Credo Autoskola - apmācības

" Zemo cenu autoskola" ar ziediņiem un odziņām..

.. izrādās krievu un latviešu grupu vietā izveidojusies "apvienotā" grupa, par ko uzzinam post factum.. teorija notiek 15 min latviski, tad 15 min tas pats krieviski, bet pēc 2 stundām tas piegriežas un traucē normāli apgūt teoriju

..jūtos apkrāpts ne tik daudz par finansēm, cik par laiku.. mājaslapā tiek slavēta instruktoru dažādība un iespējas organizēt apmācības rītos, vakaros, brīvdienās, iespējām pat līdz dzīvesvietai atbraukt..
bet ak vai! teorija notiek brīvdienās, braukšani jāprasās no darba priekšpusdienā vai pēcpusdienā darba dienās..
..varētu jau tos brīvdienu audzēkņus pabrīdināt, dažu izbojātu dienu vietā nedēļā izbojātas 4 dienas.. vot tak..

R

V Viktors 30.05.2010

japp! piekrītu, pirms ko maksāt, apskati braukšanmeistaru, ja normāls - tad tālāk runā arī par skolu. Vangam Ogrē teoriju ar humoru prata pasniegt, 2 valodās uzreiz gan ne :))

M maris 31.05.2010

nedirs nedirs, credo ir viena no labaakajaam autoskolaam..

A anja 31.05.2010

Slihala, instruktori po polgoda k ekzamenu nepuskaet, dorogo tak poluchaetsa,
tam otdelno uchoba v 2009 bilo

Z zora 04.06.2010

skolko ludei stolko mnjenie, idi v PTAC jesli nedavolna uslugoi, tut tvoi problemi nekto nerishit

Z Zara 18.06.2010

Pervije Voždenija za 2, 50ls za etu cenu nečego ne učat ABSOLUTNO vsja učeba načinajetsa s 15 časa i za dvojnuju cenu!

L Liene 10.11.2010

kad iestājos autoskolā man neko neteica par teorijas kursa apmeklējumu(kad jaapmeklē 70%), mana draudzene Grosaa gāja uz eksāmenu bez teorijas kursa apmeklējuma.. Varbūt mana vaina-neprecizēju