Credo Autoskola

Vot ja, naprimer, uchilasj v avtoshkole kredo i mne o4enj nravilosj! Zame4ateljnie prepodovateli, o4enj interesno i ponjatno rasskazivali! Kogda na4alisj zanjatija po vozhdeniju stalo eso bolee interesnee...Vedj eto bili uzhe prakti4eskie zanjatija! U menja bil zame4ateljnij instruktor po vozhdeniju po imeni Aleksandr, s kotorim ja sdala ekzamen v CSDD s pervogo raza! (teoreti4eskij ekzamen takzhe sdala s pervogo raza!)

Z z.kārkliņa 07.02.2011

Vislielāko sūdzību izsaku par instruktoru/teorijas pasniedzēju ARVĪDU ORBIDĀNU! Tik briesmīgs cilvēks.
Kad man lika izvēlēties instruktoru, izvēlējos viņu, jo izlasīju, ka viņš pasniedz arī teoriju. Cerēju, ka līdz ar to viņš pie reizes runās arī par to, uzdos jautājumus braukšanas laikā, lai varētu sagatavoties arī teorijas exm. Bet nekā. OK. Samierinājos. Samierinājos arī par to, ka šis vīrietis bez jautāšanas sāka smēķēt un bieži lika man stāties pie veikaliem, lai viņš varētu papildināt savus cigarešu krājumus. Tā kā tas bija mans pirmais instruktors, domāju, ka laikam tā dara visi un vnk jāpierod.

Bet reiz viņš man lika braukt virsū gājējiem (pats vēl pie tam gāzēja) un skrieties ar ātro palīdzību. Tad gan man bija gana.
Piezvanīju, pateicu, ka vairs nenākšu pie viņa. Pats skumjākais tas, ka viņš nemaz neidomājā pajautāt, kas mani neapmierināja, lai varētu uzlabot savus pakalpojumus, bet gan RUPJI NOMETA KLAUSULI.

Pie šī, atvainojos (varbūt arī nē), IDIOTA labāk turieties pa gabalu!

M martins 07.02.2011

Ingus labs pasniedzejs. Laba pieredze, interesanti stasta.
Gadu atpakal tiesibas noliku un skola pilniba apmierinaja. Nezinu gan ka tagad.

E EvisZnotiņš 08.02.2011

Kautkāds BEZPRIĢELS, ha ha ...kā var skola tik zemu nolaisties, kad vervē audzēkņus jau sūdzību portālos rakstot par sevi šos muļķīgos slavas rakstus, tas jau arī izskaidro pārsvarā šos tekstus krievu val, vai tad šajā skolā kāds runā arī latviski ? Izmisums ???

J Jana 02.03.2011

Pilnīgi nepiekrītu iepriekš rakstītajam komentāram par A.Orbidānu, esmu pie viņa mācījusies un viņš ir ļoti labs un korekts instruktors, par smēkēšanu, viņš vienmēr pirms gribēja smēķēt pajautāja man vai man nav nekādu pretenziju pret to un tā kā man bija vienalga tad es arī viņam atļāvu. Katrā ziņā, eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi un viss bija kārtībā :)

S studente 11.04.2011

Man paveicās, ka autoskolā Credo tiku gan pie labākā teorijas pasniedzēja - Ingusa Ducena, gan pie labākā braukšanas instruktota - Andreja Kuzņecova (Škoda Octavia).
Teorijas pasniedzējs visu pastāsta tā, ka jums praktiski nevajag vērt vaļā Ceļu satiksmes noteikumu grāmatu. Pietiek ar to, ka apmeklējat visas teorijas nodarbības, lai skolas un CSDD eksāmenu noliktu ar pirmo reizi.
Pie braukšanas instruktora sāku mācīties no nulles. Viņš perfekti visu izskaidro un parāda. Zinu, ka pēc šī instuktora nodarbībām uz ceļa būšu droša un pārliecināta par sevi. Zinu arī to, ka visiem pārējiem cilvēkiem, kas mācījušies pie Andreja Kuzņecova, ir tikai labākās atsauksmes par šo instruktoru. Ja ir interese, varu padalīties ar šī instruktora telefona Nr.

S Sasha 22.06.2011

CREDO ir pati labākā autoskoliņa uz zemeslodes. Burvīgs kurss un pasniedzēji.
Vēl tagad reizi gadā satiekamies un pārrunājam interesantākas CSN izmaiņas.
Iesaku!

D Draugi 22.06.2011

Lasot pārsmieties var, godavārds ... cik tālu autoskolas nonāk, kad raksta šādus sacerējumus... vai tiešām iet tik slikti ?

A Aleksejs 29.06.2011

Murgs!...

R Rihards 29.06.2011

Skola, kā skola! Viss ok!

B BračkaL. 04.07.2011

Pasaku teicēji ...

G G.T 04.07.2011

Ļoti laba autoskola, brīnešķīga pasniedzēja ir Janīna Rimaido. Māk visu izskaidrot ka nav nekādu jautājumu. Braukšanas instruktors Vladimirs Rimaido _ cepuri nost! (tagad laikam vairs nestrādā) Nevienu sliktu vārdu.

E eva 06.07.2011

nemuldi Rimaido !!! kaapeec tad tik zems eksāmenu nolikšanas procents, ko ? Aplauzies ?

eduardo 22.10.2012

Es mācijos visu pats, pat grāmatas nepirku. Iegāju šeit - http://www.autoskola-presto.com/autoskolas-teorija-tests-eksamens . Ļoti ērti pamācies un uzreiz ielikt testu online.

eduardo 22.10.2012

J janchijs 23.02.2013

Nevienam neiesaku Valtu Titavu, pilnīgs naudas kāsējs... 16 braukšanas, ne centra, ne parkošanās plača... aizgāju pie cita instruktora, šis jautāja, ko es vēl šeit daru, kāpēc nekārtoju eksāmenu ... :)

Z Ziga 07.01.2017

Jurijs mitroscenko,loti slikt instruktors,,,vienmer brauksana sakas velak un beidzas atrak,,,Un vis vairak patik NAUDA ilgi braukasiet bezedzigi,,,,

1 1255666 08.08.2022

Jurijs Mitroščnko nav labs instruktors, haotisks, neciena kursantus un viņu laiku, nauda gan vinam patik. Nodarbibu laika muld par citam leitam, kas neattiecas uz brauksanas macibam.

1 1255666 08.08.2022

Jurijs Mitroščenko nokave nodarbibas,nezino kursantiem, kad nenotiks, ja nenotiek pazino 10 min pirms sakuma, kad jau gandriz esi aizbraucis lidz Virsi benzintankam lai saktu nodarbibu:( Bēdīgi galīgi.