Criditreform - maksas zvani

Vēlējos sākt atmaksāt kaut kādus vēcus parādus, kuri ir nodoti Creditrefom, bet lai uzzinātu cik man tur ir un par ko zvanu uz viņu tālruni, bet neviens neceļ minūtes 2, bet nauda par to no mana tel. kredīta nost nāk, tad zvanu uz citu kur paceļ klausuli jauns zaķis un it kā mani savienos par tiešo kas jau ilgst minūtes 4 un ari tad nekas nenotiek, bet kredīts skaitās nost, kad nolieku klausuli un atzvanu tur kur man pacēla un it kā vienoja pa tiešo un man izstāstot situāciju iedod citu tel. nr bet nekas jau ari tur nemainās.Secinājumi-kas negribēs maksāt tas nemaksās, kas gribēs tas atmaksās ari Creditreform telefonbiznesu, tas ir maksa par signālu klausīšanos un sava veida futbols, jo neuzzināju es pilnīgi neko.

G

Z Zinošais 28.05.2009

Ak tu nabadziņš beidzot izdomāji samaksāt savus parādus un tikai 4 minūtes gaidīji un palika žēl sava kredīta. Ja vēl nezināji, tad ne jau Creditreform ir tavs sakaru operators, kuram tu maksā telefona rēķinus, bet gan LMT, Tele2 vai Bite Latvija. Cik zinu tad vēl neviens no telefona operatoriem sakarus nenodrošina bez maksas, visi mēs maksājam par telefona sakariem, kā arī cik zinu Creditreform arī nav labdarības organizācija un viņi nav ierīkojuši BEZMAKSAS KARSTO TĀLRUNI PARĀDNIEKIEM! Arī Creditreform maksā par saviem sakariem un nekādu maksas tālruni nav ierīkojuši. Creditreform dienā ienāk ļoti daudz zvanu un tu neesi vienīgais parādnieks, tāpēc ja vēlies samaksāt parādu ieteiktu uzgaidīt nedaudz ilgāk nekā 4 min, jo cik zinu tad arī VIP PARĀDNIEKU līnija CRL arī vēl nav ierīkota!