www.sudzibas.lv Credo Autoskola naudas izkāšana

Credo Autoskola - naudas izkāšana

pirms kāda laika izlēmu kārtot tiesības, pēc dažu cilvēku labiem ieteikuma izvēlējos tieši šo instruktoru. nožēloju. pie viņa nobraukāju, nepārspīlējot 300-400ls. pēc šīs summas izlietošanas biju pārliecība, ka braukt jau protu un ka tiesības ir teju jau kabatā. jo intruktors nekādas kļūdas nenorādija, vispār teju neko neteica, tāpēc ar domāju, ka viss ir labi un pareizi. pirms došanās uz CSDD gribēju intereses pēc ar kādu citu intruktoru/mašīnu pabraukāt. tā arī izdariju. kā rezultātā sapratu, ka pie Ivara esmu iemācijusies tikai pedāļus un pārslēgt ātrumus. izrādijās, ka teju visus krustojumus neprotu izbraukt pareizi. jā, dažreiz Ivars pateica, ka jā, tur vajadzēj tā un tā darīt, bet domāju, ka lielākoties visiem jaunajiem "gurķiem" tādas - pēc krustojuma piezīmes, ir tīri gar ausi, jo ir koncentrēšanās uz turpmāko ceļu. tagad, pabraucot pie cita instruktora, katru vietu, kur tiek izbraukts kļūdaini, dabonu braukt tik reizes, kamēr izbrauc pareizi un tas paliek atmiņā. par Ivaru vel varu teikt to, ka viņš regulāri kavēja 5-15min no nodarbību sākuma un nodarbības arī beidzās 10-15min agrāk kā paredzēts. dažreiz sanāca pat, ka atņemot sākuma un beigu "viņa darīšanas" braukt sanāca 1h, nevis 1, 5h par cik reāli tika maksāts. protams, cilvēks var novakēt, var gadīties, ka pēc tam ir kādas darīšanas, bet tas NEDRĪKST būt regulāri it īpaši, ja par to tiek maksāts tik daudz kā viņam!

nē, protams, var jau doties pie viņa uz mācībām, tikai rēķinies, ka nobraukāsi ļoti lielas summas tā arī neko neiemācoties!

S sirsnina123 16.02.2014

vins salauz jums sirdi