www.sudzibas.lv CSDD Bīstama pāreja

CSDD / Rīgas dome - Bīstama pāreja

Jau teju gadu nav reakcijas uz aicinājumu uzlabot pārietuves drošību Juglas ielā, blakus "labās mājas" (56°58'07.9"n 24°15'10.1"e) . Gajēju un velosipēdistu ceļš iet pa vienu pusi autoceļam, tad pārietuve un pa otru. Bet pārietuve knapi apzīmēta (nav zebra) , nav luksofora, automašīnu vadītāji trauc garām 70-80km/h un tikai retais apstājas palaist, fūras pat necenšas piebremzēt. Bērni uz skūteriem redz kaut kādu līniju apzīmējumu, domā, ka droši iet pāri, bet automašīnas nebremzē! Pārejai jābūt drošai, saprotamai un labi pamanāmai! Arī tumsā un zem sniega kārtas. Csdd/Rīgas domei/valsts ceļiem jānodrošina gajēju un velosipēdistu drošība pilnā mērā, jo satiksme uz tās ielas bieži ir ļoti intensīva. Rudenī, ziemā - tumsa, slidens, automašīnas trauks ātrumā un neliksies zinis par šķērsotavu, jo to jau pa gada gaišo laiku knapi pēdējā brīdi var redzēt. Uzlikts nesen trīsstūrītis neliels ar velosipēdistu apzīmējumu nedaudz pirms, bet ar to nepietiek. Vai nu gaisa tiltu jātaisa, vai ātruma ierobežojumi, luksofors.

H

Komentāri (3)

G Gulbenietis 10.08.2022

Braucot, ar skūteriem un velosipēdiem, pa gājēju pāreju, nav priekšrokas. Priekšroka ir tikai stumjot. Vismaz tā bija laiku atpakaļ.

I I 10.08.2022

Tas vispār ir gājēju un velo celiņš un ir zīme tur par velo celiņu un velo pāreju, bet tā ir brīdinājuma zīme un nevienam tur nekad nav jālaiž. Velo pāreja pēc noteikumiem ir sarkana.
https://likumi.lv/wwwraksti/2004/103/B103/SAT.NOT_JPG/6/SAMNOTP6_100604_2_02.PNG
932 apzīmējums.

p.s. abi gadījumi ir pēc CSN var gan stumt , gan pārbraukt zebru.

A AiK 11.08.2022

Kapēc jāstājas palaizt?Tur nav ne gājeju nekāda pāreja,vienkārši velo ceļš šķērso brauktuvi un velo ir jalaiž auto ,tā kā sūdzība nevietā,velosipēds arī nav jālaiž ja viņš celiņš šķērso autobrauktuvi NAV

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes