LV RU
www.sudzibas.lv Credo Autoskola akcija un vīruss

Credo Autoskola - akcija un vīruss

Credo autoskolas mājas lapā ir vīruss + reklāma par akciju google ir nepatiesa! Mājas lapā nekas nav minēts par akciju! Nav glīti!

An

Komentāri (11)

Es Esesesseseseseses 04.04.2011

Pati autoskola ir viens liels vīruss! Mācījos uz C kategoriju, teoriju perfekti pasniedza, a braukšana - vienas šausmas: tad laika nav instruktoram, tad eksāmeni no citām skolām, tad mašīna čupā..., beigās pasūtīju dirst to CREDO, jo biju nosūtīts no bezdarbniekiem! Nahuj šitādu kantori! Ceru, ka mošk pats Credo šefs M.Rapoports šo izlasīs un padomās, ka ES socfonda nauda, kas viņiem tiek dota ir jānopelna

Es Esesesseseseseses 04.04.2011

Čoms, mēs tur neko nepadarīsim! Vienīgais ir celt visus šos šmurguļus, kas laupa valsti, celt uz mēsludakšām!

Ni ninona 04.04.2011

nu cto internetovskie krisi, popalis6 ? Vi der6movoe babjo, ni odin normal6nii muzik ne budet kazdii den6 sidet6 sdes6, a vi starie duri -- spletnici !!! Sidite dal6se ubludki, babi ha, ha, ha !!! Privet vasei zope !

Es Esesesseseseseses 04.04.2011

Ninona, mnje IGNORE na tjebe, tak 6to mozhe6 pizdjetj skoljko ugodno! :P~~~~~~~

Va Valdis 05.04.2011

paņem acis pierē, credo mājas lapai sen jau jauns dizains un visi piedāvājumi tur skadiri aprakstīti!!!

Li Ligucis 05.04.2011

pamuļķi, klausaties idiotus, vajag normālu antivīrusu uzlikt, tad nebūs problēmu, intenretā katrā 5 lapā ir vīrusi, tārpi un citi bubuļi :D

Es Esesesseseseseses 05.04.2011

Ligucis, pa pornosaitiem vazājies vai? :D :D :D :D Laikam lielu resnu pimpi meklē ja jau Tev katrā 5 lapā ir vīruss! :D :D :D Bļ... nu šitāda aita! :D :D :D :D

čo Čoms 05.04.2011

Ligucis nav mierā ar Trojas zirdziņiem, bet meklē ērzelīšus!!!

Er Eriks 25.04.2011

Mājas lapa patiesām ir vīruss- nedz ieiet, nedz normāli info izlasīti- tātad meklējam citu skolu!

Di Diāna 14.05.2011

Tiesības jau kabatā. Sākotnēji pati meklēju info par auto skolām, klusījos draugu un paziņu pieredzē, kā arī lasīju netā, kurš bija pilns ar negatīvu informāciju. Beigās tomēr izšķīros par Credo auto skolu un nenožēloju. Skola lieliska, visi Akcijas piedāvājumi bija spēkā, nekādu slēpto izmaksu, viss saprotami un skaidri. Mācību vietas un laikus var izvēlētieties un pieskaņot intensīvajam darba grafikam. Uz lekcijām gāju ar prieku, jo mācības patika, pirmās palīdzības un teorijas pasniedzēji latviešu plūsmai bija ļoti profesionāli un labi pedagogi. Nebija sausas teorijas lasīšana no lapiņas, lekcijas bija atraktīvas. Visus pārbaudījumus skolā nokārtoju ar pirmo piegājienu. Labs auto skolas pakalpojums, bija visu nepieciešamo dokumentu sagatavošana uz CSDD eksāmeniem, kā ierodies CSDD, ta pa tasino uz eksāmeniem, nebija jāstāv rindā pie kases, viss jau bija sagatvots, arī kvītis par apmaksu.
CSDD eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi, protams pateicoties profesionālam instruktoram. Ja patreiz meklējat instruktoru, silti iesaku Vadims Berežkovs - nekad nekavēja, punktuāls, profesionāls sava amata pratējs. Sāku apgūt braukšanu pilnīgi no nulles, Vadims iemācīja pārvarēt bailes un satraukumu pie stūres, jo pats vienmēr bija pozitīvi noskaņots, mierīgs, laipns. Apbrīnoju, kā viņš spēja saglabāt vēsu prātu, jo brīžam patinot filmu atpakaļ, atceros kādas muļķības darīju uz ceļa. Pateicoties viņa ieguldītajam darbam un attieksmei pret saviem audzēkņiem (lojāls, nekad neaprunāja aiz muguras), uz braukšanas nodarbībām gāju ar prieku, bailes pārvarēju, un apguvu auto vadīšanu.
Tā ka izdariet secinājumus, ja ir vēlme mācīties, nevis meklēt kam piekasīties, viss būs o.k. Paldies Credo un Vadimam. Lai veicas...bet tiem, kas meklē auto skolu, neņemiet vērā to žulti ko izgāž mūžam neapmierinātie komentētāji, jo tas laikam ir vienīgais veids kā nolaist tvaiku ;)

eduardo 07.01.2013

Palasiet labāk www.autoskola-presto.com/blogs par to kā mūsdienu autoskolas apčakarē.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay