav līnijas uz ceļa arī nav vainīgs jaunais autovadītājs, ceru ka šo situāciju izskatīs un risinās šo problēmu, jo ar šo saskaros jau 5 reizi. Un es uzskatu ka instruktoram ir jājiwpazīstina ar sevi pirms tu sāc eksāmenu. No 5 reizēm tikai viens instruktors iepazīstināja ar sevi.

09.02.2023

G Gii 09.02.2023

Dinamiskums ir ļoti svarīgs, tā kā paliec vien, pamācies, pirms bāzies uz ceļa un traucē pārējiem plūsmā braukt!

M M@rkuss 09.02.2023

Pēc maniem uzskatiem biju dinamisks, pat braucu virs atļauto ātrumu, un netraucēju nevienam autovadītājam...

T taisnibascinitajs3 09.02.2023

Tieši tā, pēc taviem uzskatiem. Ja 5 citi instruktori saka vienu un to pašu, tad varbūt ir laiks novilkt mammas uzliktās rozā brilles.

M MelnaPantera666 11.02.2023

d

D Denisa_kungs 14.02.2023

Neņem galvā, te bnw īpašnieki komentāros, kuri lido 90 kmh pilsētā, un priekš tiem normāla braukšana ap 50 kmh ir lēno un nedinamiski

E Emils Mors 09.02.2023

Pretendentam ir jābūt pietiekami labi sagatavotam csdd eksāmenam, lai viņam būtu izpratne uz ceļa par joslu sadalījumu arī bez līnijām. Paceļam acis augstāk un ieraudzīsim arī zīmes. Tās Jelgavā ir ļoti labi uzstādītas, kur ceļam ir vairākas joslas katrā virzienā. Pretendentam arī ir jābūt pietiekami labi sagatavotam, lai neatpaliktu no pārējiem iedegoties zaļajam signālam luksoforā. Šeit drīzāk izskatās, ka jūs neesat pabeidzis apmācību procesu un autoskolas instruktors jūs ir palaidis par ātru uz csdd eksāmenu. Jūs vispār autoskolas braukšanas eksāmenu kārtojāt?

Joe Rogans👽 10.02.2023

Prieks Jūs neredzēt uz ielām, tādi divplākšņi, kas velkās uz 35km/h un guļ pie luksofora bojā visiem nervus.

M M@rkuss 10.02.2023

Diemžel atšķirībā no jums es nevelkos... Jūs te gan daudz dīvānu ekperti esat. :)

V vitols 10.02.2023

Ej pie cita instruktora mācies vēl un kārto,laikam labāk citā Pilsētā,jo tur jau visi tevi zin..

M M@rkuss 10.02.2023

Nu Rīgā, jau negribu likt, paziņa lika 16x un aizbrauca uz Valmieru un nolika ar pirmo.

M MelnaPantera666 11.02.2023

Kā sauc instruktoru?

R RXX 20.03.2023

Ja tev bez nekādas pieredzes pašam šķiet, ka brauc perfekti un pie kļūdām vainīga visa pasaule, tad visdrīzāk tev vēl jāmācās. Un, ja nevari bez būtiskām problēmām izbraukt jelgavu, es tev varu garantēt, ka pa Rīgu vai Liepāju brauksi ar pamperu. Pati nesen dabūju tiesības Rīgā, nokārtoju CSDD ar otro piegājienu. Kad esmu Jelgavā, nevaru izturēt, cik lēni visi brauc 😀 tad jau tu tiešām velcies, ja nevari iekļauties satiksmē

E Eddy1503 11.12.2023

Liela problēma ir tā ,kad Jelgavas CSDD katrs eksāmena pieņēmējs vērtē pēc sava, pats kārtoju eksāmenu izkritu ,pēc tam pieslīpēju kļūdas ,beigas pilnībā cits vērtē savādāk.. viņi nevērtē pēc normatīvajiem aktiem ,drīzāk pēc garīga vai arī pēc sava laika..