www.sudzibas.lv CSDD Mašīnas noņemšana no uzskaites

CSDD - Mašīnas noņemšana no uzskaites

Man neļauj noņemt no uzskaites automašīnu, sākot ka jūs varēsiet tikai tad noņemt, kad nodokļu parāds būs nomaksāts.
Uzskatu ka tas ir pretrunā ar cilvēktiesībām, klāt jau 2023. Gads Csdd kopā ar vid, apzināti cilvēku grūž iekšā vēl lielākā nodokļu parādā, neļaujot noņemt automašīnu no uzskaites, kuru negribu pašlaik izmantot.

02.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Komentāri (9)

V Viktorija001 02.01.2023

Viss ir ļoti skaidri aprakstīts likumā
5.pants. Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa maksāšana

(1) Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokli maksā valsts budžetā par kārtējo kalendāro gadu un par iepriekšējiem kalendārajiem gadiem, ja transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis par iepriekšējiem kalendārajiem gadiem nav maksāts.

(2) Transportlīdzekļa valsts tehnisko apskati, Latvijā agrāk nereģistrēta transportlīdzekļa reģistrāciju, īpašnieka maiņas reģistrāciju, turētāja reģistrāciju, transportlīdzekļa pārbūves reģistrāciju, no uzskaites noņemta transportlīdzekļa atkārtotu reģistrāciju, kā arī transportlīdzekļa noņemšanu no uzskaites atsavināšanai Latvijā vai izvešanai vai transportlīdzekļa reģistrācijas pārtraukšanu uz laiku, nododot numura zīmes, Ceļu satiksmes drošības direkcija neveic, ja nav samaksāts nodoklis šajā pantā noteiktajā apmērā par kārtējo kalendāro gadu un par iepriekšējiem kalendārajiem gadiem gadījumā, kad iepriekšējos kalendārajos gados transportlīdzeklis ir bijis reģistrēts Latvijā.

R Resident 02.01.2023

Tas nav arguments ,lai patērētāju vilktu lielākā nodokļu parādā

R Resident 02.01.2023

Likums ir pretrunā ar patērētāju ,šāda rīcība nav pieļaujama , tas ir klajš cilvēktiesību pārkāpums , savā veidā šantāža.
Tas ir fašistisks likums , kas cilvēkam liedz viņa tiesības eksistēt , jūs ar savām gudrībām varat vērsties citur.
Cilvēkiem ir jāzina kā tiek Latvijā apkrāpti tās iedzīvotāji legālā veidā

V Viktorija001 02.01.2023

Tad gaidiet 3 gadus no pēdējās darbības (TA, reģistrācija utt), tad izslēgsies no reģistra. Nodoklis sakrāsies tikai līdz izslēgšanai un uz priekšu neiest . Savukārt, kad izdomāsiet likt uzskaitē, tad nomaksāsiet parādu

B Baltā ēna 03.01.2023

Labi ka autors zina savas tiesības , bet par pienākumiem gan aizmirst . (gluži kā skolā , pilns ar gudriniekiem, kas māca skolotājus)

R Resident 02.01.2023

Tas arī ir debīlisms ,kādēļ kaut kas jāgaida , ja nav tehniskā apskate izieta ,tad arī automašīnai automātiski ir jānoņemas no uzskates .Tehniskās apliecības beigu datums 2021.gada septembris.

R Resident 03.01.2023

Kāds ir jūsu pienākums , kautkas ar veselo saprātu jums nav riktīgi fašiszma atbastītāj , valsts degradētājs , zaraza tāda

R RunčaĶepa 03.01.2023

Šajā gadījumā tu neesi nekāds "patērētājs". Tu esi parādnieks. Nomaksā parādus, tad dari ar savu auto ko gribi.
Gribēji atcelt reģistrāciju - vajadzēja samaksāt parādu un veikt šo darbību 2022.gadā.
Un ja tu arī 2022.gadā esi lietojs auto nesamaksājot nodokļus, tad pats esi "degradētajs". Fuj, pretīgi, ka tādi krāpnieki lieto ceļus par brīvu, un vēl pēc tam kaut kādas sudzības raksta.

Good Intentions 03.01.2023

+1

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes