www.sudzibas.lv CSDD braukšanas eksāmena inspektors

CSDD Gulbenes nodaļa - braukšanas eksāmena inspektors

Vēlos sūdzēties par inspektoru Kokinu no CSDD Gulbenes nodaļas. Šis cilvēks cenšas eksāmena licējus pataisīt nervozus ar savām piezīmēm par braukšanas stilu, par to ka tūlīt iebrauksim grāvī, par to ka tādus kā mani nevajag laist uz ceļa u.t.t. Pats smieklīgākais ir tas, ka mēs vēl neesam uzsākuši braukt, bet viņš jau uzsāk d***t kādas ir manas braukšanas iemaņas u.t.t. kaut arī vēl nemaz nav redzējis kā es braucu. Laikam nodoms iedzīt stresā, un CSDD nopelnīt naudiņu par nenolikušu eksāmenu.

K

A arnis.lv 13.01.2016

Man situācija bija līdzīga, bet inspektors man traucēja vadīt mašīnu, pat stūri izrāva no rokām. Par inspektora pilnvaras kompetences pārkāpumu tu vari sūdzēties csdd, tie izskatīs video. Manā gadījumā man bija iespēja pārlikt eksāmenu bezmaksas, bet ja es tiktu uz ielas, varētu arī ieskaitīt,bet inspektoru atlaida no darba.

A arnis.lv 13.01.2016

Mana bija līdzīga situācija, tu vari sūdzēties csdd, viņi izskata eksāmena video un paziņo rezultātu. Inspektora kompetences pārkāpšanas gadījumā, tev var būt iespēja pārlikt bezmaksas eksāmenu, manā gadījumā arī inspektors tika atlaists no darba.

AiAi Ai 24.05.2021

Super! ka manā gadījumā arī atlaistu nekompetentu personu no Talsu kac

AiAi Ai 24.05.2021

VIŅI IR IEDOMĀJUŠIES KA IR MAZĀ KARAĻVALSTĪ UN DOMĀ KA VAR IZLEMT ŠITAM DOD TAM NĒ...BET SANĀK TĀ KA TAM KAM NEIEDOD BRAUC LABĀK KAM IEDEVA...BET KAM IEDEVA SĒŽOT BLAKUS JĀMET KRUSTI IT SEVIŠĶI LĪKUMOS UZ DIVVIRZIENA CEĻA

D Dainis54321 23.07.2016

Par kokinu viss sen zināms, zābaks izspļautais.

"" 22.05.2021

Tāds būtu jāsit patiesībā.