www.sudzibas.lv Credit24 kredītu nedod kaut izstiepies

Credit24.lv - kredītu nedod kaut izstiepies

Sveiki! Vēlējos aizņemties kredītu 500 euro no šīs kompānijas un arī agrāk biju šādu kredītu ņēmis un visu atmaksājis. Tagad kad finansiālā situācija ir labāka, viņiem tas neinteresē. Aizsūtu pieteikumu, viņi man pazvana un uzdod jautājumus par finansiālo situāciju, tad pasaka, ka dos atbildi 10 min laikā, pēc 30 sekundēm atnāk sms, ka kredītkomiteja nolēmusi, ka kredītu neizsniegs un viss. Rodas jautājums, kas tie par ākstiem tur strādā. Vai viņiem tur ir poga atteikt kredītu pat neizvērtējot viņu?

K

B Brenda 27.01.2015

Acīmredzot ir vēl kādi ātrie kredīti jums, jo tad viņi var nedot, jo viņiem ir informācija, kādi kredīti ir paņemti vēl:)

Inženieris 27.01.2015

Iespējams nav NAUDAS!

Pazīstu cilvēku, kurš bija no viņiem aizņēmies 2014.g. ap 1500€ uz 1 gadu un atdeva pēc 2.ned., tie viņam zvanīja katru nedēļu un piedāvāja pat 3000€.
Nesen pārbaudot pieejamo limitu secina, ka piedāvā tikai 500€, zvana un prasa šiem, kas par lietu, bet tie neko nezinot un aizbildoties ar to, ka iepriekšējais aizdevums atmaksāts pirms termiņa un tā mēdz notikt.

Bet nevienam neiesaku ar šiem "augļotājiem" sadarboties, procenti taču ir vienkārši nenormāli augsti.

N nikita12345 25.12.2016

Man bija tieši tāda pati situācija. Piezvanīja, prasīja atsūtīt visus iespējamos kontu izrakstus, un beigās vienalga atteica, lai gan finansiālā situācija bija ļoti laba. Tas liekas aizdomīgi, atteikt bez pamata. Kad prasīju paskaidrot atteikuma iemeslu, man atbildēja, ka viņiem ir tiesības to neteikt. Viss.