www.sudzibas.lv Crocs Mols Pati cūciskākā attieksme kāda var būt

Crocs Mols - Pati cūciskākā attieksme kāda var būt

Pagājušajā mēnesī iegādājos zābakus veikalā Crocs, Molā. Tā kā biju dzirdējusi, ka zābaki dikti ērti esot nolēmu beidzot arī pati tādus iegādāties. (Nekad nevarēju tādus atļauties) Ieejot veikalā viens pārdevējs puisis sēdēja pie kases,gara,kalsna sieviete pienāca klāt paprasīja vai palīdzēt... Es saku jā,vēlētos iegādāties sev zābakus,esot dzirdējusi ka ērti un labi viņos. Viņa pajautāja kāds izmērs man ir un paprasīja vai vēlos uzmērīt 39.5 vai 41 ??? tā kā man ir 40.izmērs nodomāju piemērīšu 39.5 jo ir apavi kurus nēsāju un tiem ir 39.izmērs. NEPASKAIDROJOT,KA ZĀBAKI NEPADODAS NĒSĀŠANAI UN TO KA ZIEMĀ TOS IR JĀNĒSĀ AR VILNAS ZEĶI....iegādājos 39,5 izmēru. Kājās ērti,šur tur šuves varēja just... veikalā uzmērīju brūnā krāsā tie bija ērtāki,lai gan modelis tāds pats,tomēr paņēmu melnus,lai varētu uzvilkt pie dažādiem apģērbiem.... pirmās divas dienas ar viņiem praktiski nestaigāju,tik cik iekāpu mašīnā un aizbraucām līdz Rimi veikalam... trešajā dienā nācās iet krietnu gabaliņu uz dārziņu pakaļ bērnam. Knapi atnākot mājās, man labajai kājai bija noberzts papēdis līdz asinīm. Ar lielām mokām novilku zābaku,arī kreisā bija noberzta,bet knapi. Nākamās 4 dienas vienas mokas,ne darbā pastaigāt apavos,nedz zābakos.... Nolēmu zābakus nest atpakaļ,jo nu jau vairs man nebija vēlmes turpināt tādus nēsāt, un visas domas par dzirdēto pārtapa riebumā un lielās bailēs pret tādiem zābakiem... berž un kājas svīst!!!Aiznesu uz veikalu, kur pārdevēja pati aptaustot pateica, ka tie ir brāķis!!! Es vēl minēju, ka biju mērījusi brūnā krāsā un tie bija krietni ērtāki,lai gan modelis viens un tas,uz ko viņa atbildēja mēdz protams gadīties brāķis.... Uzrakstīju iesniegumu, ka vēlos saņemt atpakaļ naudu atpakaļ,uz ko man norādīja lai pierakstu klāt par apmaiņu uz jauniem, pretējā gadījumā neizskatīšot manu iesniegumu.... dīvaini,nodomāju,bet nu labi.... bet mana vēlme ir lai atgrieztu naudu atpakaļ,maiņa mani neinteresē! Pēc nedēļas zvanīja veikala vadītājs EDGARS AUDZIŠS,izskaidrojot,ka pēc ekspertīzes nekas neesot atrasts,labākajā gadījumā varot man tos apmainīt... es teicu ka nē,jo nekādas garantijas nav ka nākamie nebūs tādi paši,paskaidroju ka nu jau baidos tādus vilkt,papēži līdz asinīm noberzti,es vēlos atpakaļ naudu! Teicu,ka tad nesīšu uz neatkarīgo ekspertīzi. Ierados veikalā pēc zābakiem man iedeva vēstuli rakstītu no veikala vadītāja EDGARA AUDZIŠA, izlasīju beigas un secināju, ka viņu interesēs ir tikai notirgot pēc iespējas vairāk šos gumijas mēslus! Tur bija rakstīts : zābaki NETIKS mainīti (hmmm,interesanti,kāpēc tad pa telefonu teicāt savādāk??? ) un nauda par tiem netiks atgriezta. Kāds paziņa teica,lai ieeju Danijas veikalā uzjautāt viņiem esot labs eksperts. Meitenēm izskaidrojot situāciju par Crocs zābakiem,tās sazvanīja citu Danijas veikalu un ātri vien sadabūja eksperta kontakttālruni. Uz ko teica, lai noteikti nesot atpakaļ, viņiem vajadzētu atgriezt naudu atpakaļ.Sazvanīju uzreiz ekspertu un devos pie viņa,aplūkodams tos viņš pateica,ka nav brāķis tiešām,bet zābakus veikalam jau pieklājības pēc vajadzētu samainīt ja klientam vietām nepareizi šašūtās šuves beržot,klientam vienmēr esot taisnība... un visvairāk kājas bojā CROCS un UGGI zābaki,lai es to ņemot vērā! Uz ko es piebildu,pirmo un pēdējo reizi tos pērku,diemžēl nāksies izmest tos zābakus,jo tos nav iespējams nēsāt,PA TELEFONU MAN PIEDĀVĀ MAINĪT,BET KAD IZŅĒMU TOS VEIKALĀ MAN IEDEVA EKSPERTĪZES ATZINUMU (VEIKALA VADĪTĀJA RAKSTĪTA VĒSTULE) KA NEMAINĪŠOT... berž visu laiku līdz asinīm labajai kājai papēdi. PIRMS PĒRKAT CROCS GUMIJAS ĶĪNĀ RAŽOTUS APAVUS, PADOMĀJIET KĀ JŪS SABOJĀSIES SAVAS KĀJAS,KĀ ARĪ ŅEMIET VĒRĀ, JA RADĪSIES JUMS PROBLĒMAS AR TIEM, MĒĢINĀS JŪS APČAKARĒT... TĀDA ATTIEKSME KĀ IR MOLĀ,RADĀS SECINĀJUMS,KA VIŅIEM TIKAI GALVENAIS NOTIRGOT UN IESMĒRĒT TOS MĒ***,NEIZSKAIDROJOT KĀ TIE JĀNĒSĀ KĀ JĀKOPJ!

S saulite12345 23.12.2014

ko jūs izdarījāt ar tiem crocs apaviem? jums viņus nevajag? atdodiet man :))

L Linda Vanaga 23.12.2014

Nu te ož pēc ļoti stipra pārspīlējuma.

K kk 24.12.2014

kursh perk MAZAKA izmera apavus? wtf
neviens jums nepaskaidroja, ka ziema noteikti vilksiet kajas biezas zekjes? to gan pati bijat zinajusi, spriezhot pec rakstita

S samanta123 12.01.2015

Man ir vairaki crocs apavu pari un ari bernam ir vairaki un NEKAD nav bijusas nekadas problemas :D
Tiesam..kurs cilveks perk mazakus apavus ?? Seviski ziemai.. :D