www.sudzibas.lv CSDD slikts serviss

CSDD - slikts serviss

Labdien, atbraucu uz tehnisko apskati Daugavpils Csdd. Pārbaudītājs bija Vitālijs Fjodorovs, no sākuma likās jauks puisītis, bet izrādijās ar savu interese ļaunprātīgu. Viss sākās pie atgāzu pārbaudes kad viņš man grībēja iestāstīt ka motors man slikti stādā vajag veikt regulēšnu un viņš zinot ļoti labu servisu kur to veikt. Kamēr tika viegta apskate motora regulēšana servisā tika piedāvāta reizes piecas, kau arī atgāzes tika izietas. Kad es atteicos no viņa piedāvājuma jaukais puisītis pārvērtās par nepatīkamu, piekasīgu pārbaudītāju. Palika skikts iespaids par tādu apkalpošanu.

08.01.2023

D Dom2 08.01.2023

vai izdevies iziet TA?

G Gulbenietis 09.01.2023

Parasti esmu vairāk pamidoprinas pusē, bet šoreiz nepiekritīšu. Puikam vēlāk kabatā ielec savs % no remontu summas. Es vnk pateiktu, ka aizbraukšu, lai atsienās. CSDD murmuļi ļoti baidās no vadības, tāpēc, kā atkal ar skrūvgriezi sāk čamdīt grīdu, der atgādināt, ka vadība priekšā ņems vēlāk.. Tos vecos lūžņus jebkurš sevi cienošs čalis varēs lielā mērā remontēt paši, bet jauniem elektro šitiem, vajag modnākus kompjus un saprašanu.