Crediton - Krāpnieki

CreditON krāpnieki! Paņēmu 60.00 LVL uz 30.dienām apmaksai kopā ar procentiem 71.89 LVL, nepagāja, kā nedēļa, ka varu apmaksāt summu, un paņemt lielāku naudiņu, tā arī izdarīju. Pieteicos jaunam kredītam, lielākai summai, pieteicos, atnāk sms ka varot man tikai aizdot 60.00 LVL, kāda vēlna tad es vieniem ātrāk apmaksāju ar procēntiem, tas jau uzreiz liecina, ka viņi ir krāpnieki! Vairak nekad neizmantošu šo kantori! Cik dzirdēju tur strādā neizglītoti jauni puišēļi! KAUT ĀTRĀK IZPUTĒTOS ŠIS KANTORIS

V

е Едиотc 06.06.2011

Уз пудэлы шнябя тас канторис триц латус нэайздот! Фуй!

I Ieva 07.06.2011

Es arī esmu ņēmusi naudiņu no CreditOn bet nekādu problēmu nav bijis.Ja kādreiz gadās tā ka nu tik tiešām nevari atdot noteiktajā laikā kredītu, tad ar viņiem var sarunāt un vēl pie tam bez soda naudas.

T ToIeva 07.06.2011

Tu esi viņu darbiniece, un vienīgais ko tu esi ņēmusi-aiz vaidziņa, lielu un smirdīgu!

S Sharleena 09.06.2011

You’ve got it in one. Codlun’t have put it better.

L Linda 22.09.2011

Forši,
Atbildēšu latviski, piedod.
Man gan šķiet tu kaut ko lej. Nekāds BigBank nevar zināt par taviem SMSCredit ņemtiem kredītiem, ja vien tev BigBank nav prasījis konta izdruku un tad redzējuši, ka esi ņēmis un vēl neesi atdevis, vai arī tu esi parādnieku piedzinēju kantora sarakstā, jo neesi atmaksājis SMSCredit, tad gan viss iespējams. Bet tā SMSCredit un citiem maziem aizdevumiem nevajadzētu parādīties.