www.sudzibas.lv Cremona Spa Sadarbības partneriem

Cremona Spa - Sadarbības partneriem

Sadarbības partneriem - piegādātājiem neiesaku sadarboties ar šo jaunatvērto SPA centru (SIA nosaukums ir BS LV), rēķinus viņi savlaicīgi nemaksā, gaidīsiet vairākus mēnešus un tiksiet baroti ar solījumiem visu laiku!!!

C cremonaspa 28.06.2013

Interesanti, kā kompānija var neapmaksāt rēķinus vairākus mēnešus, ja tā darbojas tikai pusotru mēnesi??!!
Varbūt Jūs neesat apmierināts piegādātājs, jo neizpildat savus solījumus attiecīgājā kvalitatē?
Jums ir visas iespējas griezties attiecīgajās instancēs un risināt radušos neapmierinātību likumam paredzētā kārtībā, nevis sūdzēties anonīmi.

Ar cieņu,
SIA BSLV Administrācija.
Tel. [slēpt]@cremona.lv
www.cremona.lv

M marucis88 03.07.2013

No aprīļa mēneša nu jau nav vairs pusotrs mēnesis... Esam preču piegādātājs, preci piegādājām pēc jūsu prasības ļoti ātri, tikai tā jūsu apmaksa nevedās tik ātri, kā solījāt.. turpmāk iesaku visiem piegādātājiem strādāt tikai un vienīgi avansā!! Pat nekādi noslēgtie līgumi nepalīdzēs!

I IneseA 21.08.2013

Bijām ar draugu aizgājuši uz "sulīgo SPA rituļau pārim". Ja nebūtu pēc dabas tādi optimisti un nespētu par to visu pasmieties, tad varētu taisīt traci, jo, pērkot šo piedāvājumu, viss bija tik skaisti aprakstīts - Augļu pīlings, maska, ietīšana, relaksējoša masāža un viss tik skaisti, tik skaisti.
Realitātē - ienākot salonā, lika uzvilkt čībiņas (kas būtu normāli, ja tās vienreizlietojamās čības nebūtu netīras un lietotas jau no laika gala), grīda bija ļoti slidena, ka domāju dažiem klientiem paveicās mazāk nekā mums (mēs pāris reizes gandrīz norāvām uz acīm, bet varbūt, mēs vienīgie tādi ļempīgie). Procedūrai pēc apraksta bija jāilgst 1 stundu un 20 minūtes. No šī laika minūtes max 15 ilga pīlings, kura laikā tika pildīta milzīga vanna ar ūdeni (troksnis slāpēja mūziku un neradīja nekādu romantisko noskaņojumu), tad mūs ietina plēvē un atstāja uz minūtēm 20, pēc tam atnāca un paziņoja, ka varam kāpt vannā un 20 minūtes tur gulēt... kamēr gulējām, es nosalu, ja godīgi, jo telpā bija pavēss...pēc tam sekoja tā saucamā masāža, kas izpaudās, kā ieziešana ar krēmu (5-7 minūtes max)...un pēc tam kā kronis visam pa virsu mani apklāja ar to pašu slapjo dvieli, ar ko es slaucījos...kad sāku protestēt, apklāja ar citu - jau lietotu uz kāda cita, ko varēja redzēt ar neapbruņotu aci...karoče šmuce un naudas kāšana, salons iziet uz kvantitāti, nevis kvalitāti. Par to pārliecinājamies paši uz savas ādas un nevienam neiesakām šo salonu, vismaz masieres - nekādas un slapjie, netīrie dvieļi bija kronis visam. Ja protat kaut nedaudz rēķināt, tad varat saciparot, cik galarezultātā tās masieres vispār ar mums noņēmās un cik mums pašiem bija sevi jāizklaidē.

M marucis88 22.08.2013

Drausmas.. nu tad jau nav brīnums, no paša "augšgala" līdz darbiniekiem ir problēmas...

