www.sudzibas.lv CRE.lv / Inese Salina Smadzeņu čakarēšana

CRE.lv / Inese Salina - Smadzeņu čakarēšana

Vajadzēja izprintēt un uzlīmēt fototapetes. Piezvanīju uz CRE.lv, pacēla Inese Salina. Teica, ka viņi to var izdarīt un pateica lai pārsūtu bildi. Pagāja nedēļa, atbildes nesaņemu. Piezvanīju vēlreiz. Inese Salina pateica, ka manu e-pastu neesot saņēmusi, lai atsūtu to vēlreiz.

Izdarīju to vēlreiz. Atkal klusums. Nākamajā dienā pajautāju, vai e-pasts beidzot ir saņemts. Inese teica ka ir saņemts un rītdien atsutis cenu. Klusums. Pēc dažam dienam nosūtīju īsziņu, ka drīz liks mēbeles un to tapetes vajag uzlīmēt pirms tam. Pagāja 5 dienas, ne cenas, ne ziņas.

Pēc tam, runājot ar citiem cilvēkiem uzzināju, kā ar viņiem vienmēr tāda čakarēšana un labāk atrast citu firmu. Netērējiet savu laiku uz šo kantori un sarunām ar Inesi Salinu. Laiku un nervu tērēšana.

T