CSDD

Vai Jums nešķiet, ka inspektoriem iepaticies kāst naudu par izmešanu valsts eksāmenā?Kā tas var būt, ka skolas eksāmens ir veiksmīgi nokārtots, instruktors saka, ka braukšana ir izcila, bet CSDD nevar braukšanu nokārtot?Tad taču tur nav kautkas kārtībā.

; ;-DDD 06.01.2009

hmmm, diemžēl, manuprāt, kā paveicas. autoskolā eksāmenu noliku ar n-to reizi, jo biju nervoza un, jā, nebiju gatava. plus, jā, autoskola toč naudu slauc..
CSDD noliku ar otro reizu, turklāt pirmajā reizē izgāzos tīri savas vainas dēļ. otrajā reizē par niekiem man salika visus tos 9 punktus un pateica, ka braucu labi, tik jātrennē uzmanība. pilnīgi man skaidrs bija, ka, ja būtu gribējis iegāzt, 100% būtu atradis vēl kādu ''nieku'', līdz ar to mana pieredze bija pozitīva un es saku paldies, ka ir arī tādi loģiski domājoši cilvēki, kas negāž iekšā par lietām, kuras par kļūdām uzskata tikai autoskolā, bet ne reālajā satiksmē..
protams, visur jau gadās pa puvušam ābolam :(

J Jaukā 09.01.2009

Naudu plēš, plēsa un plēsīs. Tā ir tāda valsts, neko citu nemākam. man ir nolaidušās rokas kaut ko darīt. Uzskatu, ka eksāmenā var iegāzt PILNĪGI JEBKURU, ja ir vēlme. Tā ir fortūna. Es zinu, ka tie, kas nolika no 1. reizes neticēs, jo nolika :), bet es zinu, ka vēl vismaz 5 reizes iešu un likšu un vēlēšu visu to ļaunāko visiem kas ir izveidojuši šo sistēmu. Nav jautājums māk vai nemāk braukt, lai mācētu braukt stāžam jābut NE MAZĀKAM KĀ 3 gadi... seciniet paši...

S sola 23.01.2009

Ja segodna sdala no 90 % pomog instruktor, toistj on sovsem ne volil, potmu 6to on bil LAPO4KA!!! Miwa :)

M Mēs 09.02.2009

Krīze ietekmē arī CSDD. Tas ir bizness un ka jau pakalpojumu biznesā galvenais ir noturēt klientu. Ja instruktoriem nebūs darba viņus atlaidīs. Šobrīd CSDD vairs nav arī garās rindas.

A Aldis 15.06.2009

Edgars Upenieks - pie vina jus visi noteikti sanemsiet tiesibas. :) Vinam ir BMW, vins ir tads brunets, galvena pazime ir netiras ausis :)
nikns cilveks, vinam loti sap kaut-kas...varbut, galva?

R ruks 15.06.2009

Vnk skolas instruktors ziepējās..:)) Vel jāmācās braukt, viņš vnk to negrib teikt, nj tipa kā sāpināt..:))

A Aldis 16.06.2009

ne, sis Upenieka kungs ir no CSDD. vins jau ir inspektors, nevis instruktors no autoskolas.

* *********** 26.06.2009

Man bija šis Upenieks, kad es gāju likt braukšanas eksi pirmo reizi. Visu laiku bija tāda sajūta, ka viņš speciāli cenšas mani iegāzt, tad nu to eksāmenu es protams nenoliku. Ļoooti nepatīkams inspektors, lai gan bez izskata tīri simpatisks puisis.

E erna 26.06.2009

ES arii kaartoju pirms 10 gadiem eksaamenu un bija figuuras, taa kaa Juriiti, ja nezini tad nemuldi

A Aldis 28.06.2009

Upeniekam bija netiras ausis. No sakuma es domaju, ka vins ir normals dzeks, nu bet, kad sakas eksamens, es domaju, ka man atrak pavaditu so laiku, lai pateikt sim kungam Ataa. Dievs, vins visu laiku sedeja ar tadu gimi, ka man likas, ka vins ir gan neapmierinats ar to ka dzimis sajaa pasaulee.

J Juris 28.06.2009

Es ļoti atvainojos par savu pārpratumu!

B briedis 27.09.2009

Hah, noliku ar visu ar pirmo reizi. Lai gan pirms tam jau biju vairākus tūkstošus km nobraucis ar baltajām, tā kā jau bija pieredze. Ja jēdz braukt, tad nebūs problēmu nolikt. Ja piesien kaut ko bez iemesla - draudi, ej uz augšu, raksti sūdzības - mašīnās visam jābūt uzfilmētam. Kaut vai paņemiet līdzi kabatā diktofonu, kur ierakstīt visas sarunas.

K Kaban 26.02.2010

Nokartoju pariz dienu atpakal no 2 reiza, 9 P !!! :DD

A arita 19.03.2010

Edgars upenieks tas labāk lai neiekrīt csdd eksāmenā, izgāza mani ka tik turies pie viņa sajutos nedroši.Nu tāds ledus gabals.

M McKinley 19.03.2010

Es nopirku riteni...

E Eseeseseseses 27.06.2010

tu zini, kika, ja reiz saadus apgalvojumus izvirzi, tad vajag arii konkreeti nosaukt instruktora vaardu, eksamena datumu un laiku, jo saada veida paarkaapums ir ljoti nopietns. un to vajag dariit nevis internetaa, bet gan csdd personaaldaljaa. neviens instruktors muusdienaas nevar aizbraukt aiz liikuma un pateikt, ka eksaamens ir beidzies, jo to visu fiksee kameras. ja tev pietiktu praata, tu saadu leemumu apsuudzeetu. aciimredzot nepietiek un man arii skiet, ka saada veida piedaavaajumi tiek izteikti (ja vispaar tiek izteikti) tikai konkreeta tipa sievieteem - varbuut simpaatiskaam, bet ne iipasi gudraam, patiesiibaa dumjaam kaa miets, kuras arii par konkreeto situaaciju tik vien ir speejiigas kaa pakjikjinaat...

T to eseeseseseses 19.10.2010

haha, Tu laikam domā ka visaš mašīnās tās kameras slēdz. nono :)

X xxx 28.06.2011

Edgars Upenieks, ljoti labs paldies vinjam !!!

T ToEseseseseseseses 28.06.2011

Labāk padalies pieredzē, kā liki tiesības, kad tev bija noņemtas par braukšanu dzērumā!