CSDD - apskate

Aizbraucu uz atkārtoto skati ar wv b6 vis it ka kartība nav kur piesieties, bet beigas saka ka nedos skati, jo bremzu pedālis esot par cietu, bet protams bremzes strādā. Ko viņš neminēja.Teicu labi nedodiet man skati, bet tad es braucu uz Rīgu, ja es izeju tur skati tad rakstu iesniegumu pret viniem. Viņš man atbild, ka tas ir manas tiesības un lai pagaidot ara. Atnāk pēc laika, cik nopratu, TA atbildīgais, kurs iekāpj mašīna un 10m distance konstatē, ka pedālis tomēr strādā, bet aizstāvēdams savu darbinieku saka, ka tomēr ik pa laikam, kaut kas nestrādā. Tad es viņam prasu vai viņi man dos TA vai ne. Uz ko atbild, ka ja tomēr sodot gan. Tad lūk būtu bijusi sieviete vai vīrietis kuri nesaprot no mašīnas neko, nebūtu dabūjuši apskati. Mašīnai joprojām bremzes iet un problēmu nav. Spriediet pasi.

iDmore 24.01.2016

Ar bremžu stendiem kā tādiem diemžēl tur ir problēmas.. Vismaz Jelgavā noteikti..
P.S.
Varēji piemest, kur tad īsti tika ieta skate..

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 26.01.2016

Педаль твердая??? Совет: Запишите данные такого эксперта и возьмите протокол осмотра и к начальнику смены. Письменное заявление и пусть письменно ответит - осносываясь на какой нормативный акт и показания какого прибора он ОПРЕДЕЛИЛ что педаль твердая???