www.sudzibas.lv CSDD Ceļa zīmju izvietojums

CSDD - Ceļa zīmju izvietojums

Braucot pa Ogres galveno ielu, izvietotas ātrumu ierobežojošās zīmes 70 un 50. Šī kombinācija atkartojas vairākas reizes. Uzskatu, ka šāds zīmju izvietojums pilnīgi degradē satiksmes plūsmu. Liekat 70 vai 50, bet nevis raustiet braucējus. Saprotu, ka tas izdevīgi sodu iekasēšanai pie foto radara.Bet, kas Jums ir galvenais? Satiksmes drosiba vai biznesiņš? Ogres gadījumā CSDD par satiksmes drosibu nospļaujas, ka tik iekasēt kārtējos 40 EUR. Varbūt es kļūdos. Varbūt šo zīmju izvietojumu ieprojektējis cilvēks, bez sapratnes satiksmes organizacijā? Noteikti gaidu rakstisku atbildi no CSDD e-pastu [slēpt]@inbox.lv. Ja neatbidēsiet, skaidrs, ka CSDD nekontrolē situāciju.

I

TasEsLV 31.07.2017

Tad varbūt raksti sūdzību CSDD ne interneta portālā? aizej draugiem.lv runā sadaļā ieraksti sūdzību par Latvijas valsts ceļiem un pievieno savu instagram profilu kurā tu gaidi oficiālu atbildi no valdes priekšsēdētāja.