www.sudzibas.lv CSDD CSDD braukšanas eksāmens

CSDD - CSDD braukšanas eksāmens

Labdien!
Dažkārt liekas, ka CSDD uz braukšanas eksāmena licējiem pilda sev plānu.

Kā ir iespējams tas, ka dēls sekmīgi nolicis teoriju gan skolā, gan CSDD, skolas braukšanas eksāmenu ar instruktoru arī nolika un paņēma vēl pirmseksāmena pārbaudes braukšanu CSDD - ko varēja arī nedarīt- visi pielaida un teica, ka viss ok un nebūs nekdu problēmu nolikt CSDD braukšanu - bet...
..jau 7. reizes burtiski ņirgājoties paziņo, ka nenolika.
iemesli - smieklīgi.
braucot pa Bauskas šoseju zīme 90- pēc mirkļa iebraucam zīme Rīga - tātad 50- un pēc 30 metriem zīme 70.
dēls samazina liidz 50 pabrauc un tad atkal 70- instruktors prasa, kapeec vinjsh taa dara- dēls saka- tā pēc zīmēm...instruktor atbilde bija- nu nebūsim sīkumaini. Normāli???? ja nebūtu kautko izdarījis uzreiz pierakstītu un punktus ieliktu.
tad pie krustojuma kāds mašīnu nolicis nepareizajā vietā un lai apbrauktu ir jāiebrauc pretējā virziena joslā un jāuzbrauc nepārtrauktajai līnijai - kļūda...līnijai uzbrauca!!! bet savādāk jau to mšīnu apbraukt nav iespējams. tas neinteresē viņiem.
secinājums: nabagiem kautkā nauda jāpelna un neliek jau vairs ķepā viņiem lielo aploksni- tapēc taisa tā.

p.s.
atklātā tekstā dēls pajautaja- kas ir tas ko viņš nevar izpildīt un pie kā jāpiestrādā? atbilde bija - nesatraucies, ne tu viens tāds, mums jau te nāk pa 10-15 reizēm un tad tikai noliek. lielākais ir bijis 43 reizes lika un beigās nolika.
Jūs uzskatiet, ka tas ir normāli?????

D

C Cilvēkssssssssss 07.11.2016

Daugavpils CSDD jai ir slikta reputācija. Jo strada tur negodīgie un neprofesionālie vadīsanas inspektori. Ne visi gan. Konkrēto uzvārdu obligāti nosauksu , kad viņu atvalinās. Gribas teikt kā zinošie cilveki tur nestrādā.

S SirViktorZ 22.06.2017

Vakar palika 18 gadi,šodien nokārtoju no pirmās reizes un visi vērtējumi "labi", nedomāju ka inspektori realitātē speciāli gāz,varbūt kaut kad (reti) gadās strīdīga situācija,bet tik un tā,viņi nevar jau tā gāzt.Varbūt dēls kaut ko tur izgudro,ja tu brauc labi un droši,nekādu problēmu nebūs,bet ja nervozē un baidies - tad tev vēl nav pienācis laiks atrasties uz ceļa.

M Maksims K 11.10.2017

90 -> 50 -> 70, ja 50 -> 70 ir 30 metru attālumā, ļoti ieteicams izlaist 50 zīmi, jo tomēr tas traucēs aizmugurē braucošam + patērē vairāk degvielas, darot tādas manipulācijas. Tomēr ir jādomā līdzi, ko dara, nevis tikai pēc šablona darīt, ko saka zīmes.

Kad šķērso pārtrauktu līniju, ir vienmēr jārāda pagrieziena rādītājs. Ja instruktors pieminēja to, ka kļūdu, tātad dēls neparādīja pagrieziena rādītāju, tas arī viss. Citādāk, ja nešķērso līniju, var nerādīt.

Es nezinu, bet pats noliku ar pirmo reizi. Lai gan, iespējams, tas ir tāpēc, ka bija sieviete kā inspektors. :)

M Martella 24.07.2020

Bezkaunīgs kantoris,gāź visu s 85% pa visādiem sīkumiem,kamēr ne izvazās pa sociālajiem mēdijiun beztabu,Facebook ne,kas ne tiks panākts turpinās uzvārīties uz bez palīdzīgo rēķina!personigi uzskatu,ka csdd būtu jālikvidē un jāatver jauni,kantori,kur vērtēšana būtu,godīkāka,un,kā agrāk eksāmena laika sēdētu arī instruktors un vēl,kāds cilvēks ne viss ka lepnas ne gails ar zvaigžņu sindromu!šis kantoris ir jāēd. Ne var vairāk turpināt tā ņirgāties par cilvēkiem!

B berzinsjan 11.08.2020

Pēc sūdzības iesniegšanas mani laipni pabīdināja, kamēr komisija neizskatīs sūdzību (30 dienu laikā) nebūs iespējams iestāties atkārtoti rindā, kas jau tā ir apmēram 30 dienas, tādā veidā šantažējot cilvēkus nerakstīt sūdzības! Mazliet pretīgi (.Pirms šādas situācijas biju pārliecināts, ka csdd ir normāla organizācija, kas klusi tirgo skaistās auto nr. zīmes gan virs gan zem letes, bet tādu sviestu, kas notiek braukšanas eksāmenā negaidiju. Pēc CSDD saprašanas ja auto uzsākot braukt noslāpst velkot ar mazlitrāžas spaini divasu piekabi, tas tiek pielidzināts neieskaitītam eksāmenam! Es atvainojos tie instruktori ir kaut reizi dzīvē iznomājuši automašīnu un no pirmajiem metriem jau perfekti pārvalda auto iespējas? Pie kam jauniem auto ir laba skaņas izolācija un motora gībienu reāli nevar dzirdet. Un eksāmena vērtējuma tabula ir otrklasnieka līmeņa vērta, nav norāde uz konkrētu parkāpumu, bet izplūdušas vērtējamās frāzes nerunājot par to, kāds tad ir pārkāpuma smagums, cik lielā mērā tas var ietekmēt satiksmes drošību. Instruktors pats Dieva vieta pienem lēmumu kādu sodu piemērot pie vienādām situācijām, varu derēt ir dažāds vērtējums, man nepaveicas ( spainis noslāpa.
Vēlu veiksmi visiem eksāmena licējiem!
p.s. būtu vērtīgi pašiem braucējiem saņemt savus brauciena video ierakstus pēc eksāmena, jo tad varētu labāk izanalizēt pieļautās kļūdas!

A Aleksandrs Prokopenko 03.11.2021

Nezinu par to vai izgāž speciāli eksamenatori vai nē nepateikšu,man liekas ka ne visi vērti kursantus objektīvi.Tas i mans viedoklis pats izgazos jau 7 reizes drūma sajūta.