www.sudzibas.lv CSDD Eksàmenu izgàšana

CSDD - Eksàmenu izgàšana

Cik var ñirgàties par jauniešiem kaa liek elsàmenus! Atraduši uz ko pelnît naudu! Meita brauc ideàli, braucu ar viñu katru dienu, ir papildus braukts ar instrumtoriem bet še tev - eksàmenu jai 5 reizi nenoliek! Łoti neapmierinàta esmu! Fui liels csdd eksàmenu onkułiem!

29.05.2019

D

X xctaps 29.05.2019

Neviens speciāli netiek iegāzts, visi braucieni tiek filmēti, varat jebkuru eksāmenu pārsūdzēt, lai komisija izvērtē ...

D Dom2 31.05.2019

хе хе , попробуй обжаловать решение экзаменатора . Права вообще никогда не получишь.

м Милена Ш. 22.06.2019

Ja cilvēks nevar ar 5 reizi nodot tiesībās, tad ar sabiedrisko jābrauc :D Tas ir smieklīgi! Nevines negāž, pati tiesības nodevu ar pirmo reizi 3 gadus atpakaļ. Nemāki braukt- sēdi mājās. :D nevajag te muļķības rakstīt par CSDD darbiniekiem, eksāmens ar katru gadu vieglāk paliek un darbinieki ir pretīmnakoši.

AiAi Ai 23.05.2021

jūs jaunie gurķi kas mūžā nav redzējuši mehānisko rokas bremzi,tikai podziņu,kas stāvot slīpumā pati atlaižas,iedot jums mehānisko 90% ripotu no kalna atpakaļgaitā...vai nedod Dievs likt jums uzbraukt uz īstu estakādi,lai neiekristu tajā...csdd būtu katru dienu jāmaina autoparks

AiAi Ai 24.05.2021

Un kā vēl tiek...no ko jūs enģeli,balti un pūkaini...raksta anonīms csdd pārstāvis

Ah jūs nožēlojamie cilvēki...rekets 500%

A AnnijaK 22.12.2021

Mhm, jūs "vecie gurķi" likāt csdd eksāmenu 20min braukšana satiksmē, kas tas vispār ir par ilgumu?! Viens aplis ap rajonu un beigas un tad lepojas ar savām tiesībām. UN bez estakādes un apgriešanās manevru veikšanas satiksmē, bet tikai figūru laukumā, kur katram bērnam skaidrs kā jābrauc un nav pat traucēkļu. Puse no csdd eksāmena jaunajiem sagādā problēmas iekļauties satiksmes noteikumos, ja puse tautas ar tiesībām braukt nemāk! Vajag ik 3 gadus visiem pārlikt csdd eksāmenu, garantēju, ka puse šo ekspertu braucēju ar 1.noteikti nenokārtos. Atradušies gudrie, jau sen citi csdd eksāmena noteikumi, kuri ir daudz grūtāki kā bija sensenos laikos, kad nefilmēja un laida cauri ar rupjām kļūdām.

A Aicis 29.05.2019

Drīzāk jau meituks nemaz tik labi nerullē :D Ņemot vērā, ka sūdzību mammuks raksta... Man visi eksāmeni pa pirmo, instruktori sakarīgi, par sīkumiem necepās.

R Rihards Litke 29.05.2019

Pats dabūju pārkārtot, lai kā centās iegāzt, pārliku ar 1 punktu. Tā kā, var būt meituks nemaz tik labi nezin CSN!?

G Guntars K 29.05.2019

Neviens nekad necenšas izgāzt. Plika suņa murgi. Ja nejedz nolikt ar pirmo reizi, tad varbūt pats ne tik labi brauc?

G Guntars K 29.05.2019

Supper. Cilvēks, kurš nevar ar 5 reizi nolikt braukšanu, nemaz tiesības nedotu tuvākos 5 gadus. Un vēl atņemtu mātei tiesības, kura saka, ka brauc normāli. Tagad vairs neskatas pēc punktiem, bet kopējo CSN ievērošanu. Ja eksaminators jau pašā sākumā jūt, ka brauc nedroši un apstulbst situācijās, neskaitot CSN ievērošanu, tad kapēc jābrīnās? Ja nevar nolikt, tad jamaina ir autoskolas instruktors vai pat autoskola. Ar šo ir stasts par braukšanu aplī. Ja instruktors māca nepareizi un saka, ka nav jaiebrauc līdz trešai joslai, ka CSN nav tada likuma, tad par eksāmena nolikšanu var aizmirst.

