Credo Autoskola - attieksme

Autoskola Credo ir laba, tomēr ģimenē ne bez "kļūdām"
Tāda kļūda šai normālajā iestādē ir praktiskās braukšanas instruktors Godiņš Jānis.
Šim kungam nav neviens mācījis par tiem jautājumiem, kuri skar savstarpējas cieņas
nepieciešamību starp cilvēkiem vispār un konkrēti attiecībās ar klientiem.
Bez tam Godiņš Jānis pilnīgi neko nezina par sava darba organizācijas nepieciešamību, lai
viņa klienti pilnīgi veltīgi nezaudētu savu laiku, nākot uz nozīmētu nodarbību, kura tomēr
bez iemesla tiek atteikta. Viņam nav problēma uz noteikto stundu nozīmētajam cilvēkam
ņirdzīgi pateikt nāc rīt un iesēdināt savā auto smuku meiteni... ?!

N nadja 23.11.2010

Mums meitenēm tāda priekšrocība, jo smukāka, jo vairāk piedāvā kāpt mašīnā, bet nav sliktā bez labā. Drīz tu noliksi tiesības un tavā mašīnā kāps smukākas un tādi veci instruktori tevi apskaudīs :)

Z z.kārkliņa 07.02.2011

Vislielāko sūdzību izsaku par instruktoru/teorijas pasniedzēju ARVĪDU ORBIDĀNU! Tik briesmīgs cilvēks. Kad man lika izvēlēties instruktoru, izvēlējos viņu, jo izlasīju, ka viņš pasniedz arī teoriju. Cerēju, ka līdz ar to viņš pie reizes runās arī par to, uzdos jautājumus braukšanas laikā, lai varētu sagatavoties arī teorijas exm. Bet nekā. OK. Samierinājos. Samierinājos arī par to, ka šis vīrietis bez jautāšanas sāka smēķēt un bieži lika man stāties pie veikaliem, lai viņš varētu papildināt savus cigarešu krājumus. Tā kā tas bija mans pirmais instruktors, domāju, ka laikam tā dara visi un vnk jāpierod.

Bet reiz viņš man lika braukt virsū gājējiem (pats vēl pie tam gāzēja) un skrieties ar ātro palīdzību. Tad gan man bija gana.
Piezvanīju, pateicu, ka vairs nenākšu pie viņa. Pats skumjākais tas, ka viņš nemaz neidomājā pajautāt, kas mani neapmierināja, lai varētu uzlabot savus pakalpojumus, bet gan RUPJI NOMETA KLAUSULI.

Pie šī, atvainojos (varbūt arī nē), IDIOTA labāk turieties pa gabalu!

Z Zinaida 07.02.2011

A intimuslugi ti emu ne delala?

S sigita 07.02.2011

Nu nezinu gan... Pati gāju CREDO autoskolā un varu pateikt tikai to labāko! Man bija brīnišķīgi instruktori, teorijas pasniedzēja- Janīna un braukšanas instruktors Jānis Reiniņš! Par viņiem tikai to labāko!!! Ja man nāktos vēlreiz to visu atkārtot, es nedomājot izvēlētos tieši viņus, un tikai! Lai vēl daudz spēka un pacietības Jums, mani mīļie instruktori!!!

R RalfVigum. 07.02.2011

Man driz bernurati bus jastum. Tam instruktoru ari vajag?

G Gatis 08.03.2011

Ne rati ne mati, bet tiesības man rokā :)))

S studente 11.04.2011

Man paveicās, ka autoskolā Credo tiku gan pie labākā teorijas pasniedzēja - Ingusa Ducena, gan pie labākā braukšanas instruktota - Andreja Kuzņecova (Škoda Octavia).
Teorijas pasniedzējs visu pastāsta tā, ka jums praktiski nevajag vērt vaļā Ceļu satiksmes noteikumu grāmatu. Pietiek ar to, ka apmeklējat visas teorijas nodarbības, lai skolas un CSDD eksāmenu noliktu ar pirmo reizi.
Pie braukšanas instruktora sāku mācīties no nulles. Viņš perfekti visu izskaidro un parāda. Zinu, ka pēc šī instuktora nodarbībām uz ceļa būšu droša un pārliecināta par sevi. Zinu arī to, ka visiem pārējiem cilvēkiem, kas mācījušies pie Andreja Kuzņecova, ir tikai labākās atsauksmes par šo instruktoru. Ja ir interese, varu padalīties ar šī instruktora telefona Nr.