www.sudzibas.lv CSDD Brauksanas eksamens

CSDD - Brauksanas eksamens

Kartoju brauksanas examenu uz autobusu...CSDD inspektors agris liek braukt tadas vietas kur nemuzam neviens autobuss nau braucis ne vienu reizi.Pateicoties vinam es izkritu examenaa. 22, 51 ls pa kāju, par 46 min...CSDD ir riktiigs naudas izpiesanas kantoris...

U

V Vikings 05.05.2010

Vot tādēļ arī dzen lai iemācītos braukt jebkādos apstākļos. Savaldies, puisīt, iemācies braukt un liec eksāmenu vēlreiz.

S sūdumuša 05.05.2010

Es ar gribēju teikt - tiesības dod par to, ka proti braukt, nevis par to, ka neproti. Inspektors nav vainīgs - tikai tevis paša neprasme.

I Igors 05.05.2010

Autobuss nav viegla masina... macies, viena kluda ar tadu trans.lidz. var klut par katastrofu.

# ##### 06.05.2010

PROTAMS, KA PAREIZI DRESĒ TEVI, CITĀDI PASAŽIERIM BŪS MATI STĀVUS SĒŽOT TEVIS VADĪTĀ AUTOBUSĀ UN PAR AUTOBUSA ŠOFERI PRAKSE NĀK AR GADIEM UN ES TEIKTU KA BEZ PIEREDZES VISPĀR NEVAR ĻAUT BRAUKT AR AUTOBUSU NO SĀKUMA AR KĀDU KRAVINIEKU PABRAUKĀT GADUS 3 VAI 5, JO PADOMJU LAIKĀ JAU ŠIM LIELU PASTIPRINĀTU UZMANĪBU PIEVĒRSA A TAGAD VISI BEZMAZ TĀDI KĀ TU UN KAD TRŪKS VEC O ŠOFERU --TICIET MAN --NEVARĒSIET KĀPT PAT AUTOBUSĀ NO BAILĒM -KĀDI TAGAD TIE ŠOFERI MĀCĀS UN LĪDZJŪTIBA INSTRUKTORIEM KAS TEVI MĀCA!AUTOBUSAM IR VISUR JĀBRAUC KUR VAJAG UN KUR PAR TU NEVARI PAREDZĒT --TĀDA IR TĀ IKDIENA--TĀ KA PUISĪT AR TAVU DOMĀŠANU NU NESANĀKS NO TEVIS NEKĀDS AUTOBUSA ŠOFERIS, ZEMĒ NOMESTS LAIKS UN NAUDA, BET JA NU VĒL NO BEZDARBNIEKIEM TAD ĪPAŠI ŽĒL VALSTA NAUDAS DAĻAS KO IR BEZJĒDZĪGI IZTĒRĒJUŠI TEVI SKOLOJOT...

medina 20.02.2020

Mana personīgā pieredze ar Valmieras CSDD ir bijusi pozitīva-nokārtoju ar pirmo reizi un vēl saņēmu uzslavu,kad vairāk vajagot tādus šoferus kā es,bet ne par to stāts!
Man vīrs teorijas nokārtoja ar pirmo un arī braukšanu būtu nokārtojis ar pirmo,ja ne visiem zināmais "izgāzējs",kurš no A.Upīša ielas (pie krievu baznīcas) lika griezties pa kreisi,vīrs griezās kā skolā mācija ar labajiem sāniem vienam gar otru ar pretīmbraucošo no parka uz VTU pusi un tā 3x vienā un tajā pašā vietā,līdz vīrs nesaprata ko no viņa grib un pamēģināja apbraukt pretējo ar kreiso sānu nesaprazdams kas notiek-un tā arī eksāmens beidzās jo izgriezās nepareizi 4 reizē.Tad arī radās jautājums,kā pie velna?
Otrā reizē protams tajā pašā krustā bet pie cita eksaminatora tāpat kā pirmajā reizē ar labajiem sāniem izgriežoties viss bija pareizi(lieki piebilst kad citu aizrādījumu vīram nebija)Tad arī sapratām kad viņš trāpijās brīdī kad nepieciešams bija papildināt kasi un tas arī viss!

S Suka 24.05.2010

CSDD-Counter Strike Drošības direkcija Pedziki

D DADŽULIS 06.01.2011

Mnja, valmiera super vieta, mana sieva tur kārtoja braukšanas eksāmenu 5 reizes-ziemā, pats interesantākais-kaut eksamenatoru itkā izvēloties kompis, viņai 4 reizes pēc kārtas bija viens un tas pats jaunais gurķis, kurš pēdējo reizi nosauca sievu vārdā, un vēl pat nesākoties eksāmenam noprasija;nu ko meitenīt, pavizināsimies šodien beidzamo reizi??Sakritība?Tikai jenots tā var padomāt..brīnums, ka vēl tel.nummuru nepaprasija..p-diņu kantoris!

* ***************** 19.03.2011

Piekrītu Valmieras CSDD ir īsts naudas kāsēju kantoris un tur nau viniem vispar svarigi kā tu brauc bet vai tu esi spejigs samaksāt..Es kārtoju jau 5- reizi un nēesmu nolicis nesaprotu vai vainīga mana matu krasa izskats vai kas cits braucu labi bet katrs inspektors piekasas pie kā cita pat vairs nesaprotu kā man jabrauc - viens saka tu brauc pa tuvu malai otrs pa tālu, vienam es pie dodiet celu zime norada ka vaiga obigati apstaties otram nē utt (katram instruktoram savas prasības)
TAS JAU VAIRS NAU NORMALI
Jūs man piekritīsie jo taču pat pie "SĒTAS MIETA" var piekasīties ja vaiga cilvekam naudinu [slēpt]@
pilnīgi vēmiens nāk no tādiem cilvēkiem kas izmanto citus - butu vienreiz noskaidrojusi vai patiesam sie visi cilveki ir tik maksatspejigi man piemeram taka vel macos un meginaju nolikt pa stipendijaam kuras visas esmu nometis taga zemee par neko kautgan sen vareju jau sita vieta atlauties masinu lietotu(kuru taga nekad nedabusu), , domaju iet uz citu csdd kautvai gulbene jo šī sūdu bedre (atvainojiet par izteicienu) nau manis cieniga, ,
Varbut pa bomzi japargerbjas un janokraso melni mati :D tad noliksu tur a pirmo

K Kory 08.06.2011

That's really thinking out of the box. Thkans!