AiAi Ai 23.05.2021

Atvaino par izteicienu...Izskatās ka esi no āžveidīgo sugas...tā vismaz liecina rakstītais😁

Raghnar 23.12.2021

Pilnībā piekrītu.. tādus aunus,kas izgāžas tik daudz reižu nu gan nevajag laist uz ceļa vismaz 2 gadi.. ieteiktu kārtīgāk mācīties un privātajā autoskolā paņemt divas akadēmiskās stundas tīri uz pārbaudi,pirms CSDD eksāmena.. tā daudzi tagad dara

A Apsis 29.05.2019

Noliku B, tad C, tad CE, tad 95 kodu, tad A kategoriju un visur visus eksamenus ar 1 reizi. Neviens speciāli nepiesējās.

C critical thinker 30.05.2019

nu vareni palielījies

NeWVeL 30.05.2019

Kur vel budzetam naudu nemt?

Bomboklak 30.05.2019

Izskatās, ka esiet pārāk augstās domās par meitu, jo neredziet viņas braukšanas kļūdas (jo Jums noteikti škiet, ka tas ir normāli), toties eksaminators redz.

G Gnusmasx 30.05.2019

Uzskatu ka neviens nevienu speciāli neiegāž, uzskatu, ka ja instruktori neizlaiž cauri, tas nozīmē, ka jūsu meita tam nav gatava, stūrēt jau visi var, bet kā ir ar ekstremāliem apstākļiem? Vai jūsu meita būs tam gatava? Acīm redzot ne, ja nevar 5x nolikt eksāmenu. Paldies instruktoriem, kas cenšas novērst nelaimes uz ceļa gan šoferiem ar stāžu, gan pašiem jaunajiem braucējiem. Protams tāpat jums ir iespēja pieprasīt video pārskatu, bet domājams, ka meitai nav bijis viens un tas pats instruktors 5x pēc kārtas, tātad arī citi instruktori vērtē, ka diemžēl Jūsu meita nav gatava doties DROŠI ar auto ielās, neapdraudot pati sevi un citus ceļa satiksmes dalībniekus!
Man ir A, B, BE un C kategorija un eksāmenus noliku visus ar 1x.

A Arča2 30.05.2019

Ta jau ir ar tām mātem pašas nemāk braukt un vel meitu grib laist ielās ar savām zināšanam.
Lai mate pate pamēģina parlikt redzēs kas sanāks, varbūt uzzinas ko jaunu csn.

A Alex2266 30.05.2019

Lai meituks pareizi braukt iemācās nevis! Man nekādu problēmu nebija, nesen noliku ar pirmo reizi! Gājēji uz zebriņām un dzīvojamās zonās vai izbraucot no tām, kā arī nogriežoties uz šķērsojamās brauktuves IR JĀLAIŽ! Otrkārt - luksofori un ceļazīmes IR JĀIEVĒRO, kā arī ātrumi, tad viss būs labi! Lai veicas meitukam!

Z Ziecha 30.05.2019

Tas ka jūs meitai esat iemacījusi sliktos ieradumus, un viņa ļoti iespējams to dēļ arī izkrīt katru reizi nenozīmē ka viņu cenšas iegāzt! Pats liku tiesības 5gadus atpakaļ un pieļavu kādas 2 neuzmanības kļūdas, kuras bīja pieredzes trūkuma dēļ! Jo kā mans skolotājs teica: Uz eksāmenu izbrauc perfekti un kā vajag, pēc tam varēsi braukt ka gribi un cik maks atļauj!

A Ar pirmo 30.05.2019

Ir atšķirība kā brauc ikdienā un kā pēc csn, taka muterīte ar savu komandēšanu pati iegāž meitu.

A AnnijaK 22.12.2021

Tieši tāpēc mums ir tik slikta ceļu satiksmes kultūra! Vajag saprast un ievērot noteikumus arī pēc tiesību iegūšanas, pamēģini likt tam mācībniekam iejusties satiksmē, ja apkārt kā lopi brauc.

D Dom2 31.05.2019

примерно 3 года назад ЦСДД занималось откровенными подставами . На площадке около Техосмотра - фигура " Заезд в гараж" , столбики были поставлены так , чтобы курсант не мог заехать, в "гараж".
Я всегда в эту фигуру с инструктором заезжал с первого раза , а на экзамене провалил. Когда выходил из машины , заметил, что угол для маневра , был слишком острым и шансы заехать в такой "гараж " очень малы. Спорить не стал , сдал со 2 раза, но осадок остался. Как узнал позже, очень многие инструктора были в курсе этой подставы и многие жаловались , но ЦСДД игнорировала эти замечания. Выгода на лицо , экзамен заканчивается через 5 минут , ЦСДД варится на бензине (экзамен все равно оплачиваешь полностью) плюс дополнительная варка от тех , кто идет на экзамен без записи ( в порядке живой очереди). Очень некрасиво :(

G Guntars K 12.07.2019

Это означает, что не научены правильно заехать. Нет тагого, что машина немагла бы заехать в 90 градусов даже если потом двери не можно открыть. Но это вина вашего инструктора, что не правильно учит. Есть много точек, каторые надо соблюдать, и тогда в любой угол можно взять. Правдо я не понимаю, зачем это нужно, но лучше так, чем потом в любую стоянку на улице 10 раз тыкались и мешали другим.

