www.sudzibas.lv CSDD Ņirgāšanās par cilvēkiem.

CSDD - Ņirgāšanās par cilvēkiem.

Kā jums, vispār nav kauna. Draudzenes meita, cīnījusies pati par sevi, krājusi naudiņu, lai varētu piepildīt savu sapni - kļūt par šoferi. Tagad nonākusi līdz eksāmenam un ar neskaitāmo reizi nevar nolikt pēdējo sūda eksāmenu. Katru menesi saknapina naudiņu, lai pietiktu visam un kā nedod tās tiesības tā nedod. Meitene dēļ šīs ņirgāšanās nonākusi nopietnās veselības problēmās un, tagad jālieto smagi antidepresanti, cik ilgi tā ņirgāšanās par cilvēkiem vēl notiksies.

22.05.2021

K kosrem 23.05.2021

Laikam vēl nav tas zināšanu līmenis, kas nepieciešams.
Reizēm brīnos, kā viena otra dāmīte ir ieguvusi tiesības. Laikam jau citus ceļus iedama, jo zināšanas un braukšana ir nulles līmenī.

AiAi Ai 24.05.2021

roka roku mazgā...ah mums taču valstī nav korupcijas...protams nav ar knariņu priekšgalā

B Baltā ēna 23.05.2021

Tur taču tiek paskaidrots kādas kļūdas pieļautas, pats gāju Rīgā noliku ar pirmo reizi nekādu problēmu, bieži vien cilvēki domā ka ir braucēji, taču eksāmenu nolikt nevar, varbūt vēl jāmācās ? Un ja ir tāds stress par eksāmenu/braukšanu tad varbūt nemaz nav jāpiedalās ceļu satiksmē ?

AiAi Ai 24.05.2021

pievaldi muti man ir 30 gadu stāž...mani apdzina uz 110 pie 90 atļautā un ierakstīja ka es kavēju satiksmi,,,man vajadzēja 120 braukt...šitas inspektoriņš no csdd dabūs vilka pasi

AiAi Ai 24.05.2021

un nepaliks nesodīts...lai sāk meklēt jaunu darbu jo video ir skaidri redzams man ātrums un tas kas aizlidoja kā bulta brauca minimums 110km/h...un es traucēju satiksmi...NELIEŠI!

Janis85 23.05.2021

Mož palīdzi iemācīties viņai braukt?

Arkukušjans 23.05.2021

Nu acīm redzot meitene nav gatava doties šofera gaitās! Ja tādu nieku dēļ jādzer antidepresanti un smagi?

V vitols 23.05.2021

Lai uzvelk mugurā uz eksāmenu kautko vasarīgāku

P pagpag 23.05.2021

Motivācija ta kāda, ko Jūs saprotiet ar "ņirgāšanos", izmisīgi uztraukumā cenšās uzdarbināt jau darbojošos mašīnu, jebšu mašīna kratās neīstajā ātrumā kamēr eksaminātoram piegriežās zobus klabināt? Manos laikos, tobiš pagājušā gadu simtenī, varbūt tagad arī, nāvīgākais pārkāpums skaitījās bija nepalaist puskilometra attālumā pretīmbraucošo mašīnu, tagad smiekli nāk, ja mašīnas jauda atļauj, kāpēc ilgi "sauļoties"! Kādi depresanti, stūri rokā, gāzi grīdā un uz priekšu! ;-)

P Patiess Fakts 23.05.2021

kāpēc tā, cik maksā eksāmena pārlikšana, ir tādi instruktori, kas tikai ņem naudu, bet neko neiemāca un tādu bija daudz. pavizinās blakus un viss.

G Gulbenietis 24.05.2021

Anti depresantus pēc iespējas jāmet nost, ja vēlas pie stūres būt ar sakarīgu galvu. Nervi arī jāatmet pamazām. Lai meitene samaina instruktoru un pirms eksāmena vēl izbraukājas ar autiņiem, kādi var būt eksāmena laikā. Csdd vainot nav jēgas, bet, protams, nolikt čuhņā ir daudz vieglāk nekā Rīgā, jo esošie šoferi ar grūtībām tur noliktu eksāmenu, it īpaši īpašajās vietās, kur ikdienā nav braukts. Un, vēl, nevajag salīdzināt cilvēkus, kuri pie autiņa dragā, tikko kājas sasniedz un tādus, kas šofera vietā sēžas pirmo reizi.

Nevajag meklēt vainīgos šajā situācijā, bet dragāt, kamēr sanāk.

B Baltā ēna 25.05.2021

WOW tad jau apsveicu ka Jums godātais ir tieši apaļa jubileja , es tikkai ceru ka saprotat ka stāžs neko neizsaka ja katru dienu braucat uz veikalu pa vienu ceļu . Jo redziet arī sēžot pie datora un atbildot uz komentāriem , stāžs neticēsiet BET aug !

G Gulbenietis 26.05.2021

Neticu, puika :D

M Mego izmeklētājs 26.05.2021

Katrs eksāmens tiek filmēts un ja ir kādi jautājumi par eksāmena norisi visu ar dabūt