www.sudzibas.lv CSDD Ventspils Naudas kasisana, slikts serviss

CSDD Ventspils - Naudas kasisana, slikts serviss

Atbraucu uz csdd Ventspils nodalu 16.45 ar mazu bernu (strada lidz 17.00), lai parrakstitu masinu, sanemt 50% atlaidi ka daudzbernu gimene un iziet TA. 16.20 masinu jau parrakstijam, jaunu octa vajadzeja uzgaidit no brokera, del sistemas kludam, octa palika aktiva tikai 16.58, bet kasieris teicis, ka visi, kas samaksaja lidz 17.00 panems uz apskati (rindu ari nebija, es biju vienigais klients eka). Turpat staveja prieksnieks, kurs redzeja gan mus, ka gaidijam octu, gan bernu, un skaidrojam vinam vajadzibu iziet ta tiesi sodien... Talons tika panemts 16.50, ceks 16.59, naudu protams samaksaju visu, gan nodoklus, gan ta maksu. Atri aizgaju lidz stradniekam, kurs nelaipna toni atbildeja, ka vinam darba diena ir beigusies (17.02) un vins netaisas visu slegt pa jaunu (laikam par 2 minutem visu padarijis), katru dienu viens un tas pats, kapec vinam butu tas jadara...un mierigi aizgaja prom no manis... uz majam

J Jazhematj 21.07.2018

Nu
Un tieši kāpēc viņam tas būtu jādara, paskaidrojiet? Ja reiz kaut kam ir noteikts darba laiks, tad tajā ir jāiekļaujas. Un tā jau ir jūsu problēma. Darbiniekam papildus par vienas mātītes iegribu pildīšanu pēc darba laika noteikti papildus nemaksās

donna b 21.07.2018

Nu bet ja Jums darba laiks butu beidzies un Jums vajadzetu slegt sistemas, naudu skaitit utt, vai tad Jus sedetu vel pusstundu del kada cilveka, kas tochno zin, ka lai iziet TA un parrakstit masinu, nepietiek ar 15 mins? Ar ko JUS domajat, ierodoties 15 mins pirms slegsanas? Par papildus laiku nevienam nemaksa, un visi gribam atrakt tikt majaas, nu ko seit par savu stulbumu sudzeties?

A aicis24 22.07.2018

Nesaprotu,kapēc bija jāgaida OCTA,lai varētu iziet skati.Izej skati un tad pērc to apdrošināšanu.