Credo Autoskola - Krāpnieki

Autoskola Credo ir krāpnieku kantoris! Izvieto braukšanas cenas 2.5, kas protams ir pievilcīgi, bet tālāk seko dažas nianses, kas tiek paziņotas vēlāk.

Braukšanas par cenu 2.5 ir tikai noteikts skaits no 12-18 ak/st. Un izņemot braukšanas karti ir jāsamaksā par 6 ak/st. kas ir par parasto cenu 5-6Ls, un izsniedz kuponu, kas ir domāts braukšanām pirms csdd eksāmena. Dabūjot instruktora parakstu, varot apmainīt šo kuponu atpakaļ pret naudu, ko es arī mēģināju izdarīt, bet man paskaidroja, ka mēs nevaram atgriezt jums naudu, jo jūs esat nobraucis 18ak/st + 6 ak/st. Kas netika iepriekš pateikt, un tagad jāiet pie instruktora ar šo kuponu braukt, lai gan man šīs braukšanas vairs nav vajadzīgas. Un šo naudu neviens cilvēks atpakaļ nedabūs, jo neviens instruktors nelaidīs uz csdd ar 9 braukšanām pa 5 Ls, ar ko viņš tikai benzīnam un cigaretēm var nopelnīt.

Atklāti sakot, pidarasu kantoris, sevišķi tās trīs cūkas kas sēž ofisā.

E

P Pūkmēns 07.12.2010

Vispār jau tā gluži nav.
Viss ko uzrakstīji, jā, taisnība.
Tikai izņemot to ka neesi lasījis ne līgumu ne ko.
Man bija viss tas pats, visu zināju no sākuma līdz beigām.

J Josifs 08.12.2010

Vispār jau gluži tā nav, bet taisnība...klau, tu kautko no veselā saprāta arī sajēdz ? Ko varu teikt, tikai to, ka krāpjas un izsūc naudu visādos paņēmienos, ja teikts, ka stunda maksā 2, 50, tad nežegojies, bet izpildi! Ja nevari pavilkt tādu cenu, tad ej nost no skatuves, vsjo un punkts!

A Anete D 06.07.2011

Nu tad taa... Taam meiteneem, kuraam pashlaik ir aktuaals jautaajums par instruktora izveeli, silti iesaku Nikolaju Blesunovu tel. 29137523 (Credo). Dikti forsh, atsauciigs, nosveerts cilveeks.
Lieki piebilst, ka eksaamenu nokaartoju ar pirmo reizi.

Instruktori mainas un starp skolam nudien pastāv konkurence. Tapec jau vinas ir lai cena mums pateretajiem butu pievilcigaka, bet nevar aizmirst, ka ne vis kas ir lēts ir arī labs. Tapec pēc pieredzes sakam, ka Credo skolai ir musuprāt ir ļoti laba reputacija, varat spriest paši. Mums, kā partneriem ir labs iespaids, un labaks nekā par dažu labu valsts kantori...

A Aija777 30.07.2014

Lasu un smaidu. Nekad jau nevar saprast, kas raksta, skolas pārstāvis vai audzēknis. Es, kā autoskolas vadītājs varu droši teikt vienu, par velti ir tikai siers peļu slazdā un tikai otrajai pelītei, jo pirmā mirst, lai dabūtu ēdienu, bet nedabū. Tāpat autoskolā, skolas vadītāji grib nopelnīt, tāpēc samazina cenas līdz degvielas izmaksām par nodarbību, jo viņiem jau nav jālauž sava mašīna, nav jāremontē pēc tam! (pati mācu arī braukt, tāpēc tā nekad nerīkošos). Apbrīnoju instruktorus, kuri par degvielas cenu gatavi braukt! Un, īstenībā jau nebrauc, bet daudz runā, zīmē, ilgi pa Zaķusalā braukā un tas ir loģiski, jo darba rezultāts ir peļņa, nevis labdarība! Padomājiet paši, vai jūs būtu gatavi dot savu mašīnu svešam lauzt par degvielas vērtību? Noteikti nē, bet nez kādēļ mācīties cilvēki grib pa lēto. Un beigās samaksās dubultā, jo arī instruktoram vajag ēst. Neesiet naivi, ja gribat kvalitatīvu apmācību, esiet gatavi par to adekvāti maksāt! Un noteikti lasiet līgumu! Visas nianses jau pat līgumā var neuzzināt, kā piemēram, skolas eksāmens braukšanā, ka instruktors parakstīs kartiņu tikai, kad būs nopelnījis, cik vajag, lai eksistētu un simtiem nianšu var neuzzināt, izlasot līgumu. Un nav jābūt mazizglītotam, lai neuztveru visu! Paši uzbraucēji nezvai tik ļoti gudri, kad slēdz līgumus par nezināmām darbībām.
Cilvēks, kurš sāk mācīties autoskolā, pilnīgi neko nezin, kam kā ir jābūt, tāpēc arī gadās aplauzieni. Un iemesls tāds, ka gribās labi un lēti! Šāda kombinācija NAV iespējama! Par visu ir jāmaksā! Un, ja lēti ievilks, dārgi maksāsiet.
Vadu autoskolu un mācu braukt, tāpēc daudzmaz zinu, kas ir kas. Nosaku cenu, atbilstoši piedāvātajai kvalitātei un lielākoties visi ir apmierināti. Neviens netiek ievilkts ar zemām cenām, lai nav javiļās!