N Natural 17.09.2013

Jā, es arī varētu piekrist iepriekšējiem komentāriem! Biju kādreiz darbinieks tur! Mums tur arī diži zaļi nebija, samaksa par darbu vienkārši smieklīgs, bet prasmes ir lielas! Direktorei ja kaut ko paprasi, tad tas netika izpildīts kādas 5reizes paprasi nu tad var būt arī pievērsis uzmanibu tev. Grāmatvedībā ir bardaks, administrācijā ar, mums darbiniekiem vajadzēja sarkt un bālēt klientu priekšā, mums tika solīts busdienu pārtraukums, kurš ta arī nebija, strādājām vienā skriešanā, bet alga beigās, smieklīga. Arī telpās ir vēs klientiem tas nepatika, to direktorei pasaki, bet nu tas tak ir musu problemas, tāda sajūta bija, ka tas salons ir musu nevis viņas, tiekat galā paši.
Tā kā darbiniekiem arī tur nebija salds darbs, un algas arī netika izmaksātas laicīgi, dzīvojiet darbinieki kā vēlaties, man tā pat ir labi! Tāpēc neiesaku pat tur strādāt!

C Cremona SPA 30.09.2013

Cienījamie klienti!
Paldies par Jūsu rakstītām atsauksmēm, jo tās palīdz mums uzlabot apkalpošanas kvalitāti. Atvainojamies par sagādātām neērtībām. Mūsu kompānija garantē tīrību un kvalitatīvu apkalpošanu visiem mūsu klientiem.

Ar cieņu,
Cremona SPA
Tel. [slēpt]@cremona.lv
www.cremona.lv

A asize 30.09.2013

Labdien!
Paldies! Visa shii jezga man paliidzeja pienjemt leemumu nepirkt kuponu.Tik nespeeju apbriinot administracijas optimismu:)))) jo, varbuut, kvalitaati uzlabosiet, bet, nebuus jau vairs kam sho pakalpojumu sniegt!:)))

Veiksmi darbaa, un pateeretajiem-paldies par info!

L lenuchii 12.10.2013

Muļķīgs apgalvojums, ka kuponi nekam neder!
Tā ir ļoti laba reklāma, vislabākais, kas var būt- apmierinātu klientu atsauksmes draugiem, radiem kolēģiem, kas attiecīgi jau padod tās tālāk. Kupons ir iespēja pārliecināties par preces/pakalpojuma kvalitāti lētāk, un ja tas tomēr neder, nav liela bēda zaudēt mazāku summu, nekā maksājot pilnu un nezinot vai tas maz ir priekš jums. Kupons ir tā pati atlaide vai akcija- atšķirības praktiski nav.
Un te jau ir tā lieta, ka preču un pakalpojumu piedāvātājam veicot šādu pasākumu ir jācenšas pasniegt sevi no labākās puses, reklamēt savus pakalpojumus un preci kvalitatīvi. Es zinu daudzus, kas šādā veidā ir uzkāpuši zaļā zarā! Arī ābolu grozā ne visi āboli būs bez tārpiņiem.

B Bridžis 12.10.2013

Jā, man ar bija tā, ka biju pieteicies uz procedūru, bet iepriekšējā dienā zvans no salona. Atvainojamies, par sagādātajām neertībām, bet mums procedūra ir jāatcel, jo mums nav darbinieku, kas varētu jums veikt masāžu!
Tagad mans jautājums, kam vispār tad direktore atvēra to salonu, ka pie viņas nav kam strādāt?
Man ir žēl administratores, kas man zvanija, jo viņai nabadzītei tie netīrie darbi jāveic! Direktore vispār domā par saviem darbiniekiem? Un ja nav kam tur strādāt tad ir secinājumi laikam šādi, ka viņai ir vienalga par saviem darbiniekiem, un vai arī samaksa ir smieklīga, ka neviens negrib tur strādāt!
Direktor, tak ievies beidzot tur kārtību, ja gribi lai tavs biznes tur plaktu, savādāk pagrimums tev vien būs!
Nēēēejat tur cilvēki, netērējat savu dārgo laiku uz to salonu.
Un Direktor, pastrādājiet jūs administratoru vietā, un atsakiet cilvēkiem masāžas, tad var būt jums daleks, ka ir jārūpējas par saviem darbiniekiem, un cilvēkiem kuri uz procedūrām nāk!