S santa 31.08.2011

KO JUS TE MULDAT, CSDD VISIEM IR CIETAS ALGAS. VINI NEPELNA UZ TO, KA NENOLIEK EKSSUS

G ginta 21.11.2011

labdien izmisigie lasitaji!

es loti saprotu sos cilvekus kas velas nokartot autovaditaja tiesibas, un es ari tam varetu piekrist, kad valmiera ir loti gruti nokartot tiesibas.
katru reizi braucot izpildot visus manevrus pec gramates un pec zimem vienmer eksamenu pienjemejiem bus kur piekasities.

katru reizi darot tieshi to pasu ko instruktors bija pieprasijis mainit, nakamaja reize kad liku dariju tieshi ta pat ka vinjs teicis lai braucot, izbraucot pareizi, vienalga vinjam nebija labi. apskatoties pec tam gramata un izurbjot to likumu atkal, nebija iespeja ka es braucu nepareizi. tas nozime ka piekasishanas bija nepareiza no vinju puses.

es loti ceru kad tiesham instruktori varetu palasit dazus komentarus kuri ir jedzigi un saprast ari musu nervozitati, kapec kad liekam eksamenu katram no vinjiem ir vel plusaa savi likumi. tas nau labi un nau pienjemams no manas puses, bet nu ko darit,
ir jacenshas velreiz un velreiz

ar cienju

J jānis 22.11.2011

nu redzot kaut vai tik elementāras lietas kā Valmierā apmēram 90% autovadītāju nemāk noparkoties, nemaz nerunājot par elementārām braukšanas spējām, pilnībā pieļauju, ka csdd instroktoriem vienkārši apriebjas ar tiem mēnesniekiem vizināties tāpēc arī iedod tās tiesības, lai tik no tādiem atkratītos.

L Laine 22.11.2011

Mācies braukt apmli!!!

J J. 13.12.2011

Piekritu tam, kad Valmiera ir chuhnja, kad pat par tadu nenozimigu kludu var izgast! Pasa pieredze-braucot eksamena ar jauno golfu pie krustojumiem vina nedaudz, bet tikai nedaudz paripo atpakal un tas inspektors-lohs saka spiest bremzes neko nesakot un ja vins to izdara tad tas to ari nozime, kad eksamens ir beidzies, laigan varaeja pateikt to kad vinam nepatik kad vina paripo nedaudz atpakal, pie nakama krustojuma to nepielautu, tur pretim ja neuzsak brauksanu ta normali, bez problemam ka profins, tad par tiesibam vari saja reize aizmirst!! Seit var stastit un stastit, bet naudu CSDD itipasi filialem vajag loti, tapec kash uz citu rekina!

E Eiforija 05.11.2012

man arii taadas atminnas ar braksanas eksaamenu Valmieraa, kuru kaartoju ziemaa, nevienam neiesaku ziemaa kaartot braukshanu, viss bija aizputinaats, ssauri celli, murgs, knapi, knapi :P

eduardo 03.01.2013

Es vispār tikai tagd iešu likt. Vispirms jānokārto CSDD teorijas tests :) http://www.autoskola-presto.com/blogs/autoskola_akcijas/csdd_tests_sacensiba

L laino 05.06.2014

Valmierā tiešām notiek brīnum lietas! Instruktors pēc C kategorijas braukšanas eksāmena man paziņo, ka es esmu pārbraucis divas reizes pie sarkanās gaismas! Es savā mūžā ne reizi neesmu pārbraucis pie sarkanās gaismas (B kategorija man ir 20 gadus) un tagad eksāmena laikā es to esmu paspējis izdarīt divas reizes. Valmierā vispār ir pārsvarā apļveida kustība un pat nesapratu, kur tad es šo pārkāpumu varēju izdarīt! Tad, kad instruktoram lūdzu parādīt videoreģistratora ierakstu, tad pateica, ka viņam nekas man nav jārāda. Un man jau liekas, ka ja es pārbraucu pie sarkanās gaismas, tad tanī brīdī tas man bija jāpasaka un ar to manam eksāmenam bija jābeidzās! Tīrākā naudas kāšana, cik parunāju ar cilvēkiem, kas kārto C kategoriju, instruktors atradīs jebkādu iemeslu, lai tu eksāmenu nenoliktu vismaz pirmās 3-4 reizes, nu tad sākot ar piekto ir cerība, ka nokārtosi! Nav arī saprotama šī kosmiskā cena par C kategorijas braukšanas eksāmenu EUR 98 + EUR 40 par auto īri! Katru reizi izmet 140 EUR miskastē, jo kādam tava seja nepatīk un kāds grib nopelnīt uz tava rēķina!

E ervīns žalelis 25.09.2016

es noliku valmiera csdd eksamenu ar pirmo reizi.panemu izmeiginajumu eksameni.tur pa laimi trapijas tas vecis kurs gaz ara,bet ista eksameni normals vecis bija kurs ari mani pazeloja un tapec es iesaku panemt izmeiginajumu.