www.sudzibas.lv CSDD Ventspils Strādā neprofesionāli inspektori

CSDD Ventspils - Strādā neprofesionāli inspektori

Neesmu ne pirmais ne pēdējais kurš Ventspils Csdd apskates iziešanas punktā ir vīlies slikto darbinieku dēļ, automašīna ļoti labā tehniskā kārtībā, inspektors, jauns punķis, to izgāž savas iegribas dēļ un vēl ieraksta auto nobraukumu +50 000 km, atkārtoto apskati šeit neiešu nekādā gadījumā jo tā ir naudas slauktuve nevis tehniskās apskates punkts.

To

Vairāk sūdzības par CSDD Ventspils

hartijs 09.10.2019

Gan jau iesi, kur paliksi! Bet rīkoties vajadzēja savādāk. Šādos gadījumos jāsauc maiņa vecākais. Tas nekas, ka rinda iekavēsies. Inspektors dabūs iekšās, ja par nenozīmīgiem sīkumiem piesienas.

Tu Turkey901 09.10.2019

Gan jau auto turās kopā uz puņķiem nevis inspektors tāds vells!

To Toljiks 09.10.2019

Ja auto turētos kopā uz punķiem, tad neredzu iemeslu likt sūdzību, ne pirmā ne pēdējā reize kad eju apskati, esmu gan pārsvarā izgājis gan divas reizes neizgājis un iepriekš neredzēju iemeslu sūdzēties jo bija iemesli kādēļ auto neizgāja apskati, atšķirībā no šīs reizes kurā apskates inspektora garstāvokļa dēļ automašīnai ļoti labā stāvoklī tika samesti 2nieki par nenozīmīgiem sīkumiem ar kuriem jebkurā citā apskates punktā auto būtu izlaists cauri bez aizrādījumiem. Ja pārzini auto uzbūvi un spēj noteikt tehniskā stāvokļa atbilstību, droši brauc ciemos un novērtē auto pirms gudri spried.

Ed Edgars Zakis 26.12.2019

Man bija tāpat ar Rinaldu. S. Kas savu garastāvokli izgāza uz manu auto