Dr DooM 31.05.2019

Pfff smiekli nāk :D Tas nozīmē tikai to , ka meitai vēl daudz jāmācās braukt un domāt līdzi .

O Oleg5726 31.05.2019

Ja nevar nolikt eksāmenu no 5 reizes - tas nozīmē tikai to, ka vēl jāmācās, jāmācās un jāmācās. Vai nu mainiīt instruktori..
CSDD inspektors skatas, cik droši un pareizi brauc cilvēks- un ja pat iebraucot aplī- Tu brauc kā alnis pa pirmo joslu traucot citiem ceļa dalibniekiem iebraukt aplī - Tu vari aizmirst par tiesības iegušanu un tādu piemēru daudz! Tāpēc lai meita mācās braukt PAREIZI.

J JL1010010 31.05.2019

Ja nejēdz braukt tad arī izkrīt, vērtē ļoti objektīvi esmu nokārtojis vairākas kategorijas ar pirmo reizi un instruktori ir bijuši izcili, tākā braucēja ir vaina nevis instruktoros.

paskat superkosmonauts atradies

T TavaMamma 31.05.2019

Sabiedrisk transporta mēnešbiļete nav tik dārga. Atmaksāsies braukšanas stundu izdevumi. Kāda cilvēka dzīvību , iespējams , arī izglābsiet.

O Oleg5726 31.05.2019

:D

ļ Ļudmila Savko 20.06.2019

Ну не знаю. Я сдала со второго раза. (первый раз уж слишком переволновала,даже элементарную фигуру сделать не смогла). Но я принципиально не ездила с отцом, так как он учил по своему, а инструктора учат так как нужно для сдачи.
Мой брат сдал в 8 раза! с ВОСЬМОГО КАРЛ! И не кто, ни куда жалобы не писал,так как все понимали,что брат сам косячит и сам не уверенно едет.
Так что тут могу посоветовать, поговорить с инструктором другим, пусть объективно посмотрим как Ваша дочь ездить научилась. Родителям свойственно перехваливать своих детей.

A A][Eles 20.06.2019

Ну тут идеотизм только общественный. С Одной стороны да, ЦСДД лишний раз подставлять не будет, но в то же время, будет, если человек приходит чаще, чем их среднее число.
Удивительно, насколько же люди не терпят конкуренции на дорогах. Настолько не терпят, что боятся выпускать новых водителей. Я согласен, если экзамены ужесточат до предела, чтобы тиолько 1 из 10 желающих могли пройти его и получить права, но лишь в одном случае буду согласен, если всем, кто уже имеет права придется их защищать на переэкзаменовке.
Машин на дорогах станет так мало, что и дышать станет проще, и самы водители станут повнимательнее. Согласны? Тогда давайте все дружно пойдем на переакзаменовку, при адски сложных условиях, как вам такое решение. Возможно тогда вы в полной мере сможете оценить сложность прохождения экзаменов в ЦСДД, и в особенности в автошколах.

S Sawk 20.06.2019

Tas nozīmē, ka jūs nezināt noteikumus un jūs neredzat, kādas kļūdas viņa dara uz ceļa! Es teikšu vairāk, pirms nedēļas pagāju to mašīnai ar 2 reizēm (pirmo reizi to ievietojot uz gredzena) , un es esmu ļoti priecīgs, ka inspektori nebija tādi paši kā jūs tos aprakstījāt, es ar pārliecību pārliecinājos, ka visi ir pārpludināti (saskaņā ar facebook komentāru) result pats inspektors divas reizes piespieda bremžu pedāli, es vienkārši varēju palaist garām autobusu, viņš domāja! Un es izdarīju! Instruktors man vienmēr teica, ja eksāmenā viņi spiežot bremzi, tad jūs domājat, ka neesat pabeidzis... Divas reizes man bija ļoti labi inspektori, viņi jokoja, klausījās mūziku un tikko komentēja braukšanas laikā! Jūsu meita nožēloja stulbu un punktu!