www.sudzibas.lv CSDD Krāpšana, kurai grūti pretī stāties....

CSDD - Krāpšana, kurai grūti pretī stāties....

Par eksāmeniem.
Tiekamies, ka kādu eksāmenā gāž, neņemos spriest, var gadīties visādi cilvēki.
1. Satraukums nospēlē milzīgu lomu.
2. Izgāzt jau īsti nevajag, paši pieļauj tādēļ kļūdas.
3. Lieta, ko gan derētu pieminēt ir ABSOLŪTI NEADEKVĀTA PAKALPOJUMA CENA, ja pretendents nenokārto figūras, pakalpojums netiek izmantots pilnīgi, bet maksa iekasēta!
Ja ejat 2x uz eksāmenu, kad esat nokārtojis figūras, jums aprēķina mazliet vairāk par 4 eiro. Tātad laukuma izmantošana maksā 4 eiro. Ja pirmajā reizē samaksājāt 38.52, tad tos 33 eiro būtu jāatgriež pircējam, vai jāieskaita nākamajā eksāmena!
Šī ir lieta, kura mani satrauc visvairāk.
Nu pamēģini frizētavā izmazgāt matus un paņemt naudu kā par ilgviļņiem, vai bulciņu veikalā par 2 bulciņām kā par torti! Visi brēks nelabā balsī! Bet csdd tikai iekasē neizmantotu pakalpojuma maksu un dzīvo cepuri kuldami!!!
Jo zinu, ka ir cilvēki, kuri skrien uz eksāmenu un skaidri redzams, ka nenokārtos, bet pēc tam teiks, ka izgāza. Savukārt, ir cilvēki, kuri brauc tiešām labi, bet gadās neveiksmīgas situācijas vai pašu neuzmanība un eksāmens nav nokārtots.
Pievienoju protokolu, viena figūra, burtiski 5 minūtes, turpat 55 eiro un eksāmens nav nokārtots!
Tad atļautu kaut pa laukumu pabraukāt, jo 55 eiro par 5 minūtēm ir vājprāta cena!

R Ritvars 02.11.2016

CSDD ir ne tikai tas ir vel tāda lieta ejot tehnisko apskati pirms laika (piemeram: nedeļu pirms beidzas veca) jus rēķinā ieraudzīsiet tādu sadaļu kā ''vienas dienas braukšanas atļauja'', kads sakars ja manvel nedēļa ir? Čakarē cilvēkus pēc pilnas programmas. nakošais, ejot tehnisko apskati jūs vel samaksājat par to ka jūsu auto tiks pieslēgts pie kompjūtera (diagnostika) ja auto ir virs 2008 gada. kad gāju pagajusaja reizē man nācās 4x tam pajoliņam prasīt lai piesledz auto. to vini vnk nedara aiz slinkuma. bet samaksāts par to ir. CSDD Ir čakarētaju kantoris nr.1 latvija. ir vel nenormali daudz lietas kur auto īpašnieki un tie kas liek tiesības tiek apjati.

Kad liku eksamenu es ari no pirmas reizes netiku talak par figuram un par min 10atstaju pilnu samaksu. Uz cela saprotams netiku.
Bet man patrapijas labs eksaminators jo vel vins man divas reizes lika izbraukt to figuru kuru izgazu.

A anettelson 02.11.2016

Katrai figūrai ir 2 mēģinājumi! Pirmais vēl varētu būt uztraukums, bet ja kļūdu pārliecinoši atkārto, tad diemžēl tas vēl nav vadītājs..

R Ritvars 04.11.2016

pikritu jūsu apgalvojumam pilnība bet ņemt naudu ka par pilnu eksamenu ja cilvēks pat no laukuma nav ticis lauka arī nav īsti pareizi.

A Aija777 11.12.2016

Stāsts nav par to! Stāsts ir par samaksu, tā ir neadekvāta par vienu figūru pat 3x braucot!

BondsBonds 04.11.2016

Valsts AS, ko var gribēt. Sarkanie pie stūres. Otkats kaut kur jau aiziet.

I inichis 04.11.2016

Par izgāšanu ir viens kurš mēģina izgāzt un bļauj virsū!Pats gan ar pirmo noliku,bet nu bija skaidri redzams vai nu sieva neiedeva vai kas,bet nu attieksme briesmīga.

S svrd 05.11.2016

Na perehode ot Rimi Lielupe k BDV ocenj casto mawini edut na zeltij svet i inogda daze na krasnij,sozdaetsa opasnaja situacija poetomu perehodu kazdij denj hodjat deti

D Dmitr 26.11.2016

CSDD,манаполия.На которую в пору подавать в международный суд и писать жалобы надо в "кнаб" -причин предостаточно.