www.sudzibas.lv CSDD Par neiespējamo angļu auto piereğistrēšanu ar ceļa atspoguļošanas ierīcēm.

CSDD - Par neiespējamo angļu auto piereğistrēšanu ar ceļa atspoguļošanas ierīcēm.

CSDD ir uzstādijuši pārāk augstas prasības videokamerai un ekranam, jo fiziski nav iespējam izpildīt šīs prasības vieglajā automobīlī! Šo smalko iekārtu pārbaudei CSDD izmanto google.com pieejamo specifikācijas informāciju, vai tas ir godīgi? Uzstādot augstus parametrus kurus paši fiziski nespēj novērtēt, bez google.com.
Vaicājot Turklāt CSDD izsniegtajos uzskates materiālos ir skaidri redzama kameras un monitora ražotāju LOBĒŠANA! Sazvanot CSDD rekomendēto monitoru ražotāju, Handheld atklājās, ka Handheld Algiz X8 ierīce orğināli no veikala nemaz nenodrošina pieprasītos parametrus! CSDD pārkāpj Eiropas cilvektiesības likumus kuri stājās spēkā 2018.gada 1.Novembrī.

19.12.2018

J

Sociopāts 19.12.2018

Taisnība, tehniskos noteikumus nevar izpildīt, jo nav tādu iekārtu un kopumā nosacījumi ir smieklīgi (šķiet, ka jomas eksperti nav piedalījušies). Cits jautājums vai tiešām vajag tos angļus reģistrēt LV? Esmu braucis ar angli pa Latviju - reāli tas ir bīstamāk. Saprotu gadījumus, kad kādas retas mašīnas gribas reģistrēt (Nissan Skyline u.tml.) bet tagad iepist kapeiku un pirkt kkādus Volvo, Fordus no UK un reģistrēt te, manuprāt, nevajadzīgi.

NeWVeL 19.12.2018

pārkāpj Eiropas cilvektiesības likumus kuri stājās spēkā 2018.gada 1.Novembrī.

Kadus likumus? Latvija? :))))