www.sudzibas.lv CSDD Neveikta apskata kopanija kb lizings

CSDD - Neveikta apskata kopanija kb lizings

Perkot mašinu KB liznga viss ir kartība bet ejot kartejo apskati izradas ir daudz bojajumi vai tiesam gada laika var bojaties bremzu trubinas vai ari ir ta ka ir elas noplude un negaidot lukturis rada nepareizu gaismu vai tiesam tas notiekas gribu zinat masinas numursju1153 ar cienu janis

Oho, janim izskatās trakākas problēmas ar bremzēm, nekā aprakstītajai automašīnai. Uzrakstīt sūdzību vienā teikumā(!), pilnībā ignorējot pieturzīmes, garumzīmes un mīkstinājuma zīmes. Pasarg, Dievs, ja šis cilvēks arī brauc tāpat kā raksta!

S stekers 26.02.2017

Vecīt tu pirmo gadu ar mašīnu brauc vai, tieši tā kā tu raksti arī viss ir reāli, viss aprakstītais gada laikā var izbeigties saku to no savas automehāniķa pieredzes.

S Stenlijs 25.04.2017

Vispār jau pārbaudi veic Auteko, lai gan būtībā Auteko un CSDD ir viena mafija.