A Alfrēdo 16.10.2013

Labvakar!
Gribas uzrakstīt kaut ko labu, jo ir sajūta, ka šeit virmo "tradicionālā latvieša" daba, kad ar labo nedalāmies, bet negācijas un sū...dus izgāž biezā slānī!

Vakardien (15.10 2013) bijām uz šokolādes masāžu un mums abiem ļoti patika! Bijām kopā ar savu mīļoto sievieti, un guvām jaukas un neaizmirst amats emocijas. Lai gan uz procedūra mazliet kavējās, kopumā viss pasākums ilga stundu un 40 minūtes, solīto stundu un 20 minūšu vietā. Viss bija jauki un nesteidzīgi, masāža, kā masāža, nevis tikai glāstīšana, emocijas foršas.
Gribējās vannā ilgāk, bet mēs jau tā tur pabijām kādu pusstundu. Vēl šodien izbaudām piedzīvoto, kaut arī, jāatzīst, ka bijām nobažījušies par šo pakalpojumu, jo iepriekšējā dienā, vienkārši meklējot salona atrašanās vietu, uzdūrāmies šīm nevisai glaimojošajām atsauksmēm...
Noteikti ieskām citiem, jo tas vienkārši bija tā vērts

Alfrēds

Paldies par atsauksmēm! Es rīt (09.04.2014) eju tur uz procedūru.
Pārbaudīšu, kurš no Jums saka patiesību un kurš melo :)

Centīšos rīt-parīt atrakstīt, kā man gāja.

Visiem jauku vakaru un pozitīvas emocijas!

S Smukaaa 12.11.2014

Nopirku kuponu Zizu un zvanīju uz salonu lai pieteiktu procedūru-pāru šokolādes masāžu, man pateica ka mēnesi iepriekš vajadzēja pieteikt, tagad savu kuponu varu izmantot tikai pec mēneša, kaut ari derīguma termiņš jau spiež.
Nesaprotu kāpēc tad pārdot kuponus ja ir jāgaida mēnesis rindā uz procedūru, tas mani galīgi neiepriecina.

I iveta.rozenberga 27.11.2014

Man ir uzdāvināta dāvanu karte uz holistisko SPA rituālu šajā salonā, kad gribēju pierakstīties sākumā teica ka var tad citā laikā, pēc tam atvainojās un teica ka tajā dienā vispār nevar uz šo procedūru, vai kāds ir izmantojis šadu procedūru?...Pilnīgi bailes iet baigi negribās netīrus dvieļus un ja jāsalst tad labāk mājās iedzeru tēju nekā braucu bojāt sev dienu...

I ikalpina 23.12.2014

Es Cremonā biju uz lavandas holistisko procedūru, viss vnk lieliski - iznācu ārā pilnīgi kā no jauna piedzimusi - intīms apgaismojums, noskaņu mūzika, skrubis, moderna duša, visa ķermeņa masāža, arī ar siltiem maisiņiem (nezinu to īsto nosaukumu), silti dvieļi, attieksme super. Ļoti, ļoti patika!!! Šobrīd testēju arī citus salonus kā jau taupīga latviete būdama ar kuponiem, un varu pateikt, ka Polle nestāv tuvu klāt Cremonai. Cremona ir vairākas galvastiesas pārāka, lai gan pirkuma cena ļoti līdzīga. Esmu gatava iet uz šo Cremonu arī par pilnu samaksu.

Bija labi, pēc 10 baļļu skalas droši var likt 7.

K katrina88 22.02.2015

Bijam kopā ar vīru uz romantisko SPA rituālu, kas ilga 2 stundas! Mums ļoti patika! Labprāt apmeklētu Cremona SPA vel kādu reizīti.

L Liene Martinsone 26.01.2016

Sazvanīt šo salonu,lai pierakstītos,nav iespējams.Uzrādīto tāl.nr.29712149,neviens neceļ,laikam "berž"tīro salonu.
Izlasot komentārus un sūdzības,varbūt tā ir "zīme",ka labāk uz turieni neiet.Negribās nosalt,saslimt un vēl kādu bacili dabūt.