www.sudzibas.lv Crystal moon Neizpilda pasutijumu

Crystal moon - Neizpilda pasutijumu

Firma Cryslat Moon neizpildija pasuutijumu, telefoni atslegti un no tirdzniecibas vietam pazudusi!

Esmu satriekta par sis firmas ricibu, kura nerisinot savu problemu pazuud no visiem veikaliem. Nekad tur neko nepasutiet, jo pasutijumu nedabusiet un samaksato naudu vel mazak.

Firmas parstavis pirms pazusanas pat neatvainojas par radusos situaciju un tagad sleepjas! NOZELOJAMi! Loti liels kauns un negods!

K

Q QWE 13.01.2011

Maksāt PIRMS preces saņemšanas - jums nav kāda galvas kaite?

M Marija 11.02.2011

Es ari pasutiju saja firma preci, taja diena man piezvanija ipasnieks un noskaidroja visas detalas un lidz sim bridim nav preces un neviens necel klausili. Vai ta dara?

Z Zinaida 11.02.2011

Takoi firmi v Latvii uze net.Zdite, kgda pojavitsja s drugim nazvaniem.

M Marija 11.02.2011

Ka nav? Man zvanija 07.02.2011

A Anita Grava 14.02.2011

Man diemžēl tāda pati situācija. Pasūtīju preci 06.02.2011. interneta veikalā, bet līdz šim nav nekādas ziņas par pasūtījumu un protams nevienu sazvanīt nevar un uz e-pastiem ar neatbild:(

E Emils 17.02.2011

Mīļie cilvēki, SIA Crystal moon ir paslūdināts par maksātnespējīgo jau kopš 16.11.2010. 2011.gada 03.februārī ir pieņemts lēmums par bankrota procedūras uzsākšanas...

T ToEmīls 17.02.2011

Neuztraucies, tas viņiem netraucēs zem cita nosaukuma atdzimt atkal.

M Marija 19.02.2011

Es saprotu, kam negadas, bet prieks kam apkrapt cilvekus? Ka var ta rikoties?

T ToMarija 20.02.2011

Visa mūsu valsts ir viens liels zagļu un krāpnieku midzenis, sākot no pašas augšas.

V vit 08.11.2011

Es esmu strādātāijs ar šo cilvēku un viņš man apmuldinaja un tagad mans parādnieks. Lūdzu, mums vajag apvienoties un uzrakstīt uz viņu iesniegumu uz policiju.
Pēdējas dati man zināmi par šo cilvēku:

Atis Dālderis

mob.talr.:29815063

Uzņēmuma nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR & Co"

Adrese: Rīga, Brīvības gatve 289-11, Latvija

V vit 08.11.2011

Vel gribēju pateikt, ka tādā fotogrāfija viņam ielikta skypā!

G Gatis 14.11.2011

Arī policija Jums nepalīdzēs.

J jURIS 15.11.2011

Atis ir normāls vecis