Credo Autoskola

Turisma firma Credo maz maksa eskursiju vaditajiem, bet marsrutu pieblive ta ka gids putas strada lai to varetu izpildit. Tapec daudzas likstas notiek. Gidi -ja nav nekas tad tikai stradajiet ar so firmu, varbut kadreiz Ilze naks pie prata un gidiem maksas pieklajigaku naudu, tapat jau tas konverta tiek likts.

D

H he 23.01.2007

Murgs! ne jau tūrisma birojs, bet šitais raksts! Ja esi grupu vadītajs pats - nebrauc par mazu algu!!! Brauc no citiem kantoriem, kas Tev maksās vairak un ne konvertā. Ja esi tūrists, kas Tu par lēmēju, cik, kam un kā maksā. Es nestrādāju Credo, nekad no viņiem neesmu braukusi, bet esmu gan grupu vadītāja.

D Dima 25.01.2007

nav viss murgs. Ekskursiju vaditajs aizbrauca uz Norveģiju un Cerdo ta ari nesamaksaja par darbu, jo it ka esot kaut ko pārtērējis bet ne jau viņš vainīgs!!! Cilvēki kas braukuši bija ļoti apmierināti jo interesanta inforemācija sniegta! Grupu vadītājs ir viens bet ekskursiju vadītājs ir kaut kas cits un vēl ja sastāv asociācijā.

H he 29.01.2007

Es zinu at ??ir?bu starp grupu vad?t?ju un gidu ;-), diem??l neviens no mums - grupu vad?tajiem, lai k?d?s organiz?cij?s nesast?v?tu, neesam gidi ES valst?s. Parasti jau m?s apvienojam visus darbus. Netici tam Norv?gijas brauc?jam, Credo nav ta a?ent?ra kura nemaks?.

D Dima 29.01.2007

Nav jau ka nemaksā nemaz bet vienmēr domā kā mazāk samaksāt. tagad takse tomēr 25 Ls būtu uyn vispār nu jau 30 Ls jo inflācija un ekskursijas vadītājam ceļojumā ēst arī gribas!!!